Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Kuźwa, Hanka w zimie pończochy kabaretki nasza. Może jeszcze z brokacikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmarźluch jestem straszny, ja rajtki nawet pod spodniami noszę, bo by mi dupsko odmarzło :) noszę je nawet mimo faktu, że mam boski i długi do kostek płaszcz puchowy z Tiffi. wogóle to ja proporcjonalnie więcej w zimie noszę spódnicę niż przez resztę roku - a to z uwagi na piękne teraz grube rajtuzki i kozaczki oraz mój kochamny płaszcz, który jest już tak znoszony :) piórka mi wyłażą czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przyjechał i zabrał mi kabel od neta paproch jeden ale ja mam przeciez swoj kabelek awaryjny i tylko dlatego teraz z wami gadam:) ja tez nienawidze rajstop pod dzinsami szczegolnie i dlatego wcale nie nosze:) a wiecie,ze laski w anglii nawet w grudniu nie nosza rajstop do spodniczek mini???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, ja też mam długi płaszcz z Tiffi:) A pod nim spodnie, takie grube w jodełkę, pod nimi rajty, takie nieprześwitujące, na nich skarpety i dopiero na to kozak z futrem wewnątrz. I tak potrafię zmarznąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ponczochy kabaretki dzisiaj mam i nie sedza. w zimie chadzam w gaciach i rajstop organicznie nienawidze!!! i nie naszamw zwiazaku z podwyzszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy Dede, każdy kto tam był to opowiada:) A na imprezę chodzą w grudniu w sandałkach na paseczkach i mają takie fajne sine z zimna nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma problemu ;) nie noszę spódnic ani sukienek więc rajtek nie ubieram :P a pod spodniami nie uznaje bo mi niewygodnie :P wolę marznąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna do tego zalozyc tez kurtke co odkrywa pępek i miec gołe nery:) wszystko to oczywiscie w ziemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeansy w zimie na gołą nogę? Wy chyba mroźnej bryzy od morza tam nie macie w tej Polsce!!! Han, a co masz ubrane poza kabaretkami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy chcecie poglebic mojego doła nazwa tej firmy to juz na pewno nie powinna tutaj paść:) bo ta kłótnia nasza była wywołana praca,a wlasciwie jej brakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babki z dołami i bez :P:P ja bez doła ale umęczona, byłam na zakupach i na PKP :P:P 🖐️ kalino - do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po barszcz czerwony goracy kubek bo od samego czytania zmarzlam:d przynajmniej se rece nagrzeje:D a spicie w skarpetach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkoszulkówpod swetrami też nie noszę ku rozpaczy mojej mamy ;) latam z gołymi plecami :P aaaaaaaa i czapek też nie uznaje, za to bez rękawiczek w zimie się nie ruszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że w skarpetach. Choć odkąd śpię z mym mężem, czasem pozwalam sobie na małe szaleństwo i nie zakładam i... nie marznę! Jakiś pożytek z tego małżeństwa płynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cigra - Penigra - kocham Cię :D:D:D:D wreszcie ktoś mnie rozumie :D:D:D też się tak noszę w zimie i teżpotrafię zmarznąć :) no pewnie że czasem śpię w skarpetach, moje stópki są bardzo wrażliwe na chłód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie mogę Cię słuchać!!! Nie mogę!!! Podkoszulka najlepszą przyjaciółką Czigruni! Zaraz po rajstopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnotowalam podobny plus bycia mezatka - skrpet na stopach mych juz dawno nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod spodnie nigdy nic nie wsadzam nigdy!!!!!!!!!! a ażur kabaretkowy tudzież wzór inny lecz również dziurawy to spódnic zakładam ot co jak i dzisiaj!!! czigro jogurt taki większy czekaj czekaj oooo 300 gramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, Twoje swędzenie jestem w stanie zrozumieć również. Bo ja koło swetra z włosiem nawet nie staję. Moherek i inne tam wełny szczują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chocbym nie wiem jak cieplo/grubo sie ubrala to jak mam zimne stopy i rece to cala jestem zimna! nawet w lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tu się nie zgodzę - kocham wełniane swetry :D moherek, wełna, angora - kocham to wszystko :) i noszę podkoszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapki uwiebiam czapki , czapeczki, kaszkiety kapeluszeczki jestem w nich taka piękna jak se me blod kudły rozpuszczem ah oh ojej!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapeczki noszę, ale mi włos psują, bo leży to potem takie przyklapłe, niepodobne do niczego. I przetłuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×