Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

marcy, zapomniałam Ci powiedzieć, że slicznie Ci w różowym cieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć wszem i wobec, że zimy nie lubię, alebowiem jest mi zimno, a czapką głowy swej nadobnej nie skalam nigdy, alebowiem fryzurę mi psuje:p Cześć:D!🌼 Siesia, gratuluje podwyżki:D! A ja rozpakowałam kolejnych 5 pudeł:o... A jutro zamierzam pozwolić na pozbawienie mnie sporej ilosci krwi:p. Reszta badań w listopadzie u giny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka co Ty masz w tych pudłach? no Babki trzymac kciuki,wlasnie dzwonilam do mleczarni i mam przyjechac z dokumentami dokumenty wydrukowane,czekam na krisa mam nadzieje,ze jak wroce to bede w dobrym humorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, a co będziesz robiła w tej mleczarni? kali, współczuje Ci tych pudeł 🌻 do magazynu Cię degradowali, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pudłach mam; druki firmowe (umowy, OWU, ulotki, bla, bla) gadżety firmowe artykuły biurowe Srodki czystosci dla Pani sprzątającej;) Dede, powodzenia w takim razie:D! A na jakim miałoby to być stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze dostalam cynk,ze odszedl od nich technolog,ale nie wiem czy szukaja kogos na jej miejsce,czy moze zrobili roszady w zakladzie i potrzebuja kogos np. do laboratorium,a moze do kontroli jakości - to juz by bylo w ogóle świetnie jade pogadac z prezesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dupeczki :) dede trzymam kciuki my wczoraj bylismy na usg :) dzis zaczelismy remont...masakra, mozna sie zalamac tym balaganem kurzem ech, zebym to jakos przezyla....na razie nam 3 okna wymieniaja, czeka nas malowanie kuchni, pokoiku dla dzidzi i naszej mini sypialni (tam beda tez panele kladzione), korytarza lazienki i ubikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Dedówka, zdobądź ta prace :) A Ty agniecha? Jka Twoje zlecienie...? Bedzie za co waciki kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna jestem:( i znowu musiałam wystawić negatywa, jak ja tego nienawidzę😡 pewnie laska odwdzięczy mi się tym samym;) no ale trudno, nie zapłaciła, nie odpowiadała na maile, allegro zwróciło prowizję...to chyba inaczej nie mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mam robotyyyyyyy dobrze ze juz widze w oddali finisz :) najgorsze juz za mną, moze z resztą dzis sie wyrobie, mam jeszcze niecale 2h moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva, no nie mogłas;). Ja to najbardziej nienawidze jak coś sprzedaję i nie dostaje potem żadengo komentarza ani znaku zycia mimo setek maili i nie wiem czy przesyłka dotarła, czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tego nie lubię:( jak ja coś kupuję, to potwierdzam mailem aukcję, potwierdzam wpłatę i potem wystawiam komentarz:) ale ludzie do aukcji podchodzą różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam cos do sprzedania - tzn malzonek szanowny ma i powiedzcie mi jak to cos sprzedam to ile musze zaplacic allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, musisz wejść w opłaty i prowizje i sobie sprawdzić, zależy od ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×