Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

M_ka jak dobrze że remont nowego mieszkania już trwa :) Tylko pamiętaj nie przemęczaj się, nie dżwigaj i uważaj na siebie, ciężkie prace zostaw facetom i duuużo odpoczywaj - to dla dobra maleństwa :) Ja dziś trochę skorzystałam z promieni słonecznych i opaliłam sobie dekold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka no wlasnie uwazaj na siebie bo ja przez remont wyladowalam w ciazy w szpitalu przez stres i wysilek ale bardziej przez stres dostalam skurczy....prosze nic nie rob i sie nie stresuj dla dobra kruszynki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane babeczki, nie przemęczam się robie tylko jakieś drobne prace, najczęściej coś szoruję i to tylko na siedząco, wczoraj zabrałam się za łazienkę, dzisiaj kuchnia w planach :), pozdrawiam serdecznie, :):) Ps. A Ustysia jak się nie odzywa, tak się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka bierz się za drobne prace ale z umiarem !!! A Ustysi faktycznie dawno nie było [wściekły} zapadła sie pod ziemię czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Usyś z internetem ma kłopoty, ja też będę tylko do końca tego tygodnia i będę miała przerwę z dostawą netu, muszą mi znowu sygnał przenosić na inny adres, ostatnio trwało to chyba ponad 2 miechy, mam nadzieję, że tym razem będzie krócej bo będę za wami strasznie tęsknić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - bardzo dawno nie zaglądałam już na forum, ale coś mnie napadło by zajrzeć i jestem :) Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich młodych mamuś - by Wasze dzieciątka przysparzały Wam jak najwięcej radości i rosły zdrowo ( Aga, Małgośka , Siwek - wszystkiego naj naj) Najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego w tym najpiękniejszym okresie dla wszystkich zafasolkowanych czekających na swoje maleństwo - Eny, Mka, Nati trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Jaka wiosenka ładna nam przyszła az miło. Szkoda że wielkanoc nie była tydzień poźniej... coś mnie wyrostek pobolewa dziś, ałłłaaaaaaa 😭 właściwie pobolewa mnie od soboty :( A jak sie czuja nasze mamusie i zafasolkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zula ---> my to się chyba nie znamy, M_ka jestem miło Cię poznać :) i dzięki za miłe słowa. Mikan ---> ja się czuję ok, oby tak dalej a ty idź do lekarza, nie czekaj jak Cię boli od soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! jestem,jestem!ne zapadłam sie pod ziemie tylko jakos ostatnio na wszystko brakuje czasu!!!! ale najwazniejsze,ze wszystko pomału idzie do przodu!z pracy jestem na razie zadowolona,umowe mam na 5 lat(nie wiem czy juz o tym pisalam czy nie?hehe bo mi sie zapomniało)i ogólnie jest ok!wreszcie mozna pomyślec o ....dzidzi!!!!moze jeszcze nie w tej chwili,ale napewno w tym roku!!!!! M-ka------>jak już wypucujesz to mieszkanko to wyslij mi jakies fotki! ale fajnie ze mamy to EURO 2012!!!!zapraszam na mecz do WROCKA!!!!!!!!!!hehe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mistrzostwa europy.... Wyobrażacie to sobie? Do tej pory w rok budowaliśmy 1 kilometr autostrady, a teraz w 5 lat nasz fantastyczny rząd obiecuje wybudować....kilkaset.....:O I co my biedni zrobimy z tymi autostradami?? Bo ze stadionami nie będzie problemu - mamy jyz wprawe w organizowaniu największych bazarów europy. ;) No i kto nam to wybuduje, jak wszyscy fachowcy i pracownicy fizyczni wieją ile sił za granice?? Domyślacie się? Ja sądzę, że małe chińskie rączki :D A słyszałyście juz komentarze w radio? Że martwić się zaczniemy dopiero na sylwestra 2001/20012, hehe. Tiaaaaa, Polak potrafi...