Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Wlasnie sobie przyswajam co tutaj dzis natworzyl dreamer z mala,ale czuje ze to kompletnie inna bajka,wiec sie raczej nie polapie....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę - bez obaw, hooverzy to dla mnie też z innej bajeczki. My z Kubusiem i Prosiaczkiem tylko Hefalumpy spotkaliśmy ;) Chociaż to na h i to na h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer a nigdy nie pytałam skąd Twoj nick, naprawde jestes marzycielem, tzn kazdy jest w pewnym stopniu, ale Ty tak.... yyyy bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dobrze Osiolku :-D ,ze smietanka i cukrem? Zastanow sie,a ja juz pojde wsawic wode... P.S.A ty madralka jak mozesz ,to poczestuj mnie drinaskiem bo mi po sobocie wszystkie buteleczki zwietrzaly...hehehe no serio wyparowalo...samo ....przeca nie ja to zrobilam,nie ja;-) P.S.A z reszta ja przeciez dopiero nauki otrzymuje,to mi wolno.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ok. mam wodeczke z sokiem z limonki, mowie Ci pycha duzo lodu chcesz??? no ja tez jeszcze nie ochrzszczona wiec kozystam poki mogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziecie ok. 20 bo ja wychodze, jak tak to do zobaczenia, papa podyskutujemy o o o o o o zyciu wiecznym cos pokrzepiajacego na niedziele przed poniedzialkiem co? a jak nie to pomyslcie o czyms innym, ale o czyms takim zebym mogla sie wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze śmietanką :) W podzięce mogę Cię podrapać za uszkiem ;) Co do Nicku. Hmm, bo ja wiem czy jestem - chwilowo jakoś \"marzycielstwo\" się sprało - nie wiem, jakoś tak trochę odpłynęło - ale jest pare spraw o których wciąż (chyba) marzę. A samo słowo dreamer to z piosenki Lennona: \"You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you\'ll join us, And the world will live as one. \" John Lennon » Imagine Imagine there\'s no heaven, It\'s easy if you try, No hell below us, Above us only sky, Imagine all the people living for today... Imagine there\'s no countries, It isnt hard to do, Nothing to kill or die for, No religion too, Imagine all the people living life in peace... Imagine no possesions, I wonder if you can, No need for greed or hunger, A brotherhood of man, imagine all the people Sharing all the world... You may say Im a dreamer, but Im not the only one, I hope some day you\'ll join us, And the world will live as one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moze byc duzo lodu. Dreaer prosze kawusie.Zrobilam ci w filizance,bo dzisiaj niedziela.:-P ;-) Prosze jeszcze kawalek szarlotki,bardzo dobra,dzisiejsza swiezutka,czujesz jak pyszna?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie będę (a kiedy mnie nie ma? ;) ) w tle z Robercikiem Kubicą i Michałkiem Schumacherem :) tudzież Ferdkiem Alonso Hmm, aż mi to Imagine smaka zrobiło, żeby sobie posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za szaleniec wkleil te stronke,kawusie wylalam przez niego.:-( Musze nowa robic.;-P Dreamer masz ze smietanka,a co do"Imagine"...jest piekna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mniam mniam - pyszna Mogę jeszcze? \" Niestety nie...wstyd sie przyznac ale zjadlam wszystko,nawet okruszki ;-) Ale mam rybke po grecku,moze byc? Wlasciwie nie wiem tylko czyto do kawusi pasuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×