Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

oj mysz to cie walnie po kieszeni bo ja placilam 40 zł z okuliste + 70 zł za zaswidczenie od lekarza ktory takie zaswiadczenia moze wydawac zalatw sobie od razu bezterminowe prawo jazdy - ja tak zrobilam, wystarczy okuliste dobrze zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sumie zapłacić 80 zł bo już dzwoniłam ; wszystko razem komplet 80 zł a więc potaniało bo 5 lat temu 150 płaciłam marcy teraz juz nei ma terminowych z powodu oczu - bo w unii jezdeśmy :D tak więc będzie to raz mój ostatni guśko nie chce nart z makro:OL:O:O:O:O:O:O:O noga ma jest wysoce zaawansowana więc sama zapewne wiesz jakich taka noga nart potrzebuje i ile kosztuja one :O:IO:O:I:O olabogaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra na prozent 10000 pisała o czekoladzie i ja stawiam że wy tam macie może pijalnie wedla???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz mysza a ja myslalam ze bezterminowe zawdzieczam wlasnemu sprytowi i urokowi osobistemu tzn bo prosilam okuliste dupa zrujnowalas mi samoocene :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie Czigra wypatrzyla wiecej bezrobotnych,niedowartosciowanych bab na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to ja z tobą nigdzie nie jadę :P ja się muszę zastanowić zanim zjadę, zjechać wolniej ze dwa razy, żeby poznać śnieg, stok, trasę i mijających mnie narciarzy, czy nie są za ostrzy i czy są kulturni, dopiero potem zaczynam jeździć :D:D:D a wzięło się to stąd, że: a) mamusia mi tłukła do głowy, że na nartach to można to i tamto sobie zrobić, łącznie z utratą życia b) jeden koleś na mnie wjechał z dużym impetem łamiąc na mnie swojego kija narciarskiego i bardzo mocno mnie obijając - wszystkie kości czułam przez parę dni i miałam mocno rozwalona nogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Która to" odnosiło się do bezrobotnej, zdołowanej, z niską samooceną, bo dede o takiej koleżance wspominała;) Marcy, ja wierzę, że Ty jesteś w stanie każdego odpowiednio ZAGADAĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety a raczej stety tatus mój mnie w kulcie sportów chował i tak oto stało sie żem jeszcze dobrze chodzić nei umiał a juz na nartach jeździłam :) i oto zdobyłam kasprowy wiercz nie skończywszy nawet lat 8 :) a było to w czasach gdzie kasków czy innych ochronek nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie smiej czigra to przeklenstwo jest ja naprawde nie umiem przestac nawet jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Czigra, już nie będę, bom się jakoś na Ciebie uwzięła :P ;) :D już nie będę Ci dokuczała, taki mam dzisiaj humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze za wczesna pora na drinka ??? :P:P:P:P:P:P nunununu najpierw trening :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie dokuczam, ale się czepiam słówek :) mysza - to ja już Ciebie nie chcę spotkac na stoku bo mnie będzie wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpływam dzis mam lekcje z grupa dla zaawansowanych i przez godz w pracy bendziem ogladac fawlty towers czyli hotel zacisze w ramach poznawania kultury brytyjskiej takie loekcje to lubiem tym bardziej ze to grupa zalatwia sprzet a ja nic nie musze nosic podpinac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Czigro powinnas byc moim mężem:P Myszo też bym takiej taniochy nie kupowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popukaj sie po mózgu ok???? albo zadzwoń na szarą komókę i sprawdź czy jest zasięg :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do gusienki :P:P:P no nie dede że za tanie ?? normalnie robur by mnie z chaty wygnał że taka tandete do domu przyniesłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zwłaszcza,ze tak niedawno kupiłyśmy sobie kaloszki za 850:) wiesz Myszo gdybym była Twoim mężem to bym Tobie dała kasiore na te buty,ale wiem,ze jeszcze w tym samym miesiącu wyciągnęlabyś ode mnie na 2 inne pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale przynajmiej bym ci loda zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, najpierw ryczysz, że kasy nie masz, a potem, że za tanie :P babo - zdecyduj się! :P jak mówiłam, moja początkująca noga nie patrzy na cenę, jej wsio ryba czy narta ma czujnik czy nie, czy się usztywnia jak są muldy czy nie - dla mojej nogi liczy się, żeby narta się wypiuęła jak jadę na szczupaka w dół stoku, jak np. na stromym odcinku jaworzyny... ludzie w kolejce mieli niezłą polewkę jak pędziłam w dół stoku w pozycji zwanej \"foczka\" - na brzuchu, głową w dół, podparta pod brodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie płakałam że nie mam kasy guśko tylko że tak dużo mam do kupienia :P:P i tyle razyh będe musiała na miasto iść :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybor trudny ale mysle,że z Tobą Czigro dogadałabym sie bardziej w kwestii utrzymania porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi dżi-mejl się mnie śmie pytać po co usuwam wątki z kosza, skoro mam jeszcze tyle to a tyle megahipergigabajtów miejsca. Ano po to, żeby porządek mieć!!! Ty głupi dżi-mejlu Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×