Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Dreamer,a ja wiem o co chodzi madralce.Moze to w pierwszej chwili brzmi arogancko,ale wiesz,to wlasnie kamelia zarzuca SJ,ze zaczepiamy tylko ludzi ktorzy nie maja pojecia o biblii,bo takich nam latwiej:zwerbowac\",a ludzi takich jak ona nie zaczepiamy i im nie glosimy,bo sie boimy ze za dobrze znaja bliblie. Czy nie uwazasz,ze ktos kto nie ma bladego pojecia,w to uwierzy,potem po takich wypowiedziach,ludzie czesto wyrabiaja sobie opinie.Tak jak kamelia na takiej podstawie ja sobie wyrobila. Zauwaz,ze my czesto podajemy cytaty z biblii,ale wtedy odpowiedz jest smieszna,nasze wersety ktore podajemy sa po prostu omijane i robi sie zamieszanie,bo znow zaczyna sie zmiana tematu,znow jestesmy oczerniani.To moze taka obrona,ale troche nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle ten sam argument, Kamelio, jest w tobie troche serca, tyle razy chcialam sie z toba dogadac wymienic sugestie pamietasz jak to mowiłam jak pisalam ze chce dyskusji? Czy któras z nas ze SJ chociaz raz ci wypomniala jak kiedys grzeszyłas czy ktoras to wspomniala, a ty w kolko o jednym. Dreamer, mam podstawy zeby kiec takie wyobrazenie, Kamelia a ni razu nie przeprosiła ze ją poniosło, a a ja mysle ja robimy to gdy przesadzimy, tak czuje sie lepsza ze mam sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro prorok mówi że Armagedon nastąpi w 1919 r. a nie następuje....to szarak przeciętny wie ze to była nieprawda czy trzeba do tego osiągnąć poziom wtajemniczenia.....? ech inteligentny marzycielu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuzinek
czyli mojepytanie kieruje rowniez do Kameli jak wyobraza sobie swiat bez policji, roznych sluzb patrolowych i obronnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"SJ wiedzą wszystko...to ze przepraszając L. byłam nieszczera i to że będę zacierać ręce....\" nie interesuje mnie czy bylas nieszczera, nie ja bede sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - może to trochę za daleko z mojej strony - ale mam dziwne poczucie (o zgrozo) że Wy nic nie wiecie o swoim Bogu. Przerzucacie się wersetami, interpretacjami i tekstami \"ja wiem lepiej\" itd.. To w zasadzie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież każdy ma wolną wolę Kamelio....daj już spokój..... przepraszam jezeli kogoś uraziłam... przedstawiałam fakty historyczne i moją opinię o Organizacji....nie o was moi drodzy a wy ciągle na mnie.....a ja ciągle o Organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SJ wiedzą wszystko...to ze przepraszając L. byłam nieszczera i to że będę zacierać ręce.... Kamelia czy ja jestem na tym topiku pod nickiem L.,czy innym? To jest wg ciebie ta szczerosc czy szacunek okazany mojej osobie,ze uzywaszc zamiast nicku literki??? Sprawia ci to radosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralko to ty powiedziałs ze ja bedę zacierać ręce...to twoje niesprawiedliwe słowa do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wg ciebie ta szczerosc czy szacunek okazany mojej osobie,ze uzywaszc zamiast nicku literki??? ale czy to jest dla ciebie coś strasznego???? dziewczyno wyluuzuj jak to jedna z twoich koleżanek pisała, weź zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz jaka ty jestes a ta dziewczyna nie moze byc tez twoja kolezanką, juz SJ nie mają gdzie indziej szukac przujazni tylko w swoim gronie? tobie zalecam luuuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralko chcesz mówić o mnie...mozesz ile ci się podoba a ja ciągle o Organizacji...i tylko o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer, mam podstawy zeby kiec takie wyobrazenie, Kamelia a ni razu nie przeprosiła ze ją poniosło, a a ja mysle ja robimy to gdy przesadzimy, tak czuje sie lepsza ze mam sumienie.