Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Joł. Proszę mnie tu o tortach nie informować, podczas gdy mnie nogi obolałe od ćwiczeń ledwo po matce ziemi noszą. Jeść! Papu! Pasibrzuch być głodny. Całe szczęście, że nie zapomnieć włożyć se dziś w torebkie 2 jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, dziś rano obcięłam se tylne nadszyjne owłosienie, w związku z czym nie będziecie mnie mogły sympatycznie w sobotę wytarmosić za warkoczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jestem zmuszona odszczekać (miau, miau, miau) to, co powoiedziałam o Cieleckiej. Tak ją wczoraj ładnie umalowali do Szymona, że o mało co bym się w niej zakochała. Ostatnio oglądaliśmy \"Trzeciego\", tam urodą nie epatowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czigra!!!!! Tak się jakos dziwnie składa, że nam sie pozycie rozpada, jak ja jestem to Ciebie nie ma i na odwrót:D! Zatem chciałąm jeszcze raz powiedzieć, że nie przyjmuję wymówek, nawet jeśli miałby byc nia Nugat zasmucony Marsową Twą miną po staniu w korkach:p. Masz być i już;). Wiecie co, ogladałam własnie sobotę w kuchni i facet podawał przepisy na desery z batoników;). Otóz na ciasto ptysiowe wyłozyć masę z serka mascapropone, wymieszanego z serkiem śmietankowym, trzema jajkami, cukrem i pokrojonymi batonikami snikers;).. A drugi-to w śmietance rozpuscić dwa Marsy-powstaje pyszny sos;). Ten drugi to chyba spróbuje do nalezśników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mnie się cielecka podobała tylko i wyłącznie w zakochanych, teraz się zrobiła z niej taka przesadna dama, a raczej damulka... nie wiem, może zbrzydła z czasem? maja ostaszewska ma klasę, ją lubię, ma ciekawą urodę co do stylu ubierania się - magdy m. nie oglądam, ale zerkając czasami na ekran uważam, że żona waligóry wygląda w tym serialu rewelacyjnie. ma fajny głos i zawaliste ciuchy, podobała mi się ostatnia sukienka, tylko nie wiem czy widziałam ją na zapowiedziach czy w odcinku :) podoba mi się również dziewczyna z kryminalnych, basia, nie jest typowo ładna, natomiast ma śliczne ogromne sarnie oczy i one są jej atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA!!!!!! było do czogry w sprawie mej magdy pieknej zmysłowej Hanko z czy ty dzwoniłąś jakem ci doradziła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy cieszycie się, że znika mi powoli ale jednak to co miałam w prawym kąciku ust???:D:D:D Czy leci z nami Dede??? Się zapytac przed wyjazdem chciałam, czy zaszczyci nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mi sie zona waligory jako dojrzala kobietka BARDZO podoba i jej glos i zachowanie, super babeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, pani Waligórowa jest w dechę:) Znaczy Katarzyna Herman. Ostaszewską fajnie ubierają w \"Na dobre ble ble ble\". Kalyno Malyno, cieszę się, że zależy Ci na naszym związku i że tak nalegasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo kurwa ciesze że moje dwa wulkany na policzku i jeden na brodzie ściśle z menstruacją związane nie będa miałay towarzystwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, wyjmij fajke zust i powtorz prosze, bom nie zrozumiala o co ciebie idzie. sukienke miala ta babka super ostatnio! boska byla! a maja sie fajnie w... na dobre i na zle ubiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyś już dzwoniła????????????????????????? patrz na poprzednią stronę jakeś przeoczyc zdołała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie potrafię przewidzieć co moja twarz zalewana potokami sebum wypridukuje do soboty. Idę do luksusowej w czwartek, bo przeniosła naszą schadzkę i prawdopodobnie pod wpływem stymulacji wyrośnie mi więcej i szybciej niż miało tego i owego. Ale co tam, i tak będziecie gapić się na mój kartoflany nos jak urzeczone, wykwity skórne mając za nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhm...muszę dobrze rozplanowac ten piatek...W czwartek zakupy po przyjeździe, w piatek rano zanieść siki Weroniki, potem do pracy, po pracy paznokcie, potem USG nery i jamy pasibrzusznej, potem sprzatanie, potem zmiana firanek, potem...potem to juz chybga pójdę spać:p. A rano wyjdę z mężem moim po Myszowe majtki, żeby ich wozić nie musiała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no męż two jest konieczny!!!!! napewni bardzo mnie polubi w związku z tak zbójecka porą odebrania majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×