Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość mądralka
i mysle ze a ja mysle nie miala na mysli ze ty jestes błotem tylko zebym ja nie dala sie z nim mieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
no nie jest swiątynią bo są ludzie którzy albo nie chcą słuchac albo nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blotem w moje wypowiedzi nazywam te jalowa dyskusie prowokancka,zaznaczylam ze nie osobe. I mow sobie co chcesz,widac lubisz plesc trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
mysle ze losami judasza nie kierował Bóg tylko szatan, i Judasz ógl sie bronić, ale poddal sie złemu wpływowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no nie jest swiątynią bo są ludzie którzy albo nie chcą słuchac albo nie wierzą.\" ale jakie to ma znaczenie dla wierżacego? czy nie wszystko dla niego zostało stworzone przez Boga i jest Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
mam nadzieje że już wszyscy są wyprani z diabelskich myśli i słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
a ja mysle winni sie tlumacza,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
pamietaj ze chore owce trzeba odsunąc od zdrowych zeby sie nie zaraziły, taką kwarantanna moze być własnie organizacja, nie sądzen zeby kazdy mógł być sobie nauczucielem i uczniem w Biblii napewno jest jakis stosowny werset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
ale Bog jako wszechwiedzacy wiedzial ze tak sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w Biblii napewno jest jakis stosowny werset\" W Biblii na pewno jest wiele wersetów na wszystkie tematy - co komu odpowiada. Izolować? Nie lepiej żyć i życiem dawać przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odpowiem
Gdyby przyjac takie myslenie ze Bog z gory wiedzial ze czlowiek zgrzeszy i aniolowie jego go zdradza to w ogole by nikogo nie stworzyl!po to wlasnie dal wolna wole swoim stworzeniom bysmy mogli sam podejmowac decyzje ,dal rady i wytyczne co robic a czego nie i nie sadze by w swej milosci posadzal swoje stworzenia o niegodziwosc.Jak napisalam wczesniej ze jest to bardzo zlozony temat i mamy za male mozdzgi by moc to pokumac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autoamtyczna pralko,ominales tu kilka \"fatalaszkow\"co by\"gagankow\",czy \"szmatek\"nie powiedziec. Wypierz,bo stechlizna zacznie byc czuc. A my przeciez tego nie chcemy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
ucikam juz zycze owocnej dyskusji. "mio" sie zWami dyskutowalo chociaz nie otrzymalam odpoiwedzi na moje pytania i chociaz nie macie takiego zdania jak ja pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer,wszystko co piszesz jest piekne,ale jest jeden problem Chrzescijanstwo opiera sie na Slowie Bozym,gdyby nie to Ono by nie istanialo. Wiec nie wystarczy tylko przykladnie zyc,bo trzeba uwierzyc rowniez w Boga. Wiara i uczynki to musi isc w parze,wg PismaSw. Ale wiesz,nie wiem,bo nie osadzam,moze Bog tez rozumie takich ludzi bez wiary,ale z dobrymi uczynkami ,to tylko bog wie....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
sielskie fale nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie jest jednym z wielu,dla mnie Slowo Boze to jedyny dobry drogowskaz. Jeszcze kwestia gdzie chcesz wyladowac;-) Bo drogowskazow masz wiele wybor nalezy do ciebie. Ja wybralam juz droge. Ty z reszta tez,z pewnoscia sa one rozne,choc dla kazdego z nas wazne,najwazniejsze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Bóg powiedzial przejscie jest jedno i jest ono bardzo wąskie nie kazdy zdoła przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg Slowa Bozego ,sa tylko dwie: szeroka i waska. Ktora idziesz,znow trzeba zmierzyc sie samemu ze soba ,zajrzec w biblie i .....na ktorej sie znajdujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
i tu sie zaczynają schody bo ty mwierzysz ze to ludzie a ja ze Bóg ale rekami ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dróg jest wiele - na jednej spotkasz chrześcijanina, na innej buddystę, jeszcze gdzie indziej hinduistę itd. itd. do tego każde ma wiele ścieżek - jak wielka mapa świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i może oboje jednocześnie mamy rację i jednocześnie się mylimy. Oboje odkrywamy tylko część tej samej prawdy. Chyba Malutka przytaczała tutaj opowieść o dwóch ślepcach, którzy dotykali słonia - tego samego - a jednak wyobrażali go sobie jako coś innego - bo jeden dotykał trąby a drugi ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer,wiem o co ci chodzi,pewniegdybym nie byla chrzescijanka,na dodatek wierzaca,nawet bym smiala powiedziecze ciebie rozumiem w tej kwestii. ale nie moge,poniewaz,znam slowo boze. Mowisz ze to zwykli ludzie,a czy zdajeszsobie sprawde,ze Biblia,jest najstarsza ksiega swiata,zadna innareligia nie ma takiego poparcia w przeciagu tych tysiacleci,dowodow namacalnych na istnienei swoich Bogow. My chzescijanie mamy,tym dowodem jest Bibila. Juz ci pisalam,czymjest dla mnie(nas)Pismo sw. to nie przypadek,to nie zbieg okolicznosci,to nie traf,to bog tak chcial i ona istnnieje,ona jest Zywym slowem. To na niej bazuje wiele innych religii. Zauwaz ze w biblii nie masz nic zapozyczonego z innych religii,a te maja wiele wspolnego z Biblia. Dla mnie to nie fikcja,dla mnie to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×