Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jovi- my dzis od rana sprzatalismy, a bylo naprawde brudno! ale juz jest fajnie ufff i rozmroziłam spaghetti, wiec juz jestesmy po obiedzie a leczo bedziemy juz jutro robic , bo dzis nie zdazymy, musze jeszcze isc wysuszyc wlosy i bede gotowa na wyjscie do parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, co mozna zrobic w wiekszych ilosciach i pomrozic zeby mozna bylo to wyciagnac i szybko zjesc? bo ja narazie zrobilam tylko krokiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze za tydzien o tej porze to bedziemy juz wszystkie nabzdrygolone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- mozna pomrozic leczo, spaghetti, znaczy sei sos z miesem nie makaron :) kotlety mielone tez mrożę noo za tydzien o tej porze bedzie sie dzialo! :) wysuszylam juz wlosy, ide sie malowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy na kapuscie pekinskiej moge zrobic golabki? Robil ktos tak, czy musi byc wloska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pekinska moze sie tak nie zawijac za dobrze, bo ona taka pomarszczona i moze sie rozleciec, ja nie probowalam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja laseczki za jakies 15 min mam gosci, apotem idziemy do parku CUDOWNA pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam, samochód był puknięty i to chyba mocno, chociaż ktoś próbował to ukryć;) no nic jutro pojedziemy popatrzeć na giełdzie;) MM robi dziś obiad (szanuje mojego kaca;) ), ale wcalce mi się nie chce jeść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam z zakupow, kupilismy firanke i tasme marszczaca i jeszcze takie inne pierdolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzemy z B i S na ryneczek do jutra dupeczki aaaaaa jutro ide do daki na imieniny no ale rano zaglądnę bywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka @ aha majtek nie idzie z hanka do jej mamy poniewaz musi wykończyć salon ponieważ w piątek mają inspekcję tę sama co kasza w sobote:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) bylo super, pogoda w dalszym ciagu piekna, nawet nie jest tak zimno jak sie spodziewalam, piwko wypilam, pogadalismy z tymi znajomymi, bylo przesympatycznie :) juz sie umowilismy u nich na szisze :D teraz relaks w domku, a rano jade z mamą na zakupy w poszukiwaniu butow i kurtki dla mnie :) moze sie cos uda zakupic, bylabym wielce zadowolona. Aha i moze stanik jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, będziesz miała towarzyski weekend:D oglądam wybory miss i jestez zażenowana niektórymi wypowiedziami;) ale to mnie nie dziwi;) dobrej nocki laseczki:) kurde, kurde, spotykamy się za tydzień:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:)! Kupiliśmy suszarkę na pranie, bo nie posiadałam:p Za tydzień o tej porzę będę już siedział z myszą w ciapągu:D! Joovi, jakie firanki kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem matko, żebyściew wy wiedziały co się w Waie dzieje - jeden wielki korek. Rano jechaliśmy do Obi prawie 2 godziny a i tak nie dojechaliśmy :O Zła byłam jak nie iwem. Zachciało im się nawierzchnię zmieniac. Pojechaliśmy do mieszkanka i poszliśmy an lody - w Macu kolejka - staliśmy z pół godziny :O Ale na szczęście potem poszło juz lepiej - zadzwonilismy do sklepu i okazało się, że nasza lodówka przyszła - no to zarezerwowaliśmy. Pomalowałam sypialnię jeszcze 2 razy i pojechaliśmy po 19 po lodówkę. Okazało się, że cała droga do Wawy jest zapchana. Kupiliśmy lodówkę, wskoczyliśmy do ikei na jedzonko i tak połazić. kupiłam 3 kaktusiki i 3 malenkie metalowe doniczki - wiaderka. Dziś dzien chłopaka więc Miśkowi kwiatki kupiłam :p No i wracaliśmy okrężną drogą, żeby w korku 3 godziny nie stać. A jutro moi rodzice przyjada i mamy zamiar resztę paneli położyć. A w poniedziałek maja nam lodówkę przywieść, na szczęście transport jest razem z wniesieniem :) No i meble do kuchni tez w poniedziałek nam beda montowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - po z tym dniem chłopaka to róznie bywa. Ale ja pamiętam, że zawsze w szkole obchodziliśmy 30 wrzesnia i dzis anwet w radio mówili. tak więc uznaję, że to dziś :D dobranoc, pchły na noc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam woal, gladki. Taki juz z obciążnikami bo innego nie bylo ale piekny jest, nawet sasiadka go ogladal i stwierdzila ze bardzo ladny gatunek. Warto bylo wydac tyle kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, porażająca godzina wstawania jak na niedzielę:P Kubica jedzie:D a my powoli zbieramy się na giełdę;) odezwę się jak wrócimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry - przyszłam się przywitać i zmykam. Będę dopiero jutro, bo jade dziś do rodziców. Misiek sam zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł dupeczki na szczęście B i S szczęśliwie wrócili z tej samowolnej wyprawy do Indii:):) dostałam takie damowe papierosy z Nepalu. zrobie zdjęcie i wam wyśle chcę powiedziec że bardzo podobaja mi sie te bluzki co kaasia znalazła i musze sie zastanowić do czego bym nosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×