Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość moze ja odpowiem
A ja mysle daj sobie spokoj z ta jak jej tam... kamelia.Z niej zionie Nienawisc,sadze nawet ze jest opetana przez demony!!!!!! Dlatego,tak trudno jej okazac choc najmniejszy przejaw milosci,o ktorej tyle juz tu nam naopowiadala. Bylam dzis Na zebraniu,moje papiery jeszcze Nie przyszly z Selters:( ale nie zniechecam sie! A ja mysle jeszcze raz powtarzam,nie daj sie prowokowac.Poprostu ja ignoruj,tak jakby "tej"nie bylo,powietrze !ide spac !wszystkim milej Nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer,ja troszke tez odnosze wrazenie,ze ty teraz czujesz sie lepszy... A moze ja gorsza,kto to wie...\" Niestety często tak - ale na moich glinianych nogach nie ma kolosa - tylko jakaś nędzna rudera co trzeszczy przy najdrobniejszym powiewie - nikt się nie zdziwi, gdy się zawali. Może wtedy połata się lepszą, może gorszą, a może deszcz będzie się lał na głowę - i może nawet to będzie właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kemelio wiec wiedz ze ja sie utozsamiam z organizacją, (ciekawe ze juz nie sektą, w swoich faktach historycznych posunelas sie do momentu kiedy zostali oficjalnie wyznaniem?) obrazają organizacje obrazasz mnie, ja nie odwaze sie pisac o zielonoswiątkowcach swoich opinii, bo na podstawie znajomosci z tobą, bylyby niepochlebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
Kamelioa czy zielonoswiatkowcy moga byc policjantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja odpowiem zazdroszcze Ci naprawde zazdroszcze opanowania, a co do Kamelii odniosłas podobne wrazenie, ale juz nie chce tak wKolko o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer...rozumiem.masz racje ... mysle ze ja tez nie mam jeszcze idealnej posesji,bo brak alarmow,wyposazenia itp.hehehe ale mam zamiar sobie to sprawic. Prosze jesli to mozliwe,bys nas tak ostro nie ocenial,a jesli nawet nas,to nie zrazaj siedo Boga on naszemuzachowaniu nie jest nic winien,to nasze wybory...czasem dobre czasem zle...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba.ca
a ja mysle>>zioniesz ogniem, zioniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zostaniuesz smokiem wawelskim, przepraszam juz dzisiaj za ironie, ale po prostu nie mam dzisiaj sily na te brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
aha czyli bedac zielonoswiatkowcem mozna byc policjantem. a ja mysle lub inny Sj czy nie uwazacie ze to troche za egoistyczne postepowanie ze stony Sj, jkorzystaja z policji ale sluzyc w niej nie moga? Czy w bibli jest napisane ze nie mozna byc policjanet, lub nie mozna sluzyc w obronie kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba.ca
e tam zaraz szydlo..prawda wyszla moja kochana duszyczko..prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrazaj sie do Boga on naszemuzachowaniu nie jest nic winien,to nasze wybory...czasem dobre czasem zle... tak marzycielu.....nie powinno mieć to miejsca.....:( czas na szlifowanie charakterów aby nikogo już wiecej nie zgorszyły przepraszam....... odbieraliście moje ataki na Brooklin osobiście.....a tak nie powinno być, ja oceniam przywódców, ale moje ocenianie przekształciło się w waszą obronę ich i atak na mnie.. i stąd ta burza... jeżeli marzycielu odniosłeś wrazenie ze obrażam innych to przepraszam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
Kamelio jak to jest w koncu zta policja boTy mowisz co inego , a ja mysle co innego. nie znam zzielonosiwitkowcow wogole wiec pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem ŚJ , nie wiem dlaczego oni nie mogą pracować w policjii nie słyszałam takich zakazów wygłoszonych z ust mojego pastora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba.ca
a w mojej organizacji chlopy nie moga byc strazakami,bo od tego trzymania weza maja sklonnosci homoniewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mówimy o Bogu Jezusie o przebaczeniu i życiu w oczekiwaniu...na Pana, Chwalimy pana jak dobry jest ......jak karmi nas kazdego dnia, cieszymy się życiem i darem zbawienia i życia wiecznego nie zabraniamy jesć kaszanki, (ja nie lbię ale moze kogoś na nic innego nie stać), pracować, ratować życia krwią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
wiemwiem ze nie jestes Sj, ale doszla mnie informacja ze zielonoswiatkowcy rowniez nie moga spsuzyc w policji. moj osobisty poglad juz na ten temat napislam Jest to wielki egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuzinek,SJ nie sa policjantami poniewaz nie biora broni do rak. 2koryntian 10:3,4 Jana6:15 Jana18:36,Luk4:8 itd Po prostu SJ nie ruszaja broni,nie mieszaja sie do rzadow,poniewaz najlepsze co potrafia robic,i czym moga przyczynic sie dla swiata,to gloszenie ewangelii. Tylko to moga robic,tylko tego zyczyl sobie nasz Pan i Zbawiciel Jezus. Apostolowie tez nie byli,krolami,strazami,zolnierzami,oddali sie calkowicie Bogu,i sluzyli tylko Bogu. Sa ludzie ktorzy czuja do tego powolanie i niech tak zostanie:)nawet sie zrymowalo. Ja przypuszczalam ze wyznanie kamielii tez tego nie czyni,bo ponoc ich jedynym zwierzchnikiem jest Jezus,dlatego moja sugestia ,ale sie pomylilam. Gdyby on byl za przemoca,czy za obrona w formie przemocy,nie zwracalby uwagi swoim uczniom,ze to sie nie godzi. W wersetach podanych powyzej jest troszke o tym,ja odbieram to tak nie inaczej,kazdy jednak moze odebrac to jak chce. Jest wiele innych zawodow w ktorych SJ pracuja isie sprawdaja.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
no takrozumiem ale powiedz mi czy grzechem jest "brac bron do reki" bo jezeli uwazcie to za grzech to dlaczego z tego grzechu korzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te cytaty mówią zupełnie o czymś innym ja naprawdę nie chce już dysput toczyć, ten np. z Kor. mówi o duchowej walce.....( nie cielesnej), trzeba czytac w kontekście a potem mówi o Bożym Królestwie Jezus, ze on ma swoich \"obrońców\" w niebińskiej armii tu nie ma nic o broni pistoletach karabinach Jezus mówi obrazami, a list o duchowym boju...ło matko..... idę już sobie....serio praca daje ludziom chleb. Słuzcie swoim ziemskim podwładnym jak Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuzinek,bo zyjemy w tym swiecie i musimy siepodporzadkowac,gdyby byloinaczej,musielibysmy stworzyc panstwo w panstwie.Mozna jednak zminimalizowac to inie brac czynnie w tym udzialu. SJ placa jednak podatki,a wiec maja prawo korzystac z wladz porzadkowych jak inni obywatele,nie mozemysami wymierzac sprawiedliwosci. \"co cesarskie cesarzowi,co boskie bogu.\" Czy pacyfisci i inni przeciwnicy przemocy,zwolennicy pokoju,maja wieksze prawo do tego niz SJ??? Czy ktos kto nie chce byc policjantem,z powodu wielkiej przemocy jakiej musialby sie podejmowac w walce z ludzi(zlymi),jest zly i samolubny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny gwint... to se ne da.....:):):) a miałaś już sobie dawno iść Kamelio spać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos kto nie chce byc policjantem,z powodu wielkiej przemocy jakiej musialby sie podejmowac w walce z ludzi(zlymi),jest zly i samolubny??? ma do tego prawo....też tak myślę ale nie te cytaty plissss, one nie o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×