Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a w ogole to oczywiscie czesc. na temat wygladu i wybrykow mojej skory na twarzy nie bede sie wypowiadac, bo tego co ja mam w tej chwili, to nawet tapeta slubna by nie przykryla 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszo, na przybycie myszy wymylam nawet wnetrze szafki podzlewozmywakowej ;) bo ona akurat jest do umycia, a wiekszosc 70-letnich urzadzen mieszkaniowych ma jakies wzarte swinstwa i sioe tego wyczyscic nie da 😭 ja sie juz przyzwyczailam, ale swieze oko latwo moze to wylowic i zrobic z tego temat do obgadania tajemnego 😭😭 zrobilam wczoraj wielki gar leczo :) jestemz siebie jednak dumna :) co do sikania- iv, wq knajpach to jeszcze jakos obleci. ale wierz mi, gdyby okazalo sie ze wc w kolobrzegu nie odpowiada moim standardom, nie wysikalabym sie! na szczescie oba wychodki bylo godne posadzenia nan mej dupci i oddania kilku siczkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko pytam marcy :) wczoraj zaplusowalam u mega wscibskiej michalkowej ciotki, kora mieszka naprzeciw nas. przypadkowo mialam odebrany wczoraj odpis ksiegi wieczystej, ktorego ona na gwalt potrzebowala. o rany, jaka byla mila! jak sie ferowala z pomoca! no z prezesem zarzadu wspolnoty mieszkaniowej warto chyba zyc dobrze, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKO-------> zadzwoń do mózgu na szara komórkę i sprawdź czy jest zasięg ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agniecha. jak twoja zabkujaca corka? wlasciwie corka z jednym zebem? ale musi swietnie wygladac z jednym zebem na dole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczęście jeszcze mnie nie gryzie, ale już kończę karmienie, mam znikomą ilość pokarmu. jej już nawet tyci tyci nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka- ty sie tylkonie rozchoruj na sobote no! ja dzis zamierzam wyjsc wczesniej i udac sie do paru instytucji z dlugiej listy, przynajmniej czesc formalnosci bede miala za soba kurcze znowu mnie zaczynaja cycki bolec, ja na starosc chyba zaczynam miec PMSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu znowu ta cicho sie zrobilo? Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego. -O! To Renata Beger. Co Pani tu robi? -Przyszłam reklamować wasz nowy rząd. -A powie Pani że załatwiamy stołki? -A załatwiacie? -No tak. -Załatwiają! -I miejsca na listach wyborczych dla rodziny? -A załatwiacie? -Załatwiamy. -Załatwiają! -I weksle spłacamy. -I weksle spłacają! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez to ze za 2h wychodze zpracy, to sie skupic juz teraz nie moge :) i sie miotam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja przyjsc mlodzi z tortem. no i gdzie oni sa ja sie pytam? no chyba ze mnie oni tortem poczestowac nie chca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chyba zdrzemnę jeszcze przed podróżą:p Albo wymyję luksfery...yhm...Firankę musiałabym zmienić, ale do soboty Pompon mi ją żałatwi na cacy:p Hanko, na pewno Ci torta przyniosą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie jeszcze wciagne bielucha i jakos zleci ja nie wiem jak ludzie moga pracowac na pol etatu, bo ja bym nic nie zrobila w tym czasie :D choc pewnie bym sie przyzwyczaila do tego rytmu z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie zadzwonilam do UM i jest juz do odbioru decyzja o zmianach ufff, bede mogla to dzis odebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, i juz masz jedno prawie z glowy ;) mlodzi przyjechali, poczestunek bedzie na 2 rzuty, ja w drugim, tym lepszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra ze moge juz odebrac ten pappier, bo on mnie wstrzymywał :) teraz z tym papierem bede mogla isc do GUS, banku i US, ale i tak wszystkiego mi sie dzis nie uda zalatwic, byle bym tylko zdazyla zrobic to gdzie jest wymagana moja osobista obecnosc, reszte sceduje na męża :) hanulka- nie mow o ciachu, bo ja nie mam dzis nic slodkiego pod ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z rodzaju: allegro kupilam cos, place za to cos przelewem - ile mam przelac - sam koszt towaru czy jeszcze koszty przesylki? czy za przesylka przy odbiorze place? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×