Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

do kabaretek dzis mam wszak spodniczke fiu bzdziu fifą fifą oraz bluzeczke z taaaaaaaaaaaakim dekoltem. sweterki zazwyczaj mnie gryza, zwlaszcza ze jak wiecie tak czy owak mam swierzba plecowego :O i co ja to mialam jeszzce... hm... aha, myszo, czy zdecydowalyscie sie z marcy io ktorej z krakau wyjezdzac raczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki - wróciłam dziś jak człowiek do domu :) cieszę się strasznie, że mam jeszcze net. nie wiem tylko czy własciciel zapomniał zgłosić jego odłączenie, czy tp tak zwleka. najważniejsze, że jest :) co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z urzedow:) wiekszosc zalatwione, na szczescie nie zalatwione to co moze moj maz sama zalatwic :) a z resztą jakos sobie poradze po pracy uff ide wstawic nózki na patelnię, a potem umyję wlosy i naloze na nie odżywke WAX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim waxsie mowicie co? czy to jakis boski specyfik co pieknie wygladza i nawilza kudly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam, że ja tak marznę tylko i że to z chudości mej się bierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też powoli zmykam;) Czigro rechocząca, prosze napisac kilka fajnych rzeczy, żebym miała co czytać po powrocie do domu;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie jakiś film na kompie załączę :P mam do wyboru: 1. na psa urok 2. miłość w rytmie rap 3. footloose 4. szkoła rocka 5. american pie 3 6. dzisiaj 13 jutro 30 7. rybki z ferajny 8.pan i pani smith 9. epoka lodowcowa 10.szkoła uczuć 11. terminal i jeszcze pare innych ;) jakos sie zdecydowac nie mogę :P mogę sobie odpuścić 2,3,5,7,8,9,10 bo już widziałam ;) hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje nozki a czyje :D:D:D:D wlasnie mam tu patelnie pod klawiatura :D ide sie kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa zapomniałam o tych co mam na dysku ;) dirty dancing 2 ja wam pokaże pokojówka na manchatanie pacyfikator powiedz tak tylko mnie kochaj tyle że te wszystkie już widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje epokę lodowcową :) no! wykąpciana jestem, odzywka na glowie, a scislej rzecz ujmując na włosach :) ryż sie gotuje, nozki miękną (hehehehehe), jakos sie wyrobie mam nadzieje do 18 z wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, nie widzę Cię w czółenkach. No nie widzę! Siebie jak przez mgłę. Iv, specjlanie dla Ciebie: KILKA FAJNYCH RZECZY Czyż nie jestem przezabawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro, wierzaj mi kochana, ze czasem, fakt ze rzadziej niz czesciej, ale chodze w butach obcasowych (nie obcesowych), spodniczkach, zakiecikach itd. to, ze potem musze odreagowac i tydzien chodze w martensach, to inna bajka ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Do mnie. Pogaduszki sobie z sobą urządzam, bo jestem taka zabawna. Wspominałam już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz po obiadku :) jakbym tak pracowala mniej niz 8h, to by bylo cudownie :) z wszystkim bym sie wyrabiała i jeszcze mialabym czas na relaks :) marzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:(:(:( jestem juz w domu..wypuscili mnie przed 14... korzystajac z chwili ze bol zrobil sobie przerwe i mam juz odsc lezenia odwazylam sie tu zagladnac Aga...agula...iv...mika....guska.....zula...kaasia----DZIEKUJE!!🌻 strasznie jest dla mnie trudne to co sie stalo:(:(:(...nie chce pisac o tym na forum...napisze wam na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia - co sie stało? pisz na @, bo ja prawie w ogóle kafe nie czytam i jestem nie w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×