Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mi tez sie marzy urlop, szczególnie że zostało mi jeszcze 15 dni :-0 i kiedy ja mam to wykorzystać??? w tym roku napewno nie, może w przyszłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szesc babonki :) wczoraj o maly wlos ugotowalabym krupnik- o losie (plagiat czigry) z molami i ich larwami!!! błeeeeeeeeeeeeeeeee ale na szczescie uratowalam nas przed spozyciem moli zechlych oraz jakichs larw, ktore zalegly sie w kaszy. a dzisiaj magda m ;) kalinka, a tak madrze na mnie patrzylas... ale i tak nie zgadzam sie i na najciszej mowiace osoby nominuje niesie ivke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie marzy urlop wlasnie kupilam na allegro podklad lasting performance kolor 108, mam nadzieje ze bedzie pasowal, bo jak nie tooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mika mowie ci, pot zimny mnie oblal, ale krupnik uratowany, kasze tylko nowa musze kupic. a cos mi sie w glowie kolatalo, ze jak te kawaleczki kaszy sie w takie jakby sznureczki ukladaja, jakby sie naelektryzowaly, to znaczy ze sa ta bebole, a nie ze sie naelektryzowaly. dobrze ze kasze najpierw woda zalalam i te swinstwa wyplynely na gore :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania masz rację mówię cicho i mało :P:P:P ale jak się zdenerwuję to mnie cała okolica słyszy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, na pierwszym spotkaniu z kalina, joovi i mika, mowilam tak malo, ze myslaly ze wcale nie mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie kiedys tez zdarzylo takie babole zobaczyc,ale w musli, beeeeeeee niesia, jestem w stanie w to uwierzyc, bo ja tez wbrew pozorom potrafię sie wydrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo - hanulka byla jak w małym ksieciu, trzeba ja było oswoić :) ale jak sie oswoi to gada jak najęta, bo jak sie z nia keidys spotkalam sama to paplała i owszem :D:D:D zaświadczę hanko, jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu byłam troszkę \'dzika\' i spłoszona - tyle babek na raz ;):) ale pamiętam jak mi coś powiedziałaś jak wracałyśmy z pizzeri :):) coś miłego :) bosze miałam tyle pytań i mam ale jednym słowem mnie zamurowało a potem w ciapągu sobie myślałam \"czemu nie zapytałaś o to\" \"miałam przecież o to się spytać\' a niech to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaaaaaaaaaana bylam wtedy ;) bo widzisz, masz racje z tym oswojeniem. jam zawsze oniesmielona na poczatku ;) no, z czigra byl wyjatek, bo mnie zaczela tykac i turlac od razu ;) przy iv bylam nieco oniesmielona obecnoscia emema ;):P bo on taki duzy jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej macie jeszcze jakies fotki ze spotkania? ja dostalam dwie partie... nie czytalam wszystkiego ale zauwazylam wpis myszy odnosnie wysylania zdjec, ja tez juz dawno mowillam ze tez nie chce zeby ktos moje zdjecia rozsylal tylko sama bede to robic....i tez chcialabym o to prosic dobrze? dziekuje z gory :) moj brzuchol mocno urosł na razie nie mam fotek bo mamy ciagly brak czasu, czeka nas remont polowy domu i mnie to strasznie z jednej strony doluje bo przeraza mnie w ciazy to sprzatanie i w ogole....bede miala zmieniana kuchnie no i nareszcie bede miec zmywarke....dostalismy ja od rodzicow jasia :) wczoraj kupilam wozek i fotelik dla dzidzi i ciesze sie jak glupia :) pomimo ze uzywane na allegro a co za afera z zula? cos tez mi sie zauwazylo ze sie obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szalg by to. zapomnialam ze nie bedzie mnie dzis na magdzie m w domku!!! znow idziemy na koncert, chorera. czesc szurusiu :) zakupy zaawansowane, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek, zawsze to lepiej remont teraz niz jak juz by dzidziuś byl na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurek - wyslij zakupy na skrzynke please bardzo jestem wozka ciekawa... of course jak nie masz nic przeciwko temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy no jasne ze wysle, ciekawe czy wam by sie spodobal pewnie ze remont lepiej teraz dlatego to wszystko robimy a radosc tez bedzie przy tym bo pokoik dla dzidzi i taka mala nasza sypialnia w jednym bedzie robiona, musze duzo rzeczy jeszcze kupic typu panele farby drzwi do pokoiku itd. mysza moglabys zrobic kiedys zdjecia tej waszej sofy??? bo kiedys chcemy sie przejechac do poznania po nia ale to cala wyprawa dla nas :) z gory bardzo ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanus po malu wszystko kupuje co miesiac cos zeby pozniej nie bylo na raz za duzo wydatkow a jeszcze prawdopodobnie nie zalapie sie na becikowe bo maja zlikwidowac wiec 1000 odpada a juz mialam rozplanowana ta kase na wyprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bezsensu bo najpierw cos ustalaja a potem chca likwidowac i to tak szybko, moze to nie przejdzie ale ja juz sie nie nastawiam na ten 1000 marcy poszly fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuruś ja też chcę zdjęcia :) a ztym becikowym to przegięcie :-0 dlaczego część się załapała a reszta nie? co inne kobity gorsze? ehhh, niedługo ten nasz rząd nas wykończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, widocznie stwierdzili, ze ten 1000 jednak nie jest wystarczajaca zaxcheta do wzmozonego wysilku w celu podniesienia przyrostu naturalnego w polszcze. mogli mnie zapytac, ja bym im to od razu powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:D:D:D Wiecie co, zapomniałam telefonu z domu:(:(:( Kurde, kurde, mi się takie rzeczy nie zdarzają… A jednak... A najgorsze jest to, że od razu po pracy idę na imprezę z moimi laseczkami, nie lubię bez telefonu…. Han, MM jest duży, ale przyznaj, że baaardzo oswojony;) Ja potrzebuję sporo czasu do tego, żeby czuć się swobodnie;) A mówię rzeczywiście raczej cicho.. mam już taki glos, nawet śpiewanie w chórze go nie wzmocniło;) A wiecie co, wczoraj wymyśliłam piosenkę i nagrałam MMowi na komórkę, jestem z siebie dumna, bo ja się strasznie wstydzę śpiewać;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×