Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość dzyndzylyndzy
Kraj: Polskie drogi, Dom (1 seria), 07 zgłoś się, Daleko od szosy, Tulipan, Pitbull :P (poza tym parę jako takich, głownie też starych, reszta nie warta splunięcia) Zagranica - kilkanaście by się znalazło: Boston Public, Ostry dyżur, Przystanek Alaska i kilka europejskich (uwaga jak wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scifi maniac
1. Prison Break 2. Jericho 3. Battlestar galactica 4. The Shield 5. CSI (wszystkie rodzaje!) 6. Medium 7. Eureka 9. The Unit 10. Blade Takie moje top10. Ale najważnieszy to SG1 i SG:Atlantis... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzela 6
1. M JAK MILOSC 2. NA WSPOLNEJ 3. EGZAMIN Z ZYCIA 4. NA DOBRE I NA ZLE 5. NIANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubryka-X
na wspólnej cena marzeń magda m W11 detektywi m jak miłość niania frania:) samo życie ogólnie to tvn ma chyba najlepsze seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Fala zbrodni\", \"Samo życie\", \"Pierwsza miłość\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie- ranczo, oficer, oficerowie, sfora, pierwszy milion, magda m niepolskie- roswell, gotowe na wszystko, savannah(oststnio tvp1 przypomina ;) ) lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica1102
1. Magda M 2. M jak Miłość 3. Pierwsza Miłość 4. Fala Zbrodni 5. Na wspólnej 6. Moda na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica1102
Acha jeszcze bym zapomniała oczywiście CENA MARZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili nie mam ulubionego polskiego serialu :( z zagranicznych lubie niektore brytyjskie, wymienie dwa: shameless monkey dust lubie bo doskonale pokazuja brytyjska rzeczywistosc mozna je zobaczyc w youtube o ile nie zostaly zdjete jesli ktos zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sero
Prison Break super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LooLaaaaaaa
POlskie seriale - "Pierwsza Miość" ,"Rodzina Zastępcza","Na wspólnej" ZAgraniczne- to zdecydowanie najlepszy serial "Sos mi Vida"("Jesteś moim życiem") Sos mi vida to najlepszy serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkakaka
O kurwa... zapomnieliście o Star Trek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie to bieda z nędzą.... a z zagranicznych jedyny i niepowtarzalny \"Ostry dyżur\" ❤️ :) no i oczywiscie \"Przyjaciele\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalllalaaaaa
na wspólnej cena marzeń klan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu218
Moje ulubione seriale to: 1. Nie z tego świata 2. Rodzina zastępcza 3. Hela w opałach 4. z archiwum X 5. M jak Miłość 6. Miodowe Lata 7. Daleko od noszy 8. świat według kiepskich 9. Na dobre i na złe 10.Złotopolscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie ,,Pensjonat pod różą\'\'Mam nadzieje ze beda dalsze odcinki.Ciekawia mnie rownież dalsze losy bohaterow serialu ,,Tango z aniołem\'\' i ,,Kochaj mnie kochaj\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
POlskie: Niania,Na Wspolnej,Pierwsza Milosc,Magda M...... Zagraniczne: BEZAPELACYJNIE Cena Marzen!!!!!:**** No i jezcze Gotowe na wszystko!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heili
LOST :))) i przyjaciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie; Magda M Kryminalni Niania Zagraniczne; oczywiscie LOST Chirurdzy Ostry dyżur Przyjaciele 24 godziny Boston Public Roswell Kochane kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzias14
1.Kryminalni 2.Magda M 3.Jesteś moim życiem i to chyba wszystko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenworth Miller
Prison Break (rzadzi absolutnie), Lost, Desperate Housewives, Heroes, Weeds, Deadwood, Day Break, Smallville polskie sa slabiusienkie i dolujace, aktorzy sie jakaja i nie umieja roli, a montazysci nie maja pojecia o tym co robia, wiec zero dramaturgii jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora-Buziaczki
Moje ulubione seriale to: 1.Sos mi vida -jestes moim zyciem 2.m jak milosc 3.rubi 4.carita de angel-ale juz nie leci 5.magda m. Aha zapraszam na swoja strone poswiecona sos mi vida jak na nią wejdziecie dowiecie sie sporo info o tym zaje fainym serialu www.sos-mi-vida--18.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×