Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

przepis to chyba go zna joviś albo ivka i na pewno kalina ale z chęcią sama go poznam, bo chcem zrobić krokiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąz podawał, pewnie jovika albo kalinka mają:) ja nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva napisałam do tego z allegro odnośnie szali, które mi się podobały i już ich nie będzie miał 😭😭 ja jeszcze przejdę się po mieście i najwyżej poproszę Cię o zakup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zniknę wcześniej - jadę do dębicy na spotkanie, więc już pewnie nie wrócę do pracy APELUJĘ O TRZYMANIE KCIUKÓW!!!!!!!! bo to ważna sprawa, ważne zlecenie, duże zlecenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest marcy
?? jakos nie specjalnie sie udziela po waszym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a skad ja moge to wiedziec
hę?? po prostu moim zdaniem fajna dziewczyna i pytam dlaczego jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, po prostu potraktowalam druga czesc (o spotkaniu) twojej wypowiedzi jako atak. przewrazliwiona jestem moze ;) nie ma jej dzisiaj po prostu, a ostatnio ma tez duzo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wy wszystkie jestescie
przewrazliwione na punkcie pomaranczowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie dziwisz? przeczytaj swoja pierwsza wypowiedz. moim zdaniem byla ona zaczepna bardzo w swej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja w niej nic zaczepnego
nie widze.. moze gdybym byla przewrazliwiona to i owszem ale nie jestem :P ale spoko hanka :P ja jestem pokojona nastawiona ;) peace :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!!!! dziekuje za muzyczke fajna :) wlansie sobie slucham a co do Enigmy mika my z jasiem uwielbiamy ich wszystkie utworki :) co slychac dupeczki? my dzis mamy spotkanie z nasza niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz
z pomaranczowymi tez da sie gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie wychodzi i glowa mnie boli niezmiernie. jedziemy dzisiaj na moja wioske rodzinna, babcia ma ma dzis urodziny. bedzie wyzerka ;);) mam nadzieje ze jakies fanty do domu znow przywioze, bo w lodowce mam hm... swiatlo chyba tylko. aha i ryby w puszce. tak, trzymam puszke w lodowce, zeby taka pusta nie stala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez slonce ale zimno jak cholera a ja sie zwiodlam sloncu i ubralam sie wiosennie a teraz cierpie:( zaraz zaatakuje zimno kawa i zagryze rogalikiem z czekolada a co:D hanus ja na taki stan lodowki mowie: oswietlona sala gimnastyczna:P szurek jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia swietnie dzis ;) wczoraj dzidzia dala mi popalic silnymi kopniakami ale to chyba przez slodkosci bo caly dzien jadlam placki i cos slodkiego i o 1.00 w nocy brykała ostro w brzuszku jak nigdy...wczoraj czulam sie taka ocieżała i trudno mi sie oddychało ale dzis juz super, ogolnie strasznie mi brzuch urósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na pustą lodówkę mówię,ze pingwiny hulają:D ja mam mielone od wczoraj:D Mika mi nie wyjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jeden etap tej roboty co to mam ją zrobic juz zrobilam teraz zabieram sie za drugi - tego najbardziej nie lubie, wiec im szybciej zrobie tym bede miala szybciej z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez na chwile sloneczko wyszlo :) ale chyba zimno jest przeokropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:o Normal;nie mam dosyć:o! Boli mnie żołądek, znowu mi tak walneli robotą, że normalnie sie prawie poryczałam...a przede mną lezy 20 olbrzymich pudeł do rozpakowania...Chyba zażądam jakiegos dodatku, za szkodliwość pracy:p Iti, to były 2 jajka szklanka wody niecała szklanka mąki 2 łyżki oleju sól;) Nie miksować, tylko recznie wymieszać;) Kasia, to porazka z tymi Myszami:o. Jesteś pewna?? Aga, gratuluję Michałowi:):)!! Oczywiscie bedziemy w czwartek trzymać kciuki:)! Dede, ja bym w takim razie olała goscia, bo naprawde niepewny jest. Napisałabym mu, że chcę, żeby wysłała rowerek za pobraniem, a jak nie, to dałabym sobie spokój, nawet jeśli oznaczałoby to negatywa...Według mnie cos tu powaznie nie gra... Mama Mysz, jest bardzo równą babką:D:D!!! Hanko, czyli rozumiem, że wszystko się jakoś ułozyło:):)! W czwartek mam urlop, jade na uczelnię odebrac indeks i przynajmniej dwie biblioteki załatwic do obiegówki;). A potem se pojadę do Silesii a co!?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka no niestety tymi gryzoniamai tor aczej na bank bo juz raz nam utknela w korytku kablowym i bylo strasznie!!... kalinka a ta silesia to warta uwagi jest? ja w tychach planuje byc pod koniec miesiaca i moze bym sie tam smignela ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, no według mnie tak, bo tam jest wszystko:)! A ja nie mam czasu po kilku sklepach łazić-tam są te wszystkie sieciowe w jednej kupie, wszystko wszystko czego dusza zapragnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×