Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

sorens, bylam zajeta na drugim kompie czyms tam... kogo pocukrowac? nastepnym razem lukier zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już na obrotach, najadłam się makaronu. Nie z biedronki. Mogę konwersić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra, pzrypomnialas mi znowu makaron z deski! ja go musze podrobic! normalnie dziewczyny mowie wam- smak iscie orgazmiczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzis mam spaghetti:) a teraz jem czipsy:) biesiadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję - o ile orgazm może smakować pleśniowym serem... Hanka, gdyż mnie kocha, dała mi jedną rurkę na smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł jeee, mniamniuśne jest to salami:) nie lubiłam salami do momentu wizyty u majne szwester w dojczlandzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, kwestia dojczlandzkiej salami powinna ściągnąć tu Żabcieja, ogromnego zwolennika. Tata nie pokazuje się w hajmacie bez pałki salamicznej dla zięciunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron jak makaron - nawet z samą oliwą i parmezanem smakuje bosko. Pod warunkiem, że zarówno oliwa, jak i parmezan pochodzą z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy damy jedzą salami ale ja salami bardzo lubię:) no bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv, sraj nań, srajjjj!!!:D:D:D Ten on właśnie. Han, znaczy mogłam tego wziąć więcej??? Cały widelec nabić se rurkami? O ja głupia ciepłacipka!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra czyli mam sie do tego nie zabierac ? ok:) Czigro czy Ty wiesz,ze jest riposta na text papy?? daj troszeczke - sraj na beczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sprawie salami jestem nawrócona:) Pewnie ze damy jedza salami, przeca to wykwintny wyrób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a!! sraj:D to ja źle MMowi opowiedziałam:D a, jeszcze miałam coś powiedzieć: otóż, po spotkaniu stwierdziłam, że żadna laseczka nie jest ciepłą cipką:D:D:D no ale w końcu wiem, z kim się zadaję:) jesooo, a te nasze zboczone rozmowy na całą knajpę:D:D:D przeniesienie forum do reala:D tam też inni nas słuchali, jak tu czytają:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe upalne lato szukałam frajera co by wynióśł wielki olejny grzejnik z mego biura jakże dobrze iż frajer sie nie znalazł jak mi miło i coepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwlaszcza jak czigra na cala restauracje krzyknela TAK, W POCHWIE! czy cos w tym stylu moglas czigro, moglas, bo ja malo po tym nie peklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie text został przypisany właściwej osobie. Choć nie wiem, czy powinnam się chwalić mą prostotą i nieokrzesaniem. Sama ta pochwa powinna wystarczyć panu kelnerowi o koguciej fryzurce za napiwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on wczesniej byl salowym... no bo skad by mu sie wzial tekst o basenie??? jeszcze rozumiem gdyby zczyms takim wyskoczykl do mnie, ale do takiej ladupy jak Kalina linda evans????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga----przykro mi...a to zlosliwy okres...nastepnym razem sie uda trzymam kciuki co do tego szpitala to szkoda slow...masakra..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×