Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

czyli jesteście bardzo podobni do KK a tak ich krytykujecie :D bardzo fajny przykład podałaś to potwierdza prawdziwość waszej religii HAHAHAHAHA katolicka wg was jest prawdziwa? nieomylna? BRAVO BRAVO...PODOBA MI SIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
jeszcze raz powtorze moje pytanie bylo skierowane do a ja mysle. Zreszta napisalam to dokladnie. O rany czytaj uwazniej, bo teraz troszke na mieszalas a ja niechcacy wplatalam w to "a ja mysle" wiec z gory ja przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no! a tak fajnie się nawijało makaroniki czy Bóg z waszej biblii nie mówi wam \" cokolwiek uczyniliście jednemu z braci moich mnieście uczynili?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
no bez przesady,Kamelio SJ i KK??? niezle porownanie.to chyba wy sie wywodzicie z tej religii,odlam wlasnie kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Kamelio naprawde nie zrozumialas ?? Oczywiscie w Twojej religii nic sie nie zmienilo od poczatku reformacji az do dnia dzisiejszego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
a ja mysle , dlaczegonie chce odpowiedziec na tak proste pytanie., jezeli odpowiedzials to powiedz poprstu tak ja jestem pod nickiem o rany. I nie ma sprawy. Nadal czekam a ja mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie wygłaszał takich farmazonów jak wy z datami końca.... a ty coś wiesz...bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
nic wolę jednak nie wdawac sie w te glupie dyskusje bo i tak do niczegO nie prowadza.Reszcie zycze rowniez przemyslenia co tutaj tak naprawde robią. pozdrawiam i zegnam.👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
hahajha tuzinek jest katolikiem wiec jednak nie jest z Kamelia. A ja mysle porsze odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Hej dreamer :) Moze Ty zapodasz jakis temat bo tu w kolko to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis tydzien temu papiez oglosil ze tzw \"limbus\" nie istnieje. Wiesz, a ja mialam chrzest w szpitalu bo urodzilam sie wczesniej i moja biedna mama sie bala ze jak umre to moja duszyczka nie pojdzie do nieba tylko bedzie sie poniewierac w jakims limbusie .... No i juz od jakiegos tygodnia to jest nie aktualne!! Wiec jak widzisz, takie autorytety jak KK \"zaliczaja\" wieksze wpadki ale jakos nikt nie wystawia im tutaj takiej listy grzechow .... dopoki wlasnie ktos tego nie sprowokuje :/ to nie ja porównałam do KK wpadek i zmian w dogmatach to SJ sam porównał te 2 sprawy i usprawiedliwia \"odwołania\" papiezem więc chyba jasne..... i wy odwołujecie i papież odwołuje.... mozecie sobie podać ręce a tak ciagle słychać u świadków teorie antykatolickie....na ulicach nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
zreszta mozna sprawdzic po IP, jezeli ktos jest komputerowcem, lub nawet po tym ze gdzies jest post prze ze mnie i przez Kameli wyslany w tej samej minucie a nie wiem czy to mozliwe z tego samego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marseille
Kamelio ale dlaczego Ty sie tak czepilas wlasnie SJ ?? Dlaczego nie oswiecasz katolikow ?? Uzylam tylko porownania i przykro ze nie zrozumialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marseille uwazaj bo zaraz bedzie ze ty to ja i na odwrot. hahaha przed chwilka tak bylo,jak zaduzo poplecznikow SJ sie tunaraz pojawia to juz jest cos nie si. hahha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak :) mam piękne długie gęste proste kasztanowo rude włosy? przeczytałaś to z niku? ładne prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
chyba sie przypomne a ja mysle hello tu ja i moje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude długie włosy....w słońcu niczym bursztyn do tego szafirowe błękitne oczy....prawie jak morska fala, delikatna blada skóra i smukłe dłonie czasami rudy chochlik we mnie...czasami dobry Anioł... mam coś z kota i z dzikiego tygrysa jestem spokojem i szalonym wiatrem lubię kamienie na plaży, gorące parzące w stopy przesyłka z nieba....dostarczona...Zosia jest piękna :):):) mi się podoba......a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia to moja córka:) ma 15 miesiecy....i szafirowe oczy a dlaczego pytasz? bo nie rozumię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuzinek,naprawde o jakie pytanie chodzi,bo juz ciodpowiedzialam,odnosnie: Czy jestem dawca io krainie SJ :-D,hehehe Serio jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×