Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość ja uwielbiam
ja uwielbiam zagubionych to jest najlepszy serial i inne bije na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica15
1. Pierwsza Miłość 2. Samo życie 3. Magda M 4. Niania 5. Na wspólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Zagraniczne: (ze "starszych" czyli kiedyś oglądanych) 1. Przyjaciele 2. Ally McBeal 3. Ostry dyżur 4. Asy z klasy (obecnie) 5. Prison Break 6. Gotowe na wszystko Polskie: 1. Egzamin z życia 2. Magda M. 3. Czterej pancerni i pies + szereg starszych filmów coraz mniejsze wrażenie robią na mnie: 4. Na Wspólnej 5. Na dobre i na złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Jeszcze z zagranicznych mi się przypomniały :) Pełna chata i Bill Cosby Show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka 205
1. Prison Break 2.Lost ( Zagubieni) 3. Dexter 4. Gotowe na wszystko 5.Tudorowie (The Tudors)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD lol 4
1.Magda M 2.Pierwsza Milosc 3.Skazani na smierc 4.M Jak Milosc 5.Na wspolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula_
z polskich : Magda M (to zawsze będzie mój ulubiony, polski serial :) ) Pierwsza Miłość (lubię się posmiać z głupoty i wybujałej wyobraźni scenarzystów :D ) Oficerowie , Oficer,.. Twarzą w twarz było nawet spoko (głownie ze względu na Małaszyńskiego, ale pomińmy ten szczególik xD) Reszta polskich seriali to nuda, kicz, żenada i kompromitacja... (z paroma wyjątkami, ale nie chce mi się mysleć nad tym xD) z zagranicznych: Veronica Mars 🌼 The Best Years ❤️ The O.C. ❤️ Gotowe na wszystko :) One Tree Hill Uwaga, faceci Moda na sukces (powód? - patrz: Pierwsza miłość xD) i wiele wiele innych... oczywiscie większość tych seriali ogladam tylko od czasu do czasu .. (z wyjątkiem Veronici, TBY, Magdy M i Desperatek , gdzie musiałam zobaczyć wszystkie odcinki - nie było innej opcji :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula_
omg i oczywiscie o The O.C. zapomniałam - tez musiałam obejrzec wszystkie odcinki xD Cudowny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajmka
To ja będę lekko odbiegać od romantycznych i obyczajowych zestawień - uwielbiam dobre seriale kryminalne! Nie ma dla mnie nic lepszego i bardziej wciągającego, jak ciekawa intryga, dociekania, zbieranie pojedynczych wskazówek w całość. Zdecydowanie wygrywają u mnie teraz: CSI Prawo i porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie polskich
seks w wielkim miescie csi: kryminalne zagadki las vegas4791699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- CSI (szkoda tylko, ze same powtórki, więc mi się znudziły) - Mentalista - Medium - Dexter - Gotowe na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Mody na Sukces
Moda na Sukces ma największą oglądalność z tych wszystkich seriali które wymieniacie, bo jest znana na cały świat. Wejdźcie sobie na forum tetatyczne Mody. Moda na Sukces Ciąg dalszy. Dowiecie sie wiele rzeczy. Zresztą teraz trwa tam konkurs na przewodniczącego forum, w którym możecie wziąść udział. Pozdrówka dla fanów Mody na Sukces... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka mody na sukces-wspólczuje Ci :P Moje ulubuione: 1) DEXTER 2) PRISON BREAK 3) DR HOUSE 4) PRZYJACIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Mody na Sukces
Tyldaaa to ja tobie wspóółczuje... Dexter to bajka a nie serial jeżeli tego nie wiesz to jesteś niedorozwój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie: Dr House Gotowe na wszystko Jak byłam młodsza: :p Dzień za dniem Z archiwum X Jezioro marzeń Roswell Żar tropików Savannah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bez jaj
czy nie bedzie już gotowych na wszystko??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w programie sa
wiec beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się jeszcze, że nie mogłam przegapić żadnego odcinka: Sunset Beach i Z pomocą niebios :) Zwalniałam się nawet ze szkoły żeby tylko je obejrzeć, zdecydowanie byłam od nich uzależniona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matki,żony i kochanki :p Siódme niebo Alternatywy 4 Dharma i Greg Przyjaciele Pełna chata Trzecia planeta od słońca Po prostu miłość (telenowela brazylijska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Mody na Sukces
Oglądajcie Mode!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaakakaka
Fanka Mody na Sukces Moda na Sukces ma największą oglądalność z tych wszystkich seriali które wymieniacie, bo jest znana na cały świat. Wejdźcie sobie na forum tetatyczne Mody. Moda na Sukces Ciąg dalszy. Dowiecie sie wiele rzeczy. Zresztą teraz trwa tam konkurs na przewodniczącego forum, w którym możecie wziąść udział. Pozdrówka dla fanów Mody na Sukces... zalosna jestes.dla mnie to najgorszy serial.=[ a moje typy to prison break,dr house,medium,dawniej zagubieni ale tak zamotali ze nie ma juz tam nic ciekawego.poza tym z telenowel to jestes moim zyciem,zbuntowany aniol,a z polskich zaden z tych nowych...aha powrot do zycia na 2 calkiem fajny jest[leci w piatki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalalalalala
ja uwielbiałam prawo pożądania 9nie opuściłam prawie żadnego odcnika ):)i cenę marzeń po prostu lubie brazylijskie romansidła a te szczególnei przypadły mi do gustu szczególnie prawo pożądania:)a poza tym to lubiłam tez Magde M oglądałam premierowe odcinki i każdą seri powtórek a teraz mój ranking wygląda tak: 1.barwy szcześcia 2.dr house 3.na wspólnej 4.na dobre i na złe 5.meandry miłosci(oglądam głównie ze względu na aktorów a szczególnie moja ulubioną Lorenę Rojas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×