Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja zmienilam rozszerzenie na txt i dopiero wyslalam :) hanka jak zapiszesz plik, to zmien rozszerzenie z powrotem na exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. czyzby Ci koledzy neta odcieli,bo cos tak sie słabo udzielasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ropuchu, juz zainstalowalam od miki. ale pewnie jeszcze nieraz sie przyda ;) jak tam twa szanowna malzonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak gigi przyjela braciszka????? obylo sie bez kociej zazdrosci,znaczenia terenu i takich tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym to była total beka no bo : 1. Przywieźliśmy kota Dantego onego do domu 2. Hodowczyni powiedziała że mogą być jazdy,więc zamkneliśmy go w łazience 3. W końcu wpuściliśmy po chwili GiGi żeby zobaczyć co się stanie 4. GiGi była bardziej zdezorientowana niż Dante, ten mały skubaniec zaraz wyszedł z łazienki i obszedł całe mieszkanie a GiGi za nim :):):):) Następnie najadł się i załatwił. Trochę się pogoniły,ale niewarczały na siebie. A teraz myją się wzajemnie i śpią więc dokocenie się powiodło:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam, że dostałam podwyżkę :D 150 zł :) brutto ale fajnie :):):) :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, dobrze ze sie koty nie pogryzły ;) Ropuszku, pozdrów małzonke niesia, jak miło :) dostajecie w budżetówce podwyzki w jakimś określonym czasie lub okazji....? Np stazowe czy cuś... powiadamiam ze mamy jez wielgachną dziurę pod mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, jestem, zajęłam się zgłoszeniem na podyplomowe;) a teraz jem pączka;) niesia, gratki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iv. o tym pączku to nie musiałaś akurat wspominać:) Ropuch fajnie,ze sie koty zaprzyjaźniły,a z tego co piszesz Dante przyjął rolę przywódcy jak na faceta przystało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz mnie angora gryzie,ale nie wiem jak ciebie?:) ale rozmiar 40???? szkoda,ze nie zalicytowalas tego czerwonego co ci linka wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha fajnie że se rozmiar sprawdziłam :O:O dzięku dede gryzoków niecierpię a o jakim czerwonym ty rozmawiasz???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, no wlasnie widze,ze nawet nie odebralas tego maila sprzed 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iśc na ten tychmiast do banku a nie mam jak :O:O a musze iśc bo pozostaje w zwłoce no i co mam ja biedna zrobic no co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegrosie mam ostatnio same bolerka, asymetryczne poncza i kilka torebek;) na biżuterię na razie nie patrzę, bo ostatnio kilka rzeczy kupiłam i zaczynałam się uzależniać;) jedyna rzecz, która jest mi niemal niezbędna teraz to cień: fiolet, ale taki wyraźny fiolet;) myszu, ja też muszę do banku, ale może jutro pójdę, zobaczę jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×