Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a wiecie moze dlaczego zostal usuniety nasz topik? i to w takim szybkim czasie? ja chcialam poczytac dzis zaleglosci a tu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie w sklepie raczej w duzym np w markecie ja ci zdjęcie opaczki wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo, a mnie się ta spódniczka bardzo podoba na przykład:p. Ma fajny krój i fajnego kwiatka;). Taka w moim guscie;). I kolczyki, którymi sie tak chwalisz też ładne:p Dede, kurde no nie będę się powtarzać, ale jak widzę Twoje dziecko, to odczuwam w sobie nieopanowany instynkt macierzyński poprostu:D! Takie dziecko, to cud natury:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Iv. czy kolczyki to nowy zakup???:) Kalinka zapszam do siebie - jak bedziesz musiala podac mojemu dziecku syrop ze strzykawki,to wnet stracisz instynkt macierzynski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki stare:D całe lato je noszę, bo lubię;) jak myślę, to łapię się za ucho:D oczywiście w sphinxie myślałam o was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, przyślij mo nowego linka do zdjęć, bo nie mogę znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie,ale jak dłużej pokarmię to kto wie??:P ale mam troche otłuszczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne cyce ładne:p Też pluje i cała się zawsze poleje, a potem ma poklejoną sierść:p. I patrzy na mnie tak, jakbym jej jakąś ogromną krzywdę robiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia nie kaz nam sie domyslac co sie stalo,tylko od razu pisz kobieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia jak będziesz tak robiła, to powiem, że mysz kserujesz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1: znów jestem głoda po 2: tom wrócił wcześniej niż myślałam i nie byłąm gotowa z obiadem, nie lubiem tak na szybkiego po 3: będę musiała odejść od netu 😭😭 no chyba że któraś z was ma e-boka Grudzińskiego -Inny świat, coby T. wydrukować - i niech się chłopina zajmie czytaniem a mnie dopuści do kompa :):P:D😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba muszem mieć czas na napisanie o co chodzi :P:P a co podenerwujcie się troszkę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza a te hantle w tle to Twoje czy Robsona??? tuniki mi sie bardzo podobaja,bo pasowalyby mi do spodni (ja spodniara jestem) i zamaskowalyby moj brzuch:) a historia z zamkiem od spodnicy po prostu mnie urzekła - duży dostałaś rabacik???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napisałam właśnie do szurka, żeby usunęła moje zdjecia (wszystkie) ze swojego forum:(! Kurcze bo mnie ktoś rozpoznał i w ogóle kiszka jest:o Uświadomiłam sobie teraz, że nie jets to bezpieczne, skoro każdy tam może wejść, dlatego proponuję, żeby szurek usunął linka do forum ze stopki:o. Z tego naprawdę mogą wyjść nieprzyjemne rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka, no własnie, ja już wcześniej o tym myślałam... strach kurczę... teraz tyle wariatów w sieci:( mysz, jaki zamek? ja nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz sie dopiero docenia sile internetu czlowiek sobie mysli,ze jest anonimowy,a tu dupa a w ogole to ja jestem szalejącą 60-latką i wysyłam Wam tak od 2 lat zdjęcia mojej córki i wnuczki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka w opisie zdjęcia!!!!! szurek w takim razie ja równiez prosze o usunięcie jak najszybciej moich zdjęć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede, ja to wiedziałam:p A ja mam brodawkę na nosie, czarne, przerzedzone włosy, a te zdjęcia co Wam wysyłam to jakiejś laski z bloga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×