Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaśkaKaśka

Wasze ulubione seriale ranking

Polecane posty

Gość dem
1. Dexter 2. Jericho 3. Prison Break 4. Lost (Zagubieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranczo i tylko ranczo
RANCZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham ten serial A wy nie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuu
kakaakakaka Fanka Mody na Sukces Moda na Sukces ma największą oglądalność z tych wszystkich seriali które wymieniacie, bo jest znana na cały świat. Wejdźcie sobie na forum tetatyczne Mody. Moda na Sukces Ciąg dalszy. Dowiecie sie wiele rzeczy. Zresztą teraz trwa tam konkurs na przewodniczącego forum, w którym możecie wziąść udział. Pozdrówka dla fanów Mody na Sukces... zalosna jestes.dla mnie to najgorszy serial.=[ a moje typy to prison break,dr house,medium,dawniej zagubieni ale tak zamotali ze nie ma juz tam nic ciekawego.poza tym z telenowel to jestes moim zyciem,zbuntowany aniol,a z polskich zaden z tych nowych...aha powrot do zycia na 2 calkiem fajny jest[leci w piatki]zalozylam temat o serialu powrot do zycia ale nikt sie tam nie wypowiedzial...=/szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna....
DYNASTIA TUDORÓW -najlepszy serial jaki oglądałam w życiu :D Gotowe na wszystko Chirurdzy Dr House

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanista7643
zlotopolskie i klanicho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Housea
M jak miłość Prison Break, a bezapelacyjnie wygrywa DR HOUSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
NO RANCZO JETS SUPER ORYGINALNE...ALE OD kLANU DO TEJ PORY NIE MOGE SIE ODERWAĆ..:) NOWA SERIA "NA DOBRE I NA ZŁE' TEZ MI BARDZO PRZYPADŁA DO GUSTU, A WAM?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobre i na złe11111
zawsze lubiłem oglądać,odkąd pojawiły się nowe postacie wszystko było ok, do czasu tego wypadku co go spowodował tomek po pijanemu ,i wtedy najbardziej mnie to rozbawiło ze na filmie było pokazane ze wypił dwa piwa,czy jedno potem musiał iść jechać z ojcem po zosie ,a w krwi wyszło ponad promil grubo no głupota ,no chyba że podrodze walnął jescze cwiare i dwa piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
a nie pomyslales ze tych piw bylo wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dobre i na złe11111
może i było ale nie w tym odcinku:D ,o ile mnie pamiec nie zawodzi to wygladało to tak wypił dwa piwa popoludniu poszedł do szpitala , a jak sie sciemniło to pojechał z ojcem wracajac do ulubionych seriali brzydula ranczo dr house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiego serialu którego nie mogłabym opuścić, ale jest kilka takich które oglądam w miarę regularnie i klka które zdarza mi się oglądać(np. teraz jak mam dużo czasu z powodu złamanej nogi:P) 1.M jak Miłość 2.Magda M. 3. Gotowe na wszystko 4. CSI (NY, Miami) 5. DrHouse 6. Czas honoru 7. Rodzina zastępcza Klan, Pierwsza Miłość, Wzór, Kości, Na dobre i na złe, Agentki, Barwy szczęścia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas 25 roku
tylko na wspolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab
dr house rzadzi, innych nie lubie, szczegolnie polskich tasiemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polskie- hmmm moze magda m, ranczo, - ekstradycja- taki powiew "zachodu" to był jak dla mnie :D sfora zagraniczne kiedys ogladałam smallville, one tree hill, the oc, teraz house, grey's antomy, fajny był 1 sezon lost , herosów- bo były nowe i swieze ( tak jak wiekszosc), pozostałe sezony to juz kombinowanie na siłe- bez sensu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodkag4
polskie - kiedyś m jak miłość zagrniczne - dużo tego, fantastyczny TRUE BLOOD,suprnatural, dexter, desperatki,ugly betty,battlestar galatcica i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
zagraniczne: 1. Gotowe na wszystko 2. Dynastia Tudorów 3. Rzym 4. Ostry dyżur (ale te starsze serie) 5. Nikita (pamięta ktoś?) Z polskich jakoś nic mnie nie zachwyciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksd778
1. w11 2. majka 3. barwy szczęścia 4. samo życie 5. na wspólnej 6. ojciec mateusz 7. licencja na wychowanie 8. apetyt na życie 9. klan 10. na dobre i na złe nie rozumiem dlaczego forum dla kobiet jestem mężczyzną ale wypowiedziałem się na ten temat a co seriale są zarezerwowane dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksd778
aha zapomniałem jeszcze o złotopolskich bo też lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksd778
a i jeszcze coś nie cierpie doktora housa chociaż ludzie się nim tak podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in my head
cougar town medium 30 rock the tudors dr house scrubs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeriamMANIKOS
Świat Według Bundych , Haus , 13 postrunek , kiepscy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !K
39 i pol codzienna 2 m 3 rodzina zastepcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×