Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

to narysuj na kartce, zrobi zdjecie i mi wyslij jutro ;) zbieram sie pomalutku. ciao do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra, mąż mnie zabiera w niedziele na wycieczke do Kazimierza d/n Wisła:):) Lubic to miasteczko, oj lubić... Wałęsowej źle z oczu patrzyło, taka wredna małpa. I dziś sie dowiedziałam ze ma 24 lata, toszzzz wygląda na 34;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wyglada na wiecej , duzo wiecej niz 24 zaraz do domku uffff, łeb mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz MM wraca z pracy:) fajnie tak w domu czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszu, może na zmianę pogody, podobno idzie wyż czy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma być cieplej w tym tygodniu.. i dobrze, bo palce to mi prawie zesztywniały z zimna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest w powietrzu, bo ja też czuję jakiś magiczny ucisk na głowę, a nie mam przecież czapki z betonu (bo przetłuszcza włosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, też czujesz, że Twoja głowa nie jest Twoją głową? Jak ja będę ćwiczyć z piłką w takim stanie? Toż ja się z niej sturlam na glebę, a czapka z betonu i tak nie spadnie. P.S. Pieprzę, gdyż mnie ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądałam prognozę długoterminową, za tydzień na mazurach ma być w dzień ok 7 stopni:(:(:( a w nocy niemal przymrozki:( mysz, weź solpadeine, pomaga na ciśnieniowy ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłabym ale apteka jest w oddali tak czigro i nawet trening musze przez to obsunąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mnie obchodzi co będzie za tydzien na Mazurach. To dede będą poślady marzły, a nie mnie. Choć ona może napialić w izbie i nie wyłazić, a ja muszę przez błoto ku przystankowi brnąć. I spać mi się chce, a gęba się drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic obsuwać nie będę, bo nie po to targam z chaty 3 tony gażdżetów na ćwiczeń niezbędnych, by się miało okazać, że przez cudzą głowę (bo nie moją) dostaję przepukliny na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro u dede tak zimno będzie, to wyobraź sobie, jaka piździawica od morza będzie:( szczególnie rano, przed pracą:( bez czapki to już chyba ani rusz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wszak jeno godziny obsunę czyli wszak torbiszcze z akcesoriem przyda sie i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dede nie zmarznie, bo ma ciepłe smerfetkowe kozazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym tak mnie opróćz głowy ściska w rodku mam takiego wiecie dziwnego doła chce do mamusi chyba :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O jakie są objawy depresji??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ten MM??? wszak głodna jestem jak fiks, a pachnie mi tu i kusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak z Tobą Czigro również łaczę się w bólu ❤️ głowy nie twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja objawia się snuciem po chałpie w tłustych strąkach, rozkłapcianych papuciach i przepoconym szlafroku przez okrągłe pół roku. Jakbym obsunąć chciała, musiałabym siedzieć dłużej w pracy, bo co mam robić z tą niemoją głową, skoro klub zaraz przy biurze. Ivka łączy się w bólu, ale z bryzą to dosra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zemdleje a potem sie porzygam chyba pójde na pyszną tartę z łososiem co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×