Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość pysia ... ... ...
Zagraniczne: wyklęci gra o tron (książka o wiele ciekawsza) american horror story kryminalne zagadki L.A. wrogie niebo ostry dyżur Polskie czas honoru, pierwsza miłość rodzina zastępcza kryminalne wszystkie :D duży wybór darmowych seriali http://iitv.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domek na prerii Doktor Quinn Matki, żony i kochanki Dynastia Posłaniec szczęścia M jak miłość Przeklęta miłość Na dobre i na złe Dzieci z Bullerbyn Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrogie niebo? Wow, no to fajnie, że w zestawieniu, w którym połowa seriali jest dla mnie nie do przyjęcia znalazła się taka fajna perełka science fiction ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bezapelacyjnie już od kilku sezonów pierwsze miejsce zajmuje Wrogie Niebo Spillberga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksel
Ano wrogie niebo jest niezłe, ale oglądam też once upon time, które mam pobrane z filefox.pl. Dwa godne uwagi seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćakron
Bez tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
the affair house of cards the knick pustaki od mody na sukces i na wspólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fringe Jezioro marzeń Żona idealna Mentalista Zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zagranicznych seriali najchętniej oglądam: Gotowe na Wszystko, Plotkarę, Dwóch i pół (tylko do momentu,w którym występuje Charlie Sheen), Jeden Gniewny Charlie, Teoria Wielkiego Podrywu. Z polskich najczęściej: Miodowe Lata, Ojciec Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barwy szczęscia m jak miłość korona krółów dama w czarnym welonie -teraz leci na 1 uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wixon
U mnie czołowe miejsce zajmuje Lombard. Życie pod zastaw. I w końcu doczekałam się drugiego sezonu- start w poniedziałek o 19- już się nie mogę doczekać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na 26-go lutego na 19:00 bo zaczyna się drugi sezon Lombard. Życie pod zastaw! oglądałam każdy odcinek poprzedniego i myślę, że ten też będę śledzić codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×