Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

co sie dzieje dziewczyny? gdzie wszystkie uciekły?? Jak sie czuja zafasolkowane?? Ja jestem regularnie podtapiana, ale chłopaki będą robić dach niedługo :) Potem kuchnia, potem....zobaczymy :P 9 czerwca ide na wesele do swojej przyjaciółki ze studiów. Trzymałyśmy sie we trzy - jedna wyszła za mąż 2003 roku, ja 2005, ostatnia 2007 :) i z dziećmi będzie tak samo: pierwsza urodziła w 2006, ja pewnie w 2008, a Kamila zadeklarowała na 2010 :PP Ciekawe jak si eułozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hejhej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nasze forum umarło?? Niech się ktoś odezwie!! - nie tylko pomarańczki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... wczoraj byłam na usg 3d...widziałam maluszka...wszystko jest dobrze, rozwija się ładnie, waży już 1175 gram...troche nie chciał całej buźki pokazać bo cały czas zasłaniał się rączkami, possał sobie paluszek i ruszał ustami jak rybka, wypuszczający przy tym płyny z buzi...coś pięknego. Lekarz powiedział że jak będe u niego na normalnym badaniu a dzidzia będzie ładnie obrócona to zrobi mi jeszcze raz 3 d, ale juz nie odpłatnie. Z tego wszystkiego całą noc śnił mi się Mateuszek... :-D :-D :-D mam ładne zdjęcie jak trzyma rączkę przy buzi i pokazuje ok...czyli kciuk do góry, a reszta paluszków skulona...słodkie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nati podeślij zdjątko Mateuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wekendzie bedę miała fotki z usg 3d wiec powysyłam, teraz zrobić nie mogę, gdyż nie mam w kompie napędu dvd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuppupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bedzie mnie tu przez kilka dni bo idę do szpitala...na krótką obserwację...trzymajcie się cieplutko i napiszcie coś tu czasem... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikan i co
???? już coś wiadomo? jest początek czerwca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, skrobnę do was coś na szybko bo jestem w Polsce i mam internet, będę do 14 czerwca, tęskniałam za wami i muszę zabrać się za czytanie zaległości, bo nie wiem co i jak, u mnie wszystko ok, dzidzia rośnie w brzuszku, jutro wybieram się na pierwszą wizytę u ginekologa, a jestem w 18 tygodniu, fajnie co? Ale niestety w Szkocji ginekolog nie bada podczas ciąży gdy nie ma żadnych komplikacji, miałam jedno usg, i badania krwi i moczu, nic więcej więc nie mogę się doczekać tej jutrzejszej wizyty. Pozdrawiam was wszystkie, buziaki dla was, poczytam trochę później co u was się działo, bo teraz trwają powitania z rodzinką :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się dzieje, dziewczyny, to ja się zabieram do czytania zaległości myśląc, że ze 100 stron naskrobały a tu - matko jedyna- 2 strony od czasu mojej nieobecności, ładnie. Nati, gratulacje syneczka, nie zapomnij o mnie podczas wysyłania zdjęć ja mam swoje usg z 12 tygodnia ale muszę je zeskanować, jak to zrobię to pokażę wam moje maleństwo, widać nosek i usta jak buziaczki mamusi przesyła, moje kochane ❤️ Mikan, no właśnie jak tam u Ciebie? A Ustysia? Chyba o nas zapomniała!!!!! piszcie , piszcie !!!!!!!!!!papapa PS. STOPKA MI NIE DZIAŁA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już wróciłam ze szpitala...zajrze tu jutro i napiszę co i jak bo muszę sie położyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moja niunka rosnie ;) aktualne zdjecia wkleje jak sciagne z aparatu te ostatnie na bobasach są z 3 miesiaca a Natusia niedługo skończy 4 :) jenyyyy jak ten czas leci :) ja ostatnio mam urwanie głowy :O sesja w toku-jednego egz nie zaliczyłam :( wesele mamy za 1.5 tygodnia i chrzciny na poczatku lipca....ehhh wszystko na raz... buziaki dla ciezarówek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek, podziwiam Cię - ślub i dziecko a z tym wszystkim studia. Trzeba miec naprawde dużo sił żeby to wszystko pogodzić. Wiem coś o tym, mimo że nie miałam dzidzi, to mamę chorą, jedno i drugie wymaga wiele dyscypliny. U mnie na razie cisza, okres dostałam nawet dzien wcześniej, zebym przypadkiem sobie nadzieji nie robiła. Pochwalę się wam, ze mam juz dach, chata wygląda teraz super. Ale o powodziach jakie były będę wnukom