Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

I tak gwoli wyjaśnienia, nie żeby mi specjalnie zależało, wszyscy mylicie sie w ocenie mojego życia osobistego , jak już pisałem dwa razy \"świat nie jest tym za co go bierzecie, przeto uważnie stawiajcie swe kroki\". Łatwo jest oceniać, ale trudno być Bogiem :-). Kiedyś, być może wpadnę tutaj , o ile topik będzie istniał i wyjawię \"tajemnicę\" mojego życia osobistego, ale nie teraz, teraz zepsuło by to weekend, a jak mówiłem, pewna doza niedomówień, tajemnicy i obawy musi być. :-). Wszystkim dziękuję za maile, na wszystkie odpowiem, przesłane zdjęcia wg. życzeń usunę , obiecuję , o ile tylko osoby które je wysłały będą miały takie życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnaj lejla, żenaj kawka_czarna no i cała reszta. Było mi bardzo miło Was poznać, mowię to zupełnie szczerze. Wszystkim dziękuję. :-), wiecie choinka, ciężko się rozstać po dwóch dniach gadania, a co dopiero weekend :-). Dziękuję. :-). ps. relacji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werte
i co panie Niemoralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja jak propozycja
Ja tu jednego nie rozumiem. Jak masz taka kase to ci wrazen potrzeba seksualnych? A moze po prostu brakuje troche adrenaliny? Wychodzi na to ze seks z jakas tam laska jest czyms zajebistym, oj cos masz chyba malo potrzeb jestes jakim splytkim czlowiekiem, miec full kasy i miec takie durne marzenie? Wyluzuj i lepiej za ta kase zabierz ta dziewczyne ma tygodniowy niezapomniany rejs, bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
będzie niemoralna powtórka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygh
zyx se może my niemoralnie zaproponujemy? ps. nie mam tyle floty :o, moze byc cos innego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka bałtycka.
ja się też czasem chwalę facetom, że coś mam a nie mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko!Popieram posta o kolerzankach cicho dajkach.Kasa jak kasa nie śmierdzi:)Wszystko ma swoją cene,nawet to że czuła bym się jak towar zapewne.Jestem wriatka po trosze wiec jak się zastanowie to może wyśle fotke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygh
pooooglądajmyyyy wpólnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygh
foczko i jak? :classic_cool: u Ciebie czy u mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieszczelne okno i czekam na hydraulika....:classic_cool:...jutro dam znać, czy kaloryfer już działa...;) chyba, ze masz laptop, to posiedzimy w kuchni....upiekę szarlotkę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygh
uwwwielbiam szarrrlotkę mraw ... chętnie posiedzę z Tobą w kuchni, tam serce domu - jak to powiadają ;) hydraulika czekasz? może ja w czymś pomogę - jestem wszechstronna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość athena29
To ja się ładnie chciałam wypowiedzieć w powyższym temacie, a tu masz Ci pech...za późno :-) M987 - życzę, by weekendowy czas płynął wolno w przeżywaniu tego, za czym tak strasznie tęsknisz...życzę również, byś w końcu trafił na babkę, która Cię wywróci do góry nogami i nic już nie będzie tak samo :-) (zresztą za tym właśnie tęsknisz, bo to przecież już kiedyś się zdarzyło prawda?) A 10K PLN, phi tam, no risk no fun jak mówią starzy górale. Pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytają a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dusza
Niie jestem kurewką, ale potrzebuję kasę na dzień dzisiejszy. daj cynk to prześlę numer konta, płacisz kasę i idziemy na jedną nockę !!!!!! Fotek nie przesyłam, to przegięcie, uważam się za bardzo atrakcyjną kobietę. Jeśli chcesz, daj znać a postaram się żebyś miał niezapomnianą noc w blasku świec !!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. athena29 - dziękuję, trudno mnie wywrócić do góry nogami, owszem, zdarzyło się kiedyś ale.......już nigdy nie będzie. Za życzenia dziękuję. dobra dusza - dziękuję za jedną nockę, ale ja nie tego szukałem i Twoja atrakcyjność nie ma tu nic do rzeczy, no a poza tym skąd wiesz jaka noc jest dla mnie niezapomniana? nie wszystko jest tak proste, ale dziękuję za propozycję, choć jej forma trochę mi ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze raz ja. do \"propozycja jak propozycja\" - a jakie Twoim zdaniem marzenia nie są durne? samochód? mam , nawet dwa, dom?, mam, dzieci? mam , pieniądze? mam. No a poza tym skąd wiesz czego szukałem tym ogłoszeniem? znowu oceniasz mnie stereotypowo :-). Moje marzenia, więc są takie jakie są. Wiesz, kiedyś usłyszałem takie mądre zdanie, \"moje problemy są najważniejsze\"- \"dlaczego Twje\" - \"bo są moje\" , a moje marzenia są moje, może nie są najważniejsze, ale są moje i tyle :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M987
"To własnie mozliwość spełniania marzeń sprawia, że nasze zycie jest tak fascynujące"- więc nie przestawaj marzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M987
Polecam Ci książkę Marquez'a "Rzecz o mych smutnych dziwkach"- piekna i mądra... własnie o spełnieniu marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do M987
ahhh..niech Cie tytuł nie zwiedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accordeon
...nie znalazles jeszcze...hmmmmm wiec Twoja propozycja jest nadal aktualna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×