Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

:p:p:p Mąż nas jednak nie opuscił, zatem zostawiłam Myszę na pozarcie Pompona, który doskonale wiedział jak Myszę zastraszyć, żeby go nie wyrzuciła z łóżka:p Rano zjadłyśmy sniadanie (wielki talerz sałatki:p) i wypiłysmy kawe z mlekiem (2%-udało mi się Mysze przekonać, że zapomniałam kupić innego:p), potem ogladałysmy Strazników Mody i coś tam jeszcze;). Byłysmy bardzo grzeczne:p. żadnych kulek, łyżek itp. A mąż przez cały czas pał na antresoli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede:D nie:P mysz spała z pomponem??? bez majtek???? znaczy się mysz była bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek wygrałam aukcje i do dzisiaj czekam,az gosc sie odezwie i poda numer konta ....co robic? czekac dalej czy jest jakis okreslony,regulaminowy czas,kiedy sprzedawca powinien sie odezwac??? bardzo mi na ten rzeczy zalezy,bo to jest rowerek dla julity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, napisz maila w stylu, że potwierdzasz wygraną aukcję i prosisz o numer konta, powinien Ci odpowiedzieć, może zapomniał, czy przeoczył:) MM powiedział:jesteście powalone i zaczął się smiać:) no ale normalnych koleżanek to ja chyba nigdy nie miałam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w zasadzie byl komplement :D:D:D gorzej jakby stwierdzil ze my nudne jestesmy no nie babki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi powiedzieć czy Mysza miała majtki:p. Nie krzatałam się tam w nocy celem jej zaskoczenia i sprawdzenia:p Iv, traktować to jak komplement?:p A ja kupiłam prawie dwa tygodnie torebkę, wpłaciłam kaę, napisałam, że bardzo mmi zalezy, zeby dorała na piatek (na spotkanie) i dupa:o. A sprzedawca się nie odzywa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. ja takiego maila zawsze pisze od razu jak cos kupie,a on nie odpisał:( zastanawiajace jest to,ze on ma nowe,czyste konto bez komentarza - niby tlumaczy sie tym,ze wczesniej działał pod innym nickiem (podaje go nawet) ,a ostatnie negatywy to dlatego,ze na 4 miesiace musiał położyć się do szpitala... prowadzi firmę zajmującą się wyburzeniami,więc możliwe,że jest zajęty...ale to już 4 dni w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM krzyczy z łózka, że to było jak najbardziej w sensie pozytywnym:D dede, może napisz jeszcze raz maila i podkreśl, że bardzo zależy Ci na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA :D jestem w domku bo wczoraj źle sięczułam o 14.oo idę do lekarza na pewno dostanę zwolnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dupeczki:) mówiłąm mówiłam że przyjdzie taki dzień że jeszcze zatęsknicie za mną :P:P P.S. spałam bez majtek oczywiście wszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u was też tak zimno i mgielno? Mysz a jak cie Pompon nastraszył żeś go z wyra nie wywaliła? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć myszo cienie super- takie niby złote :) 👄 dopiero skończyłam czytać kafe teraz wchodzę na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ale sie nie wyspalam, dzis znowu mnmie maz do pracy podwizl, normalnie kocham go za to ze jest taki milutki, bo bym marzła na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem padłam do łżka - bardzo zmęczona i dopiero dzisiaj rano zauważyłam że nie zmyłam makijażu :P:P czigro żołądek już mnie nie boli :) już w ciapągu go nie czułam gdyż rozłożyłam sią na dwóch siedzeniach i się wyprostował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł przedupy ale zimno, ale fajnie, mam dzis dobry humor bo sie prawie wyspałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×