Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

tam miało być: nie zrozumiałyśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i jeszcze jedno: Nati--------> cieknie mi z nosa i zaczyna mnie boleć gardło, dziękuję Ci bardzo, że mnie zaraziłaś !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam nowe fotki jasia, jak do kogos nie doszly to mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek mam coś spadam czytać i oglądać, wielkie dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szureczku, jak zwykle Twoje @ są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, czytałam i beczałam, cóż mogę po tym wszystkim napisać? DZIęKUJę !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły doszły, rośnie jak na drożdżach przystojniaczek mały, buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...szurek dzięki za fotki, zaraz będe czytała wrażenia z porodu 🌻 ja mam cały czas katar, to nie jest taki cieknący, tylko wszystko mi siedzi gdzieś głęboko w noku i nie mogę tego wydmuchać...i jeszcze trochę pokaszluję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam opisu porodu na forum, ale dopiero teraz doczytałam że jak ktoś chce to szurek wyśle na maila....wiec ja poproszę szurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurku Jasiu cudny i ma śliczne dołeczki w policzkach takie same jak moja Natusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek...bardzo się wzruszyłam opisem i twoim i mężą, z drugiej strony się troche wystraszyłam...że to tak boli :( ale wszystko da się przeżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ale warto to przezyc a zakonczenie porodu to cos pieknego i wielki cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie dlatego warto rodzić naturalnie :) dla tej maleńkiej istotki którą po urodzeniu położą ci na piersiach :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje dziewczynki
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Co się dzieje? Gdzie się wszystkie podziały. Mamusie piszcie jak tam maleństwa? Ustyś ----------> co słychać w pracy? Nati------------> jak tam Twoja fasolka? Ja mam dzisiaj ważną rozmowę w pracy, boję się troszkę, ale napiszę wam o wszystkim wieczorkiem :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hihihihihihihihihi :):):):):): Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello M-ka------>ja to jestem caly czas!zagladam codziennie ale jak widze ze nikt nic nie pisze to tez sie nie odzywam,bo nie wiem co pisac!hehe!:):):):) w pracy ok!duzo strasznie roboty,ale i dobrze bo szybciej czas leci!dzis rozmawialam z szefowa i zostaje w pracy!nie wywala mnie po praktyce!na razie nie wiem na jakich warunkach zostane ale i tak juz dobrze,bo sie denerwowalam ze musze znowu pracy zaczac szukac!a naprawde jest to na razie jak dla mnie super praca blisko,2 przystanki tramwajowe-5 minut jazdy!takze super!milego weekendu dla wszystkich,bo wyjezdzam jutro z samgo ranka do tesciow!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustyś---> no to fajnie, że dostaniesz pracę, gratuluję i cieszę się razem z Tobą :) Ps. Pozdrów Teściową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoras by chciala zdjecia jasia niech napisze na maila podam strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek jeśli chodzi o mnie to się nie pytaj tylko ślij zawsze bez pytania, ale napisz coś jak mały rośnie i w ogóle co słychać. Nie tylko Szurek, Nati, Ustyś, Siwek??? Gdzie wy się podziewacie, co u was słychać, piszta piszta ino!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no widzę, że forum wyjątkowo tętni życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaaaany Szuuuurek!!!!! Ty już jesteś po rozwiązaniu???!!!!! Ja chce zdjęcia!!!!!!!! Dzień dobry wszystkim Laseczkom :) Ale mam tempo, tyle pracy ze się odzywam raz na miesiąc..... Nie mam czasu czytać zaległości :( Trzymajcie za mnie kciuki, bo mam umowe w pracy do końca marca - żeby mi przedłużyli.... Pozdrawiam serdecznie i cieplutko wszystkie forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! widze,że pustki jak byly tak są!w sumie to sie nie ma co dziwic,bo raz ,że mało nas na tym forum zostało to jeszcze do tego mamy dwie świeżo upieczone mamusie,które teraz mają pewnie co robic!hehe! u mnie nic nowego!ucze sie teraz do egzaminu z anglika i w związku z tym mam pytanie do Was moze mi cos podpowiecie!otoz okazało sie ze mam zdawc gzamiz ELSA i nie wiem za bardzo na czym on polega i czy wogole jest sens do niego podchodzic z moimi umjejętnościami?jeśli wiecie co to za egzamin to prosze dajcie znac! pozdrowionka!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellloooo Ustyś gratuluje pracy :) Ja nie miałam dostępu do kompa...dopiero dzis go z naprawy odebrałam...czuje się dobrze...dzidzia też... szurek no pewnie że chce fotki... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś się ruszyło. Mikan------> trzymamy kciuki. Ustyś----> nie mam pojęcia co to za egzamin, poszperaj na necie. Nati------> już się zaczynałam martwić, bo zamilkłaś na tak długo, cieszę się, że wszystko ok :) Szurek i Siwek----> uściskajcie swoje skarby 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikan podaj maila bo wyslalam ci stronke ale sie wrocil mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze masz zdawac
IELTS ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam dla Was wiadomość: Będziemy mieli z Ferdziem dzidziusia :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×