Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Cześć obudziłam się z potwornym bólem głowy :(zaraz mi coś ją rozerwie :O na dodatek za oknem szaro i zimno, a ta dzisiejsza impreza miała być częściowo na świezym powietrzu - chyba nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc - znowu nie mogalm wstac, ledwo zyje, normalnie nie wiem co mnie taka sennosc ogarnela, a za 2 h ide na korty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny 👄🌻 mika, znów podeszłam do wax\'a ;) tym razem nałożyłam ok. 1 łyżki i wmasowalam w skórę głowy (nie dwie garście we włosy tak jak ostatnio) :P:D zobaczymy jaki teraz będzie efekt :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo niesia- daj jej szanse:) moze w koncu zadziala tak jak u mnie :) mozez sobie podsuszyc suszarka głowe z recznikiem zeby bylo ciepełko, ja tak robie, mam taki czepek foliowy, na to daje resznik i czasem nagrzewam to suszarką i trzymam odzywke tak długo jak mam czas czyli np godzine, potem długo i dokladnie zmywam. Zdarzylo mi sie pare razy ze niedokladnie spłukalama i mialam wlosy od razu jakby tłustawe, wiec to spłukiwanie jest b. ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kurcze nie mam pomysłu na obiad i nic za bardzo nie wymysle bo w lodowce pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina nie zlość się tak :):D chociaż mój t. też miał jechać do lasu, ale zrezygnował, a ja dzisiaj mam ochotę trochę poskakać nad sobą ;) kąpiel, maseczki, paznokietki itp. a t. chodzi za mną i pyta: -co dziś aga robimy? -ja dbam o siebie, a ty nie wiem co :P:P - się położył do łóżka :) mam teżochotę poszperać dalej na allegro w poszukiwaniu jakiś szali :) znalazłam taką auckję, ale akurat nie ma kolorów jakie ja bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mięso mielone, więc zrobię kotlety, strasznie mi się chce ich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mielonych to bym zjadla- ivka moge sie wprosic na obiad? :) dalismy wczoraj moja sukienke do czyszczenia i miska garnitur, jak ją odbiore to ja dokladnie pomierzę i wystawiam- ufff ciesze sie ze sprawy poszly do przodu bo normalnie nie bylo kiedy sie tym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupilam u mnie na targu takie dwa szale, nie pamietam ile ja za nie dalam ale nie wiecej niz 30 pln, w kazdym razie jestem z nich bardzo zadowolona, nawet wczeoraj mialam na sobie ten zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu ivka za 13 zł ?? toż to jak za darmo :) a jakie tam mają kolory ??? moze byś mi kupiła i wysłała ;) bosze :o ja patrzyłam na te: http://www.allegro.pl/item131458892__szaleo_piekne_delikatne_szale_i_az_17kolorow.html http://www.allegro.pl/item134616492__szaleo_piekne_marszczone_szale_10kolorow.html ale akurat fajnych kolorów nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia- te cieniowane mi sie podobaja- bo sama mam cieniowane :) super to wygląda a te marszczone tez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to ivka zobacz moj wykres i zauwaz jak wczesie mam zielone kwadraciki :) czyzby to efekt bromku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) moje dzidzi jeszcze śpi, ja właśnie posprzatałam moj zapuszczoną lekko łazienkę, właśnie kończę z kuchnia i będę szykowała obiad - pulpeciki w sosie pomidorowym z serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? właśnie sobie uświadomiłam, że od ponad tygodnia nie karmię :D więc mogę sobie wpieprać kiszoną kapuste :D:D:D:D w pryszłym tygodniu robię bigos :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, zaraz Ci wyślę zdjecia tych, jakie ja mam;) ale az takiego wyboru to tu nie było, tylko odcienie cru, brąz, biały, kawa z mlekiem, intensywnych kolorów już nie było:( ale jakbyś chcała któryś z wymienionych to moge Ci kupić i wysłać;) mika, no na tym wykresie to chyba az za wcześnie;) ale tempki śliczne:) moje w tym cyklu na razie też mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z kortow :) aaaale bylo fajnie, jestem zmachana, wybiegana i nawet mi wychodzilo wiec zadowolona tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×