Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

znajdziesz, kliknij na ten link, potem na www.poradnikzdrowie.pl, potem na \"ciąża i macierzyństwo\", potem \"przed ciążą\" i potem na \"by dziecko urodziło się zdrowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!!!!dawno nie zagladalam a widze ze na forum duze zmiany!!!! Nati------->spóźnione ale bardzo szczere gratulacje!!!!!🌼🌼🌼gorące buźki dla Twojego słoneczka!!!!!! u mnie po staremu,czyli nic nowego,dalej mieszkam gdzie mieszkam,dalej pracuje gdzie pracuje,mąż też ten sam!!!!! pozdrowionka dla wszystkich kobitek z tego forum!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustyś, że dom ten sam to rozumiem, że praca ta sama to też jakoś sobie mogę wyobrazić no ale, że mąż ten sam to już jestem w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka--------->Łobuziaro!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dhehehehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustyś -------> zaglądaj tu częściej bo cierpimy na deficyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki nadziewane :D nie miałam netu :( teraz założyliśmy juz radiówkę wiec z dostepem nie pownnam mieć kłopotu:) U nas wsio oki...mały rośnie, wczoraj skończył 6 tyg, jak będe miała na kompie nowe fotki to wam powysyłam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Nati Fajnie, że Twoje maleństwo rośnie, mój jeszcze w brzuszku sobie fika. Czekamy na fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupupupupuupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupupuuppupuppupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się z wami dzieje babeczki????????? Cisza, nikt nic nie skrobie!!!! Co u naszych mamusiek, jak tam wasze szkraby??? A ciężarówki?????? Niech no któraś coś skrobnie, bo czuję się osamotniona. U mnie wszystko ok, oby tak dalej, powoli pakuję torby do szpitala, wiem, że jeszcze czas, ale wolę być przygotowana. Chodzimy z Ferdziem do szkoły rodzenia i powiem wam taką ciekawostkę, że zajęcia odbywają się na porodówce i wczoraj była 4 lekcja i przez te cztery tygodnie widziałam dwie kobiety na tej porodówce, normalnie jestem w szoku, pustki na oddziale. Ostatnio położna oprowadzała nas i pokazywała sale porodowe, no i taka sala przypomina tutaj normalny pokoik w domu, są mebelki, firaneczki, zasłoneczki, łóżko do rodzenia z dwoma wielkimi poduchami, magnetofon, wygodny fotel (to dla Ferdzia) i gdyby nie te wszystkie aparatury to wygląda jak sypialnia, tylko jedno mnie przeraża - fakt, że raczej tam się nie uśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak fajnie byko kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak fajnie byko kiedys
a co u enyusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z was___
jest w ciazy,bedzie miala dzieczynke Amelke ,rodzi w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeśli to prawda o Eny to gratulacje dla niej :) u nas wszystko ok mała rośnie już sama siedzi :) jej fotki są w mojej stopce na bobasach mieszkamy juz na \"swoim\" tzn wynajętym ale dobre i to! ;)\\ M-ka ja tez wczesniej spakowałam torbe do szpitala i dobrze zrobiłam bo gin polozył mnie na wysokie ciśnienie w czwartek a w niedziele zaczelam rodzić-w poniedziałek miałam niunke przy sobie więc torba poporodowa dla mnie i dla niunki oddzielna -była juz gotowa :) ja baaardzo długo spędziłam czasu na sali porodowej bo aż 16 godzin jak juz wczesniej wam pisałam-i nie chcę tam wracać!!! podczas mojego porodu na sali obok urodziło 5 kobiet!!!! przezzywałam więc nie tylko swój poród ale także i tych kobiet z którymi pozniej lezałam na sali :) pozdrawiam wszystkie mamusie szczególnie szurka 👄 i przyszłe mamusie ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... eny kiedyś tu się odzywała że jest w ciązy :) jak ten czas leci...a juz niedługo zostanie mamą Mój bąbel ma już skończone 2 miesiące...poszedł z babcią na \"łajzy\" i mam troche wolnego czasu. Rośnie zdrowo i jest słodki...tak by juz na nóżkach chciał stawać że szok... M_ka wcale nie sądzę że za wcześnie spakowałać torbę, ja moją też spakowałam przeszło miesiąc do przodu i przydało się to, bo przezcież urodziłam 3 tyg wcześniej...nigdy nic nie wiadomo...aha i czekam na twoje fotki z brzucholkiem, bo pewnie już wielki że szok !! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek---> nie mogę do końca zobaczyć zdjęć twojej Niuni bo mi się coś knoci po 2 minutach oglądania, ale z tych co zdążyłam zobaczyć to masz piękną córę ze ślicznymi ślipkami :):), jest normalnie słodka :):). Gratuluję mieszkanka, niech się dobrze wam mieszka 🌻 Nati----> dzięki za fotki, twój Bobo też jest oczywiście cudny, kochane te wasze maleństwa, zazdroszczę wam ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) że już możecie je tulić i całować, mój póki co jeszcze musi poczekać na pieszczoty, chociaż już teraz głaszczę go jak się wypina, a wypina się i to ostro czasami. A brzucholka mam już ogromniastego, a jaki ciężki!! Oczywiście, że podeślę fotki, postaram się wieczorkiem. A tak naprawdę to torbę dla małego miałam już dawno przygotowaną, nie wiem co mam mu jeszcze zabrać, więc czasem coś dokładam ;), jest już strasznie ciężka, tylko moja torba jeszcze nie była gotowa, ale już zaległości nadrobione. A ten nasz Szurek to się chyba od nas na stałe odizolował Buziaki dla wszystkich naszych forumkowych słodkich, różowych i tłuściutkich Bobasków, dla naszych mamusiek no i dla wszystkich biednych ciężaróweczek - trzymajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że już jakaś pomarańczówka mnie wyśledziła :p tak, czas szybko zleciał :) zaglądam tu czasami, ale widzę, że pustki straszne nam zostało już zaledwie półtora miesiąca Amelka rośnie i kopie niemiłosiernie a my się przygotowujemy - wyprawka już prawie skompletowana - jeszcze parę drobiazgów. Dopadł mnie już stres przedporodowy. Ale wierzę, że wszystko będzie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enyusia-----> mi został miesiąc, wiem co czujesz i jestem z tobą :) mam pytanko do ciebie, masz jeszcze koszatniczki????? Bo to chyba ty miałaś. Moje zostały w Polsce i mama się nimi zajmuje a ja tęsknię za nimi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka - mam jedną, bo jedna nam zdechła 2 lata temu. Ale teraz wywozimy ją do rodziców, bo strasznie nam śmieci i nie chcę żeby była w domu jak małą przywieziemy ze szpitala. A tata bardzo chętnie się nią zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek---> dziękujemy za dobre słowo kobieto a koszatniczki to są takie zajebiste myszki : http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.gryzonie.kankan.pl/koszatniczka.jpg&imgrefurl=http://www.gryzonie.kankan.pl/koszatniczka.htm&h=150&w=290&sz=10&tbnid=VpY6T0wVB50kUM:&tbnh=59&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3Dkoszatniczka%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×