opowiadac M_ka, jak oceniasz służbę zdrowia w popieprzonej Polsce? Pamiętam jak pisałaś, ze przychodzi do ciebie do domu położna. U nas położne przychodza pod sejm - strajkowac. Paranoja. Kobieta w ciąży więcej wyda na lekarzy, witaminy i badania niż wynosi ta jałmuzna, tak zwane becikowe, dawane dla marginesu społecznego, żeby miało za co pić. a potem słyszymy, jak to pijany konkubent udusił dziecko, a pijana matka ugotowała noworodka. Co się dzieje w tym kraju, załamka. Słyszałyście ostatnią anegdotkę? Jaki jest szczyt szczytów chamstwa?? Ponownie zagłosowac na PiS i wyjechac za granicę. albo Będąc za granicą ponownie zagłosowac na PiS. ech...odechciewa się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja dziś miałam obronę licencjata...obroniłam się na 4 :D dziś też dowiedziałam się że wygrałam laktator avantu, bo brałam udział w konkursie sms M_ka proszę o fotki, jeszcze się nie pochwaliłaś jak ładnie wyglądasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati gratuluje obrony siwek podziwiam cie naprawde a wy nie mielismy wesela? kojarze ciebie w sukni slubnej chyba ze pomylilam sie...odpisalam ci na maila pozdrowionka dla was kobitki a szczegolnie dla ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny musiałyście mnie źle zrozumieć-pisałam ze mamy wesele ale nie swoje :D tylko siostry mojego męża :D swoje mieliśmy już dwa lata temu :) niestety ja nie daje juz rady :( musiałam ciągnąć ze sobą malutką do wawy w ten upał bo miałam egzaminy....:( nie dość że niuńka strasznie się umęczyła w drodze powrotnej-gorąco bidulce było, cała spocona nie mamy klimy w samochodzie i okien tez za bardzo nie mozna otwierać :O a ja egzaminów i tak nie zaliczyłam :O normalnie załamka :( jutro znowu musze jechać do szkoły ale juz przysięgłam sobie że więcej nie będe męczyć córci, zostawie ją z teściowa i pojade tylko na poprawke egz a inne zaliczenia trudno może-poprawki pozaliczam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki szurek 👄 zaliczyłam poprawke egzaminu :) przynajmniej jeden juz z głowy....ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek na pewno wszystko pozaliczasz ... :D trzymam kciuki 🌻 szurek oglądałam zdjęcia Jasia, ale on szybciutko rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati nowych zdjec jasia nie ma na stronie, nie mam swojego kompa i dlatego, ale jak juz bedzie nadrobie zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Mój urlop dobiegł końca, jestem już w szkockim domku, moja depresja z powodu końca urlopu jest gigantyczna a pogoda jaka tu panuje mnie normalnie dobiła :( Powysyłam wam zdjęcia jak tylko zacznie mi się coś chcieć i przeleję je na kompa, przepraszam ale teraz mi się nic nie chce :( Nie zdążyłam zrobić skanu mojego USG ale zrobię zdjęcie i może będzie coś widać i też wam wyślę. Byłam w Polsce u mojego gina, nasze maleństwo dumnie pomerdało nam siusiaczkiem na ekranie więc teraz niecierpliwie czekamy na Kubusia ❤️, dziewczynka miała mieć na imię Zuzia 🌻, poza tym wszystko ok. Mam jeszcze takie pytanko dotyczące badania na syndrom downa i rozszczep kręgosłupa, bo tutaj u mnie takie badanie polega na pobraniu krwi i to wszystko a w moim mieście moja koleżanka pytała swojego gina czy może zrobić sobie takie badanie to on jej powiedział, że musi jechać do łodzi zrobić sobie USG 3D, zapłacić za nie około 200 zł i tam jej dopiero m.in. zrobią takie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem w szoku bo: Po pierwsze: dziewczyna chodzi co 2 tygodnie do ginekologa prywatnie (miała wcześniej poronienie i dlatego chodzi tak często) a on jej nawet nie zaproponował takiego badania, nic nie powiedział a jest ona już w 17 tygodniu, dowiedziała się ode mnie, że istnieje takie badanie. Po drugie: wysyła ją na drogie usg 3D a dziewczyna nie pracuje i dla niej to dużo kasy. Nie wiem jak jest w innych miastach, napiszcie coś o tym badaniu jak to wyglądało u was. Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam chciałam powiedzieć że znów trochę czasu mnie tu nie będzie, bo w środę idę do szpitala. Odezwę się jak wrócę.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćdziewczyny napiszcie jakie szczepienia i badania się wykonuje szykując się do dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×