Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

A tak na sejro, to jeśli ból Twej głowy wynika z niezjedzenia ani jednak kalorii dnia dzisiejszego, to bardzo niemądrze. Ja mam czapkę z betonu od ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wlazlam do domu i estem na maksa wkurzona na moj bank 😠 a konkretnie na pana ktory trzymal mnie tak przy okienku bagatela 45 min!!!!! po to aby mi zmienic nazwisko!!! noszzzzzz co za pech , ze akurat trafilo na mnie ze sie cos tam wydrukowac nie chcialo, mysllam ze tam zemdleje, spedzilam tam w sumie ponad godzine :(:(:( głodna jestem, brudna i zła :( ide pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, wykapalam sie , umylam wlosy, zjadlam banana i co teraz bede robic? oczywiscie depilacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)! Jetsem padnieta po prostu!:o Normalnie miałam w pracy taki mętlik, że szok:o! W dodatku dopiero przed chwila mogłam coś zjeść, kurde juz normalnie myslałam, że zemdleję z glodu:p Na USG okazało sie, że wszystkie moje organy wewnetrzne mają piękne, regularne i zdrowe kształty!:). Wiec wychodzi na to, że hipochondryczką jestem:p Teraz Was sobie poczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh marze o tym,zeby wracac padnięta do domu i nie miec juz na nic siły po prostu Wam zazdroszczę:D i właśnie doczytałam,że niby ja na Mazuruch mieszkam????? ładne mi mazury-do jeziora 10km:) u mnie sezon grzewczy juz dawno rozpoczęty i palacz pali jak wściekły - jest mi tak gorąco i wszystko sie do mnie klei:( poprostu niefajnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wydepilowalam sie :) ide suszyc wlosy kurde ile to czasu kobieta musi poswiecic zeby ladnie wygladac, afacet przychodzi do domu i sie walnie przed TV lub kompa i luzik w ogole to kalinka ja jeszcze oprocz sniadania i banana tez nic nie jadlam :o ale najpierw obowiazki a potem przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako postronny obserwator najdłużej z Myszą przebywający stwierdzam, że Mysz faktycznie słyszalna jest:p A najciszej mówiła Hanka, kurde jak siedziała w drugim końcu stołu to zesz no nic nie słyszałam!!Ale se myslę, \"nie poniżaj się, udawaj, że słyszysz i kiwaj głowa:p\" Yhm...mogłam wziąć pół pizzy i tez jakiś makaron wciagnąć...A salami nie zabardzo lubię... Aga, trzymam kciuki za Michała i jego szpital:)🌼...Ech ta słuzba zdrowia:o..chociaz po opowiadaniu Kofi to jednak wiara jakaś we mnie wstąpiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dede, ale na następnym spotkaniu to juz muuusisz być! To jednak całkiem coś innego zobaczyć kogos na żywo, razem z jego gestami mimiką...:). Na przykład Czigra ma rzeczywiscie bardzo plastyczne usta i zrobi z nich wszystko co sobie zamarzysz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, teraz jak juz jestem wycacana, to zabieram sie za sprawy przyziemne, czyli zmieniak kołdry na puchowe, bo dzis nawet mąż zmarzł, a to sie mu nieczesto zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, wchłonelam jajecznice na obiad :) czy też kolację *niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zjem jeszcze parówki, bo to jest ogolnie wszystko co mamy w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wlasnie jovi- my musimy sie umowic na oddanie twojej bizuterii, bo mialam ci ja przeciez wziac na spotkanie i lipa :o ja cały czas o tym pamietam, tylko nie bardzo mam czas tak sie wybrac do ciebie zeby ci to podrzucic, musimy cos wykombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- a ja to czaem marze zeby nie chodzic do pracy, moc sie zajac domem, dzieckiem i nie musiec sie gimnastykowac i spedzac pol zycia w robocie robiąc takie durne powtarzalne rzeczy jakie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam do siebie :) zaczyna mi sie to podobac cos mnie brzuch boli, mam nadzieje ze to nie po tym bromku, bo raczej woalałabym go brac, skoro juz zaczelam i łebek mnie dzis strasznie bolal, ale doczytalam ze was tez, wiec sie nie martwie - jestem normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziś to wszyscy na łebki narzekają :P no nic, ide oglądać m ja mdłość a potem facetó w czerni a potem... :P okres mi sie skończył więc...... ide gwałcić męża :P:P:P dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa idź, idź, zostaw mnie tu samą :P moj maz wroci pewnie jak bede spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie w trakcie ostatniej sceny rozmawialam z tesciowa bo mi zadzwonila, co skutecznie mnie wybilo z rytmu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się popłakałam;) kurde:D dede, mama Ewy wróciła do domu, leszek ją przyjął;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka, że jak Ewa zdmuchnęła świeczki, to weszła Janeczka i mimo, że Leszek miał takie mieszane uczucia, podszedł do niej po chwili i owiedział \"witaj w domu mamo\" i pocałował ją w rękę;). A ona myslała, że j wyrzuci;). Jak zjem jeszcze te trzy sliwki co mam w lodówce, to bedzie w sumie na dzisiaj kilogram:p Gdzie jest reszta??? Iva? Niesia, to wiem, że później będzie...Mysza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no tak ja myslalam,ze przejdzie obok i wyjdzie z pokoju... kurcze jestem głodna nieeee wcale nie jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak on miał ją wyrzucic w domu jak to on u niej mieszka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie zrozumiałabym jakby ją wyrzucił:) kulki sa schowane:) miały już dziś swoją chwilę:) jak opowiadałam MM-owi to skomentował dwoma słowami nasze rozmowy;) ale nie kazał mi pisac jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, mam jeszcze mokre włosy... a tak nie lubię suszyć suszarką... więc czekam, a one schną i schną... kalinka, uchyl rąbek tajemnicy Twojej alkowy: co tam same z myszą robiłyście, no co? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×