\" Hmm, jutro będę chodził po chodniku i kopał w kostki co mniejszych przechodniów (żeby nie oberwać). Wiedząc ich bolące kostki będę czuł na pewno wyrzuty sumienia, więc przeproszę. Będę czuł się lepszy, że mam sumienie. A nie sądzicie, że czucie się lepszym od kogokolwiek wali te wszystkie wasze wersety w proch? - taki kolos na glinianaych nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PRODUCENT ETYKIETEK Życie jest jak butelka dobrego wina. Niektórzy zadowalają się czytaniem etykiety, inni wolą spróbować jej zawartość. Pewnego razu Budda pokazał swoim uczniom kwiat i poprosił, by powiedzieli coś o nim. Przez chwilę kontemplowali go w milczeniu. Jeden wygłosił filozoficzny wykład na ten temat. Inny ułożył o nim wiersz. Jeszcze inny wymyślił przypowieść. Każdy się starał być lepszy od pozostałych. Producenci etykietek ! Mahakaszjap spojrzał na kwiat - uśmiechnął się i nic nie powiedział. On go tylko zobaczył. Gdybym tak umiał spróbować ptaka, kwiat, drzewo, ludzką twarz...! Ale niestety! Nie mam czasu. Jestem zajęty nauczaniem się odczytywania etykietek i wytwarzaniem moich własnych. Nigdy nie upiłem się winem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mojepytanie kieruje rowniez do Kameli jak wyobraza sobie swiat bez policji, roznych sluzb patrolowych i obronnych . państwo ziemskie jest na ziemi oddawajcie bogu co boskie a cesarzowi co cesarskie. nie wyobrazam sobie państwa bez policji, która ma pilnować ładu i porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer ja raczej nie przedstawialam hierarchi pozycji w swiecie, raczej uznalam wyzuty sumienia ze ceche lepsza od ich braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zyciem dla mnie Jezus a śmierć zyskiem mym\" dreamer masz racje,m.in.Kamelia mija sie z pieknym cytatem ktory dala w swej stopce.Chyba nie zna swego Boga. Bo moj Bog Jehowa kazal sie uzbroic w oręz slowa,mielismy toczyc wojne,lecz nie na smierc i zycie,ale na slowa,w obronie naszej wiary. Nie mieczem lecz slowem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"FORMUŁA Mistyk powrócił z pustyni. - Opowiedz nam - pytali go z przejęciem - jaki jest Bóg? Ale jak mógłby wyrazić słowami to, czego doświadczył w głębi swego serca? Czyż można Prawdę zamknąć w słowach? W końcu przekazał im formułkę - niedokładną oczywiście i niepełną - w nadziei, że ktoś z nich będzie mógł spróbować i dzięki niej osobiście doświadczyć tego, czego on doświadczył. Ci zaś nauczyli się formuły i zrobili z niej tekst święty. I narzucili ją wszystkim, jakby chodziło o dogmat. Postarali się wręcz o to, by rozpowszechnić ją w obcych krajach. A niektórzy nawet oddali za nią swe życie. Mistyk się zasmucił. Być może byłoby lepiej, gdyby nic nie powiedział.\" I tym akcentem się pożegnam na dzisiaj Chociaż i tak nie sądzę, że ktoś przeczyta, bo macie ważniejsze kwestie obecnie. A ktoś tu ponoć nie uznaje przemocy i takie tam. Trzymcie się i szukajcie - bo daleka Was czeka droga i kręta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A nie sądzicie, że czucie się lepszym od kogokolwiek wali te wszystkie wasze wersety w proch? - taki kolos na glinianaych nogach?\" dreamer,ja troszke tez odnosze wrazenie,ze ty teraz czujesz sie lepszy... A moze ja gorsza,kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralko chcesz mówić o mnie...mozesz ile ci się podoba a ja ciągle o Organizacji...i tylko o niej przecież każdy ma wolną wolę Kamelio....daj już spokój..... przepraszam jezeli kogoś uraziłam... przedstawiałam fakty historyczne i moją opinię o Organizacji....nie o was moi drodzy a wy ciągle na mnie.....a ja ciągle o Organizacji znikam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja tez sobie nie wyobrazam,kwestia jak sie zapatruja na to twoi przelozeni,macie brac bron do reki??? Jesli waszym przelozonym jest tylko Jezus,to ja znam jego zdanie na ten temat,czy mam przytoczyc dowody,czy nie trzeba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer masz racje,m.in.Kamelia mija sie z pieknym cytatem ktory dala w swej stopce.Chyba nie zna swego Boga.\" Gartuluję zdolności odczytywania mijania się z cytatami \"przeciwnika\" obu stronom. Miałem już nic nie mówić, ale jeszcze pożyczę Wam na dzisiaj ciszy \"w kórej płyną myśli\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×