Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Ok, ok. Chociaż nie wiem czy to jest to, więc więcej rozgłaszać nie mam zamiaru. Zresztą nie o to zupełnie chodzi. To by była bezsensowna pokazówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówię Ci to z własnego doświadczenia i z doświadczenia osób w ktorymi rozmawiałam, to nie powinno byc kolejne trofeum ego:) sam będziesz czuł czy to to, są efekty w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najpierw się \"wyszumieli\" - czytaj uprawiali seks z kobietami, które teraz jawnie nazywają \"szmatami\" i jeszcze gorzej z tego tylko powodu, że nie są dziewicami.\" Noi i dlatego wlasnie nie jestem zwolennikiem i nie polecam sexu przed malz. Co by uniknac tych przykrosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co do wyginięcia gatunku, to póki co Ziemi grozi przeludnienie, więc szybko to on nie wyginie - chyba, że z jakichś innych przyczyn.\" Haha zle mnie zrozumiales, mowilam o \"dziewicach na wyginieciu\",hihhi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałaś choć kilka stron tamtego tematu? Wybacz, ale dla mnie to marne tłumaczenie, żeby nie robić czegoś dlatego, żeby nie zostać chamsko nazwanym przez zwyczajnego niekulturalnego kretyna. Na miejscu dziewic jakbym sobie przeczytał taki temat to mocny bym się zastanawiał czy się przyznawać facetowi do bycia dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czemu to biblie uznaje się niby za książke historyczna a podania (stare) greków i rzymian uważa się za mity. Żeby było smieszniej wile odkryc archeologicznuch częśc z tych niby mitów, potwierdza. Np. Troja. \" No wlasnie ciekawe dlaczego woleli odejsc od \"korzennych \"nauk opierajacych sie na mitologii i zaufali biblii(obcej religi i ksiedze)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Haha zle mnie zrozumiales, mowilam o \"dziewicach na wyginieciu\",hihh\" No i co w tym złego? Kobiety zauważyły, że też mają prawo do zaspokajania swoich potrzeb. Jeśli któraś chce pozostać dziewicą to bardzo dobrze, ale jeśli nie chce to też bardzo dobrze - ważne, żeby (jak powtarza Mała) robić zgodnie ze sobą, a nie przejmować się dziwnymi poglądami \"moralistów\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No wlasnie ciekawe dlaczego woleli odejsc od \"korzennych \"nauk opierajacych sie na mitologii i zaufali biblii(obcej religi i ksiedze)????\" W większości pod przymusem siłowym. Zwróć uwagę - kto nie był chrześcijaninem ten był wrogiem i trzeba go było albo nawrócić albo zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale dla mnie to marne tłumaczenie, żeby nie robić czegoś dlatego, żeby nie zostać chamsko nazwanym przez zwyczajnego niekulturalnego kretyna. Na miejscu dziewic jakbym sobie przeczytał taki temat to mocny bym się zastanawiał czy się przyznawać facetowi do bycia dziewicą. Dreamer no przeciez,ze do konca nie czytalam,bo dla mnie bylo to zalosne. Wiem o czym mowisz,bo ja tez tak to odebralam,ale nie zapominaj,ze skads sie takie wypowiedzi biora,a swiat nie sklada sie tylko z kulturalnych chlopcow.Malo tego,gdy facet chce tego czy owego,potrafi byc najmilszy na swiecie,wrecz ksiaze,a po wszystkim wychodzi szydlo.... Nie mierze jedna miara,ale jednak,takie jest zycie i trzeba przemyslec czy warto,bo kazdy potencjalny ukochany,moze byc wlasnie kims w stylu \"owego poszukiwacza pozadnych kandydatek\". Choc sa wyjatki,tylko skad ta pewnosc?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer przepraszam za wscipstwo,ale czy masz dziewczyne? Oczywiscie jesli to tajemnica,to udawaj ze nie bylo pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo kazdy potencjalny ukochany,moze byc wlasnie kims w stylu \"owego poszukiwacza pozadnych kandydatek\" no właśnie, dlatego najlepiej jak najszybciej takiego \"sprawdzić\" i wysłaś na drzewo :P Nie tajemnica - obecnie nie posiadam - która ze mną by wytrzymała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadalam to pytanie,bo jestem ciekawa,gdybys mial przed soba kobiete \"swoich marzen\" wolalbys taka doswiadczona,ktora swoj pierwszy raz zawsze bedzie wspominala z innym mezczyzna,ktora miala ewentualnie kilku kochankow,dzieki czemu moze jest(lub nie) bardziej doswiadczona.A moze ta sama kobiete,ale dziewice z ktora bedziesz mogl odkrywac tajniki milosci,ktora bedzie ci oddana,bedzie patrzec na ciebie jak na jedynego jej męzczyzne,bedzie tylko z toba dzielila swoje wspomnienie odnosnie tejze sfery.Taka ktora bedzie nie tknieta i bedziesz mial swiadomosc ze nalezy tylko do ciebie i ze nikt przed toba jej nie mial? Mysle ze to robi roznice,choc nie mowie ze umniejsza kobietom (nie-dziewicom),kwestia gustu,jednak kazdy facet czuje sie chyba wyjatkowy mogac posiasc,pojac za zone taka kobiete. Ale moze sie myle,jesli tak to Isorry nigdy nie bylam facetem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma w tym nic wyjątkowego. Wolę jak kobieta postępuja zgodnie z własną wolą i własnymi przekonaniami - niż na siłę trzyma się jakichś konwenansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy maz byl odmiennego zdania,a obecny mowi tak jak ty ;-) Moze dlatego ze wie ze nie jest tym pierwszym?? A ja cos o tym wszystkim wiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
ktos mi kiedys powiedzial ze gdybym czytala Biblie ze zrozumieniem to nie zadawalabym pytan typu "co bylo pierwsze adam i ewa czy pierwotni?" to teraz niech mi na to pytanie odpowie jakiś znawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×