Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

nie lejla - nie zakładam żadnej dłuższej znajomości, musiałaś coś źle zrozumieć lub odczytać, nic ponad weekend lub dzień dłużej :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majka***
po prostu w d...się przewrócilo z nudów, ale ok, moze gość jest fajny w łóżku a na pewno jest trochę babeczek, które lubią takie fikumiku dla relaksu nie powiem to nawet bywa przyjemne, tylko nie lubię tego pieprzenia o samotności i robienia z siebie malego biednego picusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - odzew jest , więcej nie pytaj i tak nie odpowiem , proszę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majka***
no toż ktoś tu napisal juz, ze facet nie chce sobie w zycu mieszać i placi za to, zeby tej znajomości w jego zyciu ne bylo.....czytajcie uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejla
No to chyba coś źle odczytałam - ale teraz jest już wszystko jasne. M chyba nie robi nikogo innego z siebie, poza tym, kim jest ;-) I jeszcze ma odzew ! A ja nie wierzyłam w kafeteryjne kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quanah -> nie tylko ty, wierz mi, kazdy ma jakies ciemne puste zakamarki w duszy, chodzilo mi o to, ze u podstaw takiej propozycji nie musi lezec jakas desperacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Majka*** - nie robię z siebie żadnego osamotnionego i nieszczęśliwego faceta, to musztarda i poziomka analizują moją osobowosć :-), ale przecież nikt im tego nie zabroni a już na pewno nie ja :-). Co do reszty wypowiedzi, może jestem fajny w łóżku a może beznadziejny, to już nie mnie oceniać. Reasumując , nie jestem biednym picusiem, użalać się nade mną nie trzeba, mam się dobrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*****
M- ja doskonale wiem, moja dusza jest samotna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quanah
M--- Ale same wspomnienia to trochę jak kolekcja zeschłych kwiatków. Przypominają o tym co było, a co se ne wrati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*****
i nie analizuje Twojej osobowości- dziwne - jak napisałam pare stron wczesniej ze jestes samotnym mężczyzną to stwierdziłeś ze jestem bystra, ateraz zarzycasz mi wgłębianie sie w Twoją psychikę naprawde dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie sie zegnam, gdybys jednak zechcial spotkac sie na kawie, to zapraszam do przeslania aplikacji na lejlaaa@tlen.pl :) tymczasem pzdr i zycze powodzenia, zajrze potem sledzic postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka***** - ok, nie będziemy się przecież przegadywać czy ktoś coś wie czy nie wiem , przepraszam , ok? faktycznie , może wiesz o co chodzi ludziom z samotną duszą, czasami też tak mam. Przepraszam, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - no to do ewentualnego odczytania, choć to nie jest pewne czy się tu jeszcze zjawię :-(. Co do kawy to , nikt mnie nie pytał o zdanie i już zaczęli nas umawiać na kawę, ale............300 km to niedaleko :-). Miłego popołudnia no i jak by co to żegnaj. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*****
M-nie ma sprawy ja tam obrazalska nie jestem, nie uwazam tez że jestes jakąs ofiara losu i nie mam zamiaru sie nad Tobą użalać, myśle że fajny z Ciebie faceti tak jak napisałam wczesniej-paradoksalnie-przywracasz mi wiare w mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejla
Ale zauważ M, że nigdy nie powiedziałeś, ze nie chcesz tej kawy z lejlą :-D Też sie już żegnam, miło było cię poznać - przypomniałeś mi kogoś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majka***
facet proponuje te 10tys.zeby miec przed samym sobą usprawiedliwienie ze przeciez to byl interes a nie relacja innego typu to taka sama gra jak inne ktore prowadza ludzie, ktorzy nie chcą nic dac ze swojje strony no nara,tylko pozazdrościc braku realnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lejla -> ciebie tez milo bylo poznac, fajnie sie gadalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejla
Lejla - 🌼 - krótko sie znałyśmy, ale fajna babka z Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka***** - ależ ja wcale nie oczekuję, żeby się nade mną użalać :-) , powiem więcej, nienawidzę tego, ze swoimi problemami jeśli takowe mam , radzę sobie sam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie jeszcze spotkamy, kto wie :) tylko czy rozpoznam cie w pomaranczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka*****
no to ciesze sie bardzo, i jeszcze raz zycze zebys znalazł to czego szukasz, albo i wiecej...... tez juz uciekam ale bede tu zagladac zeby zobaczyc co słychac, jesli oczywiscie ty tutaj jeszcze wpadniesz zeby sie chociaz przywitac:) miło było Cie poznac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - nie rozpoznasz mnie , no chyba, że zaczniemy rozmowę, ale tak jak pisałem, jestem tu pierwszy raz i chyba na tym poprzestanę. Nie ukrywam, że miło mi się rozmawiało, może kiedyś? kto wie? Choć teraz po obejrzeniu wszystkich ofert ( bez urazy proszę ) chyba nie zamknę jeszcze tego topiku, wpadnę może jutro , pożegnianie jak by co pozostaje w mocy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka***** - mnie również było bardzo miło Cię poznać. Miłego popołudnia życzę i jak by co to żegnam , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M -> to bylo do nie lejli :) a kontakt do siebie zostawilam - i dla ciebie, i dla niej, i... kto wie? :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quanah
Spędziłam z Wami kilka miłych chwil i choć nie znalazłam czego szukam to i tak było warto. M987 ---- chętnie wybrałabym sie z Tobą na konną włóczęge po Bieszczadach, przeżyła niezapomniane chwile, przegadała lub przemilczała (i nie tylko) całą noc oraz powiedziała i usłyszała "żegnaj". Dlatego piszę "żegnaj " juz teraz. I dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - ok, rozumiem , nie oburzaj się proszę :-). Cenię każdą wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×