Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość laurika odkryła sekte
Jania poczytaj sobie co pisze laurika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurika---- nie przekreślaj wszystkiego odrazu. Jesteśmy ludzmi i popełniamy błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurika odkryła sekte
solansz spadaj na kaczki o twojej sekcie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty orange
zebys miał połwę takiego rozumu jak solansz to byś może coś mądrego napisał obrażać każdy potrafi a najłatwiej pod pomarańczowym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędy można popelniać, ale gdy zdarzają się notorycznie, trzba je piętnować. Spotkałam się z taką nagonką w moim kościele, że już dlużej nie mogę się temu spokojnie przyglądać. KECH nie jest sektą, podobni jak baptyści- to uznane przez państwo Kościoly protestanckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akutka, masz racje :) jestem grzesznikiem uratowanym przez Jezusa Chrystusa. Zmył moje winy swoją krwią. Uratował i odkupił mnie przed wieczną karą. Wziął moje winy na siebie. Mój Zbawiciel...Jezus Chrystus. Wywyższam Go i dziękuję Panu i Bogu memu z całego serca. Zyję teraz w wolności przed Nim, ciesząc się ze mogę nazywać się Jego dzieckiem. Czy to mi zarzucacie? A patent na prawdę ma Jezus Chrystus, nie Kamelia. Królem i godnym naśladowania jest On Jezus Chrystus. On niech wznosi się ponad wszelką mądrość. Ja zniżam się chyląc swją głowę, przed Nim, przed moim Bogiem. Składam przed Jezusem chołd najwyższy, skłanaim się w pokorze przed Nim. Jego jest mądrość, Jego jest siła, Jego jest moc. Ja jestm Jego naśladowcą, Jego uczniem, naśladuję Jezusa i idę za Nim.... Poznaję Jego wolę...każdego dnia. I wszelką chwałę i uznanie składam u Jego stóp. I piszę tu o moich przeżyciach z Bogiem o tym czego doświadczam osobiście i do czego mam ogromne przekonanie. Jeśli nie zgadzasz się z tym nie musisz mni eobrażać. Ja nie zgadzam się z wieloma naukami różnych ludzi ale mam swiadomość ze mogę mieć inne zdanie, mogę przedstawić swoje poglądy, moge przedstawić prawdę bibiljną, mogę przekazać naukę z perspektywy mojego kościoła ale nie wkraczam w osobiste personalne osądy i oceny. Tylko Bóg zna serce człowieka, ja mogę jedynie mieć pogląd na daną naukę . 19:30 gfw9oucb może kamelia posiada dogmat nieomylności zawsze twierdzi, że wszystko wie najlepiej-i tylko ona kocha \"właściwie\" Jezusa. poproszę o przykład takiego mojego stwierdzenia. Kiedy napisałam ze ja Kamelia wiem wszystko najlepiej.? Piszę poprostu stanowisko Biblii tak jak widzę to ja, czyli od strony ewangelicznych chrześcijan. Pysznym jest każdy, kto się nie uważa za grzesznika lecz myli, że jest dobry- Jania. Zarzucasz mi pychę Janiu? napisz kiedy napisałam tak o sobie jak ty o mnie w tym zdaniu. ...? oceniłaś mnie sprawiedliwie, czy na podstawie swoich osobistych sympatii, bądz antypatii....? co takiego zrobiłam wam ze w ten sposób mnie oceniliście???? A może tak poprostu, bo nie jestem katoliczką??? Traktując w ten sposób człowieka wystawiacie swiadectwo nie tylko sobie ale całemu swojemu kościołowi....Smutne i niepochlebne. Lauriko gdy masz jakieś pytania to zapraszam. J 3:30 Bw \"On musi wzrastać, ja zaś stawać się mniejszym.\" Niech On- Jezus Chrystus wzrasta, ku chwale Boga Ojca. 1Tm 1:15 Bw \"Prawdziwa to mowa i w całej pełni przyjęcia godna, że Chrystus Jezus przyszedł na świat, aby zbawić grzeszników, z których ja jestem pierwszy.\" ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio witaj Też czasami mam takie wrażenie jakby nachalności twojej. Piszesz faktycznie jakbyś była wszechwiedząca. Ale masz prawo . Ja od początku czuje, ze jeśli ktoś nie należy do twojego kościoła to jest zły, a kościół KK jest oczywiście sektą. Może to jest właśnie przyczyna liczby maleńkiej waszych wyznawców. Proszę nie odbierz tego jako złośliwość, bo Bóg mi świadkiem że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co takiego zrobiłam wam ze w ten sposób mnie oceniliście???? A może tak poprostu, bo nie jestem katoliczką??? Traktując w ten sposób człowieka wystawiacie swiadectwo nie tylko sobie ale całemu swojemu kościołowi....Smutne i niepochlebne. Dlaczego napisałaś takie głupoty???/ wystawiamy świadectwo całemu kościołowi/????????????????????????????????????? Znowu Ty tak wyolbrzymiasz! Jesli ktoś cię potępił to nie wystawiaj mi świadectwa? Ja nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solansz -----> o co Tobie chodzi ? czy ktos Ciebie oceniał - a może tak - wiec jesli tak to tylko po Twoich dziwnych wypowiedziach myslisz ze ilosc wyznawców wskazuje prawde ? wiekszej bzdury w życiu nie słyszałam a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solansz nie gadaj z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ta wypowiedz : 20:00 a ty orange zebys miał połwę takiego rozumu jak solansz to byś może coś mądrego napisał obrażać każdy potrafi a najłatwiej pod pomarańczowym nickiem a sam jest pomaranczką - oj dziwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz znowu nie wiesz
o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owocach poznają gdzie są uczniowie moi..... prawdziwie uczniami moimi będziecie jeśli miłość wzajemną miec będziecie..... dobre drzewo rodzi dobre owoce..... kto zachowuje moje przykazania ten jest prawdziwie uczniem moim - powiedział Jezus liczby maleńkiej waszych wyznawców-solansz. Mt 7:14 Bw "A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." liczba tłumu nie wskazuje na rację i posiadanie patentu i wyłączności na prawdę. Słowo Boże sugeruje ze jest wręcz na odwrót. ale dodoam jeszcze ( i powtórzę się ) ze patent ten nie ma żadna denominacja religijna- tylko Jezus Chrystus i Jego Słowo. Uczniowie Jego (wierni i zachowujący Słowo) mogą jedynie wskazać na Zbawce, pokazać Jezusa swoim życiem i swoimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transllate------------> czytam i czytam i coraz bardziej widze że mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie chciałam podac werset o wąskiej drodze - dzieki Kamelio i owoce też na wiele wskazują ale nie mnie oceniac idz lepiej na " kaczki " solansz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio ten cytat jest zbyt wykorzystywany przez wszystkich, chyba nie myslisz że odnosi się do ciebie. Ostatnio jehowi mnie na parkingu!!!!! zaatakowali tym wersetem Mt 7:14 Bw "A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują." oni uważaja , że to o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transllate-----> to jest ta twoja miłośc do bliźniego"idz na kaczki"- bardzo chrześcijańskie bravo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło ? a piszesz tylko o krk ? wiec zaprzeczasz sama sobie - zastanów sie solansz bo cos sie Tobie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×