Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ale mnie naszedł dół:O:O:O:O mega dół:O:O takie dziwne uczucie:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz to chyba ode mnie ci przeszedl bo ja wlasnie takiego mega milam ale manz i czekolada pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co można zjeśc niskokalorycznego żeby sie względnie zapchać na 7 godzin i żeby można było to zjeść praktycznie w tramwaju lini numer 1????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dołączam do zdołowanych jakis kurcze mega dół mnie dopadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzylam sie juz na moim mężu najpierw telefonicznie,a później esemesowo,bo juz nie chcial odbierac telefonow ode mnie:) czym mnie oczywiscie jeszcze bardziej zdenerwowal:) i za to tez mu sie dostało:) teraz ide sobie budyn zrobic:) bo obiadu to juz na pewno nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jej, ależ zdołowane towarzystwo! Rozchmurzyć się, za oknem deszcz, niebawem będzie ciemno o 16.00 i znienawidzine rajstopy trza będzie nosić! Czy to nie są powody do mruczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można zjeść, żeby się zapchać na 7 godzin, pytasz się? Nie ma kurde takiego dania!Tzn. jest, ale nie serwują go w tramwaju nr 1, tylko w Sphinxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatę z sosem majonezowym;) mnie to zapycha, ale pewnie Ci nie podpasuje:) kto chce dobrego humoru? kto chce??? rozdaję za darmo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka, takiego tekstu od lat nie słyszałam!!!:D Dobre, dobre! To nie rajstopy, tylko zima Ci skórę wysusza:) Huhu ha huhu ha, idzie zima zła. Ja wam skórę wnet wysuszę, nawet starać się nie muszę, jakem zima zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja myszo generalnie malo pale tak na codzien.tego nie wiem dlaczego mi sie nie chce. fakt jest faktem ble bleeeeeeeeee ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko kupuj nawilżające :P:P ja necierpie rajstop w ogóle no ale nosze ale tylko ażurowe niszę bo jak pomyślę o tych zwykłych z lycrą to mnie nogi swędzą chociaż myte ide po ten wszak jogurt - może mi coś jeszcze w oko wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogie, jogurt oną zapcha na 7 godzin. Mnie na 7 minut zapycha. Aga, bo Ty się autem wozisz, dziewucho, a nie na przystankach wystajesz rankami i późnymi wieczorami. Na moim miejscu nosiłabyś legginsy podszyte futrem i na to dopiero spodzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rajtek nie nosze i zawsze wysluchuje od mamy ze sie kiedys doigram, ze jak ja moge w zimie bez rajtek, ze sie przeziebie itp itd... budyn otkerowy jest najlepszy - nei wiem jak gosciowi moglo kakao wyjsc??? no poprostu nie wiem:D ja dzis powera mam - zachrzaniam z robota az milo:D dede - teraz to juz tymabrdziej na zlot musisz jechac - meza z dzieckiem zostawisz a sama sie wyluzujesz - dobrze mowie dziewczyny?:) kurcze a chciaalm dzis poszperac w allegro - nie mam nic na jesien:( i marzne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra nigdy nie nosiłam rajstop :P no może jako mała dziewczynka bo mama mnie zmuszała :P a autem się wożę dopiero drugi rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę mieć rajtki dobrze wypłukane i najlepiej wogóle wyprane w mydle szarym, bo ma delikatna skóra reaguje megaswędzeniem - wrażliwa jestem na proszki, wszystkie ciuchy płuczę dwa razy w pralce, bo dostaję wysypki i swędzenia jak pozostanie na nich drobina proszku, nawet pachnieć nim za mocno nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak te, co rajstop nie nosza w spódniczkach chodzą, no jak???? Czigra, to nie zima, bo w jednym określonym miejscu mi wysusza, ot co;) nad majtkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wczoraj pożałowałam, że nie mam na sobie rajtek. Serio! Bo ja zmarźluch jestem, co ma też swoje dobre strony, bo w lecie w upał tak nie cierpię. Dziwne, tyle tkanki, a mi zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że Ci rajta pępek wysuszyła? Dziwna jesteś jakaś, Ivka. Nie usiędę kole Ciebie na spotkaniu, bo jeszcze dostanę tego samego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×