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo tych zer powsadzałam :P Sylwester oczywiście 2011/2012 :D Ps. Wyrostek przestał mnie boleć. Podobno z nim jest \"do trzech razy sztuka\" Ja miałam atak nr 2. Wiem nawet, ze jeżeli nie dotkne prawym kolanem do lewego łokcia, to natychmiast musze jechać do szpitala. Więc póki co - spoko :) Pozdrowionka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPPPPPP !! HHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPPPPPP !!!!! Jest tu ktoś ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikan ---> przyszedł weekend i nikogo nie ma, tak to już jest, każdy się leni, to dobrze, że już Cię nie boli ale uważaj na siebie. Ustyś----> wyślę fotki, wyślę, pochwalę się :p , najładniejszą to kuchnię mamy :) a ile jeszcze roboty zostało!!!! Najgorszej roboty, bo to takie pierdoły jak malowanie futryn, czyszczenie wszystkiego, a najgorsze z najgorszych to mycie okien BRRRRRYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Nie wiem czy uda mi się jutro znaleźć czas i napisać coś do Was, jeśli nie to już dzisiaj mówię Pa Pa buziaki 102, nie wiem kiedy mi necik przeniosą :( ale jak tylko będę miała to szybko skrobnę, będę tęsknić za Wami, jeśli ktoś będzie wysyłał jakiekolwiek zdjęcia to niech o mnie nie zapomina i wysyła bez pytania, buziaki dla wszystkich, papapapapapapapa i do następnego klik klik ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez cudna pogoda dzis we Wrocku!!!!zarz idzemy na nasza nowo nabyta dziake ogródkowa na pierwszego w tym roku grilla!!!!sezon grilowy czas zacząć!!!hehe!pozdrowionka dla wszystkich !pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 od zeszłego wtorku (17.04) do poniedziałku byłam w szpitalu, dostałam ataku bólu nerki, i okazało się że mam bakterie, które powodowały jakieś zastoje w przewodach moczowych i stąd ten ból... teraz jest już oki, tylko wczoraj przeziębiłam sobie pęcherz, zadzwoniłam do lekarza, biore tabletki i juz troche lepiej. Z moją dzidzą wszystko w porządeczku, prawdopodobnie to chłopiec,dla którego wybraliśmy imię Mateusz, w zeszły wtorek ważył 615 gram :), na kolejną wizyte idę 7.05 i wtedy płec będzie juz potwierdzona na 100%. U mnie też piękne słoneczko, jednak prze ten pęcherz siedze dziś w domku... Buziaki dla Wszystkich 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mało tu zaglądam...wiecie jak to jest przy małym dziecku :) a jak nie wiecie...to niedługo same się o tym przekonacie :P dziewczyny które kupują na allegro-mam pytanie-ja jestem dopiero początkująca jesli chodzi o zakupy przez internet-powiedzcie mi co mam zrobić w sytuacji gdy kobitka wysłała do mnie paczkę w zeszłym tygodniu w środe a paczka jeszcze do mnie nie dotarła??? informowałam ta babedzkę ze jeszcze nie dostałam paczki a ona twierdzi ze to nie mozliwe zeby szła paczka ponad tydzień :O to chyba ona powinna się dowiedzieć co z tą paczką się stało bo ona ma dowód nadania nie??? jęsli na poczcie potwierdzą ze nie dostarczyli mi tej paczki to chyba ona powinna mi zwrócic kase??? proszę odpiszcie mi bo nawet nie mam sie kogo spytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Siwek :) ta pani powinna się zaiteresować sprawą - podejść lub zadzwonić na pocztę i dowiedzieć się, co się właśnie dzieje z paczką. niestety jednak jest możliwe, że paczka idzie ponad tydzień - sama niedawno czekałam na priorytet - szło tydzień i jeden dzień... kartka świąteczna mojej koleżanki - szła ponad 20 dni... firma kurierska też kiedyś mi nie przywiozła paczki, wciskając różne kity. i też czekałam tydzień. radziłabym