Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość Jolka pamiętasz
Rosati z Hoffmanen????? Pierwsze słyszę, a o czym to? Jakaś telenowela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to porządny serial. Hoffman nie pozwoliłby sobie na granie w byle czym. Zresztą, to serial hbo, a ten kanał produkuje same dobre seriale, np/ "Gra o tron" i świetne "Zakazane imperium".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia od Krzysia
Obejrzałabym, ale nie mam tego kanału. Mój ukochany to "Przystanek Alaska" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina01
To zainwestuj w hbo. Naprawdę się opłaca. Tam są same nowe seriale. Teraz rusza nowa seria Spartacusa: SPARTAKUS: ZEMSTA. Na hbo jest co oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze to: One Tree Hill , Plotkara, Pamiętniki Wampirów, Lost, Seks w wielkim mieście, Na wspólnej Dr House :) Mogę je oglądać i nie wiem czy kiedyś mi się znudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Maja
Ostatnio Homeland podbił me serce :) Oglądam dzięki N-ce. Warto było zainwetsować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinosa
zgadza się tym bardziej że na nSeriale prócz HL dostępne są inne dobre tytuły np. Alcatraz czy Impersonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinosa
zgadza się tym bardziej że na nSeriale prócz HL dostępne są inne dobre tytuły np. Alcatraz czy Impersonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myster hej
zgadza się tym bardziej że na nSeriale prócz HL dostępne są inne dobre tytuły np. Alcatraz czy Impersonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirranova
obecnie na pierwszym miejscu Homeland, na drugim Alcatraz- wcześniej jeszcze Dexter- wszystkie te seriale można oglądać w nSeriale telewizji N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina01
W rankingu powinien też się znaleźć nowy sezon Californication I Camelot. To świetne seriale. Dają sporo frajdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka_8889
seks w wielkim miescie nieśmiertelny! :D ostatnio zabrałam się za oglądanie od początku i wciąż mam radochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja_zoja_zoja
hehe ja ostatnio skończyłam a dzisiaj o 20 przypominam sobie drugą część filmu na hbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Musze dołożyć do tego wszystkiego jeszcze jeden serial - ten który mozna obejrzec na HBO- to Rodzina Borgiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka z bronksa
Medium, Eva Luna. i zakazana miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamemnonek
1. Chirurdzy 2. Dr House 3. Sex w wielkim mieście 4. Gotowe na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamemnonek
5. Ostry dyżur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje seriale
1 chirurdzy 2 na dobre i na złe 3 poslubione armii 4 pamietniki wampirów 5 przepis na życie 6 dr house i seriale kryminalne tez lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowa17
O tak, seriale kryminalne to jest to ;) Zwłaszcza polskie Krew z krwi Naznaczony PitBull Dowody zbrodni polecałam tu też Przeznaczenie, polski serial mystery crime, z Magdą Niec w roli głównej - bardzo ciekawy i warty uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agndro
magia kłamstw Zemsta na foxie leci i jest rewelacyjna heart of dixie bardzo przyjemnie się ogląd gorąco polecam wszystkim paniom Warto zerknąć na te seriale bo mało się o nich mów a naprawdę są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconaalienka
LOST ... LOST .. LOST LOST ... - serial wszechczasów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamma
to i ja napiszę (piszę też takie, które leciały kiedyś tak jak i te co teraz można oglądać): 1) Zagraniczne: - "Z archiwum X" - "Medium" - "Zaklinacz dusz" - "Seks w wielkim mieście" - "Szkoła złamanych serc" - "Kochane kłopoty" 2) Polskie: - "M jak Miłość" - "Na Wspólnej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOP Polskie: 1.Glina 2.Usta Usta 3.Camera Cafe 4.Oficer 5.Przepis na życie TOP Zagraniczne: 1. Dostawa na telefon 2. Trawka 3. Mentalista 4. CSI: Miami 5. Castle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliba ooneyuo
Zagr. - przyjaciele (czad) - seks w wielkim miescie (fenomen) - two broke girls (producentow seks w wielk miescie) -gotowe na wszystko -plotkara pol: swiat wg kiepskich kiedys londynczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliba ooneyuo
A kompletne dno odrealnione to wszystkie tvn oprocz na wspolnej zaczynajac od teraz albo nigdy, magda m itd jak slysze ze bedzie pol wersja chirurgow (czyli zero wspol z pol rzeczywistoscia sluzby zdrowia) oraz przyjaciolki vel satc to rozkladam rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koreczka
Polskie seriale zdecydowanie są totalnie odrealnione :/ Oglądałam MagdęM i aż mi szczenna opadała, że wszystko można tak mega łatwo osiągnąć Dlatego przerzuciłam się na zagraniczne, Housea, Mentalistę, Gotowe na wszystko Ostatnio drugą transzę Shameless męczę na Ence :) Bardziej do mnie trafia niż Na wspólnej czy coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullkaaaa71
Jak macie jakieś pytanka to dobra strona http://pytaniaseriale.pl nawet odcinki online gdzieś tam znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×