Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość zdzirkazeze
A nie przejdł ci się Duchovny? Dał się zaszufladkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchovny dobrze sobie radzi. Na plus, że przestaje byc kojarzony z Mulderem. A z seriali to zapowiada się ciekawie "Rodzina Borgiów" na HBO. Romanse, intrygi i władza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikujojoj
seks w wielkim miescie i gotowe na wszystko, flashforward i csi. dostepne na moim chomiku! http://chomikuj.pl/karolciadr polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, jak możecie, Rodzinę Borgiów - z odcinka na odcinek robi się coraz cieplej... Wow. Nieźle pojechali twórcy tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniuta
"Przystanek Alaska" i "Przyjaciele". Nie lubie seriali w stylu tej "Rodzniy". Nie uczą niczego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeza
Moj ulubiony serial to Walka o tron. Rodzina Borgiow według mnie troche za bardzo przerysowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddaaaaaaaaaaaaaaaaaa
1.Gotowe na Wszystko ❤️ 2. House ❤️ 2..Detektyw Monk ❤️ 3. Pamiętniki Wampirów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, czy Rodzina B. to przerysowany serial.Ówczesna historyczna rzeczywistość była wręcz nie do uwierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerka
Ale jakieś realia hist. chyba obowiązują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obowiązują, obowiązuję, ale to jest serial fabularny i pewne rzeczy muszą być stworzone wg sztuki filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Dla mnie w czołówce jest "Bez tajemnic" polski serial o psychoterapii. Rewelacyjnie i nowatorsko zrobiony. Bardzo wciąga. Kto nie widział, niech ogląda na HBO. Niedawno się zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony niedosmażony pomidor
A kto tam gra? Ktoś sensowny? W dzisiejszych serialach w kólko te same twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
W tym serialu grają rasowi, wybitni aktorzy, np. Jerzy Radziwiłłowicz i Krystyna Janda. Moim zdaniem to najważniejszy dla polskiej kinematografii duet aktorski. Kto pamięta "Człowieka z marmuru", wie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Przystanek Alaska i Z Archiwum X. Z polskich Czarne Chmury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka z daleka
Na Wspólnej One tree hill Pierwsza miłość Przepis na życie Daleko o szosy Domek na presrii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kasia bedzie prowadzic
TOP SERIALI DLA MNIE TO ; SZPILKI NA GIRWONCIE PRZEPIS NA ZYCIE m JAK MIŁOSC GOTOWE NA WSZYTSKO NA WSPÓLNEJ BARWY SZCZESCIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Jeszcze trzeba dorzucić koniecznie "Seks w wielkim mieście". Ten serial sporo namieszał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monciak77
mnie wciągnął ten nowy serial „bez tajemnic. dobrze zagrane, ciekawe wątki lubię też rzucić okiem na „wyposażonego, którego, od jakiegoś czasu, leci trzeci sezon, w poniedziałkowe wieczory na hbo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Popieram, to świetne seriale! Też oglądam. Ciekawe, co będzie dalej. Fajna akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichoboprzyjdziezdzicho
"Seks w wielkim mieście" - to jest to. A ten serial o którym piszecie, to o czym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzi01
Ten "Bez tajemnic" to o psychoterapii. bardzo ciekawy. A co do seksu w wielkim mieście - widziałaś/łeś "Seks w wielkim mieście 2"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie : Pierwsza miłość,Przepis na życie Zagraniczne : Mentalista,Californication,Gotowe na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskich zdecydowanie Czas Honoru, oglądam również Przepis na życie ale nie regularnie oraz zerkam na Rezydencję, no i jeszcze Barwy szczęścia, zagraniczne to Statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronica090
The Vampire Diaries ❤️ - miejsce pierwsze, oczywiście z powodu Damona głównie :P a później (kolejność przypadkowa): Veronica Mars, Skins, The O.C. California, Dexter, Desperate Housewives, Turkish fur anfanger, Los Hombres de Paco, Oficer, BrzydUla ...i wiele innych:P ale wolę nie wymienić wszystkich swoich ulubionych, bo chyba głowa by mnie rozbolała, jakby do mnie dotarło, ile czasu trwonię na seriale :P w sumie mogłabym jeszcze do tej listy dopisać Pierwszą Miłość, bo chociaż ten serial stoi na beznadziejnie niskim poziomie, to jakoś nie mogę przestać go oglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem strasznie ciekawa "Luck" z Dustinem Hoffmanem i... Weroniką Rosati! To serial o świecie wyścigów konnych i ludziach, którzy żyją z hazardu. Od 30 stycznia na HBO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jftuj
Zagubieni Skazany na śmierć Chirurdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×