Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Czemu Ci smutno???Myszo??? Jaką kawę parzoną mam kupić??? Czy rozpuszczalną? Bo że mleko 0,0 to wiem:p Ok Czigro, pożądliwie bedziem na nos Twoj spogladac pozostałe rzeczy mając w lekceważeniu:p Myszo!!!!😭😭 Ja chciałamn fugi se odświezyć w przedpokoju i w łazience, ale chyba nie zdąże!!!!😭 Czy mi wybaczysz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, do mozgu mialam zadzwonic, nie nie przeovczylam, tylko myslalam ze to by taki chwilowy zryw twoj i ze juz nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza w sumie mozemy ino ja siem musze jeszcze nad tym zastanowic a czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra - z znanych tobie powodow czym wiecej na ten temat czytam tym bardziej sie doluje ja chyba jestem nienormalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuska, ja po prostu kafle miałam kładzione jeszcze w trakcie remontu...więc te fugi są po prostu takie wiesz...wypłowiałe, poremontowe, szare... A najlepiej je odświezyć rozrzedzoną do konstystencji śmietanki lub nawet rzadszą fugą;). Po prostu pomalowa tą fugąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kaszo - te majtki nie są jednak takie kompromitujące ... :P:P:P a w sprawie twych fug kaszo to zadzwoń tam gdzie hanka ok??? do mózgu na szarą komórkę i sprawdź czy jest zasięg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) się rozgadałyście! Wyszłam na pół godzinki do miasta.. taaa, wysłać kobitkę do miasta:D Kupiłam: marynarkę, kamizelkę, koszulę, bokserki dla MM I jestem szczesliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadywuje :) moze bede na chwile wieczorem,ale to zalezy czy nie wroce za pozno bajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede sama jeszcze nie wie czy leci do wawy:) mysle,ze w czwartek bede juz wiedziala na 101%:) oczywiscie jesli do tego czasu schudnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszo pijam parzoną z gruntem, z ekspresu oraz rozpuszczalną generalnie wsio rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz, co Ty tak z uporem maniaka cytujesz wczorajszą wypowiedź Lepcia u Szymona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cielecka wczoraj mi się nie podobała:( miała takie sztuczne i wystudiowane gesty:( ładnie wyglądała, ale chyba te przedłużone wlosy dodają jej takich zbędnych ruchów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na sobie bluzkę rozmiar 34 i stwierdzam, iz mnie to wyszczupla dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mysz, zacznę stosować. Iv, zadzwoń do mózgu na szarą komórkę i powiedz mi jak się dowiesz od niej, o jakie przedłużone włosy chodzi. To one jej naturalnie nie urosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obiecacie,ze nie bedzie mowy o odchudzaniu i jak mysza nie bedzie liczyc kalorii to może,może może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są naturalne? nosi je jak koronę;) ale i tak ją lubię;) ja nie będę rozmawiała o odchudzaniu, nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie mowy o odchudzaniau!!! Nie bedzie!!!:D:D:D I nie będziemy liczyć kalorii;). Ja nie będe na pewno:D! My sobie możemy razem w gronie jedzących zasiąść:p. Z nieśką na przykład:p. Kto tam jeszcze jeść dużo bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×