więc zadzwonić do pani i spokojnie poprosić o sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aga ;) uspokoiłaś mnie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek, skakałam właśnie po różnych forach i zaglądnęłam na takie, gdzie ktoś pyta co wziąść do porodu, na podanej liście znalazły się również: pilniczek do paznokci, zmywacz, kosmetyki do makijażu, pamiętnik, książka i czasopismaowoce, czekolada, ciastka lub cukierki - kurczę, uśmiałam się jak dawno :D miałaś czas wszpitalu czytać? MALOWAĆ SIĘ?? MALOWAĆ PAZNOKCIE??????????????????????? hahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a to dobre Aga :D ja nie mogłam w pierwszych dniach sama o własnych siłach zejść z łozka (po cesarce) :( a co dopiero malować paznokcie :O niektóre kobietki są naprawde zabawne :D pewnie pisała to taka która jeszcze nie rodziła... nie dość ze zaraz po porodzie nie ma się siły ani czasu na takie pierdoły jak czytanie gazet czy malowanie paznokci to nawet się o tym nie myśli... ja jak miałam wolną chwilę od odwiedzin i gdy mała smacznie spała to wpatrywałam się w jej słodką buzkę ;) nie nazekałam na nude :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ? jak się czują nasze zafasolkowane ?? Mikan i jak twoje starania , są efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie, staramy :) Póki co - zobaczymy pod koniec maja :P Na razie zostałam bez dachu nad głową - ekipa już ściągnęła nam dach ze starej częsći domu. Mamy dwie wielkie plandeki, ale wczoraj taki deszcz dwalił, wiatr i burza, że kuchnia mi popyłneła (zabrakło mi garnków i misek do łapania wody), a dziś rano załamałam się na widok zpadniętego sufitu w łazience. Jeśli ktoś nie wie, przypominam, ze renontuje starą część domu, drewnianą, omurowaną, gdzie nie było poddasza a sufit stanowiła boazeria przybita do krokiew, posypana od góry wiórami dla ocieplenia. Dziś rano te wióry przez 20 minut wynosiłam z tatą z łazienki, żeby sie umyć, czy zrobic siusiu...😭 Jak skończymy będziemy mieli normalny sufit i podłogę na piętrze - dwa duże pokoje i drugą łazienkę. Na razie jestem tak umęczona... Jeszcze dostałam zapalenia spojówek i mam przez 7 dni zakraplać sobie antybiotyk...samochodem jeżdzę jak pijana....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tych gadżetów, które należy zabrać do szpitala, to ja to czytałam w jakiejś gazecie ze swoją ciężarną jeszcze wtedy przyjaciółą. Gazeta to było jakies wydanie specjalne Claudii dziecko i poród - coś takiego. A potem sie dowiadujemy, ze do szpitala nie można mieć pomalowanych paznokci bo jak dochodzi do jakiś powikłań - nie pamiętam jakich, to widać to od razu po paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak: po kolorze płytek paznokci sprawdza się stan zdrowia czy coś tam, też mi to w szpitalu mówili... a my będziemy mieli Syneczka...na 100%...nie wiem czy juz wam to pisałam czy nie ! skleroza nie boli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale tu pustki!!!! Nati----->gratuluje syneczka!!!!ale fajowo bedziemy mieli na forum kolejnego chlopczyka!!!!a jak mu dacie na imie???macie juz jakies wybrane? u mnie nic nowego jakos leci byle do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo... wstępnie mamy wybrane Mateusz, a na drugie pewnie Paweł (po tacie) lub Ignacy (po dziadkach)...:D u mnie też oki, kulam się jak to przystało na kuleczkę, maluszek rośnie i mój brzunio razem z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie no
oooooo Wy jesteście tu:):):) Nie miałam dostepu do internetu długi czas a kiedyś Was podczytywałam. Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×