Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nefretette70

jezu jak ja czuje sie samotna

Polecane posty

Gość korkociąg
bzdura, brak atrakcyjnosci fizycznej nigdy nie jest powodem samotności. Pytanie jest czy wam zalezy na kontaktach towarzyskich czy szukacie faceta. Prawda jest, ze do ludzi trzeba wyjśc , a nie czekac , az do nas przyjdą. Niewiem gdzie mieszkacie, ale jest mnostwo sposobow na powiększanie grona znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
do kolejne sfrustrowane baby. nie musisz brac udzialu w rozmowie,jak masz ulozone zycie to wejdz na topik szczesliwi tam sie powysmetniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość li li li li
chyba kazdy moze miec gorszy dzień i torche pogrymasić. Nie sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkociąg nie
pierdziel! Jak baba wygląda jak worek jutowy naładowany węglem to żaden facet jej nie zechce! a One tak wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wcale nie mam
ułożonego życia, bo jestem sam, ale nie smędzę tak, jak wy, tylko wychodzę do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Metoda
i jakoś udało mi się Ciebie rozśmieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkociąg
zrób cos co poprawi Ci samopoczucie, cos dobrego dla innych. Zacznij udzielac sie jako wolontariuszka, tam zawsze poszukują ludzi, podziałąj n a rzxecz dzieci , zwierzat, moze zaopiekuj się jakims psem, bedziesz zmuszona wychodzic n aspacery, a jak szybko nawiązuje sie znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
korkociag. masz racje na 100%.tylko jak to zrobic zeby ten tylek ruszyc.ja moglabym wychodzic codziennie i codziennie sie bawic.i juz mam wyjsc juz sie umowilam ze znajomymi i przychodzi ten moment a po co ,a nie chce mi sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkociąg ty chyba
naprawdę głupi jesteś! Wolontariuszka to w dzień! a co ona ma robić wieczorami?? też bć wolontariuszką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to jest
prawie 1 w nocy. Jeszcze ktoś Cie napadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
do korkociag nie wkurwiasz mnie czlowieku.gowno wiesz i gowno widziales wejdz na forum o urodzie i tam pop...ol te swoje smety ,bo widac ,slychac i czuc ze masz kompleksy .wiec krotka pilka wy...aj z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
to oczywiscie nie bylo9 do korkociagu tylko do tego co sie do niego zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczyno z takim
słownictwem to ty lepiej w domu siedź! Metoda--> nie bój się ludzi:) Niech oni boją się, że Ty ich nie będziesz chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..a z topiku
nie zejdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
ja wiem ze jak sie nie wyjdzie z tego domu,to tak sie bedzie marudzic .tylko kto ma mnie w tylek kopnac zeby sie z tego domu wyszlo.ja znajduje ciagle wymowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkociąg
jestem jaki jestem, trzeba jak najwięcej wychodzic do ludzi, poznawac nowych, i to nie pod kątem przyszłego faceta, tylko tak dla siebie. Nie ma nic gorszego jak rozpaczliwe rozgladanie sie za facetem. Im wiecej mamy znajomych tym lepiej, i tym większa mozliwosc zawarcia przyjazni i innego typu związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja CI mówię
Metoda--> Ty fajna babka jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja CI mówię
Metoda--> Ty umiesz:) I ja Cię chyba wypchnę do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znów
uśmiech:) Widzisz? Wystarczy się lekko otworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w kolorze orange
z wyjątkiem rozważań filozoficznych korkociąga - to cały czas ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna i ta sama osoba
tylko nicka czarnego nie chce mi się wpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretette70
bo wiesz co mnie w kurza w takich ludziach jak ty ze jest to forum.ma tematy i my wybieramy wlasnie ten bo tak sie czujemy wiec rozmawiamy o smutkach i wetnie sie ktos taki co pisze nioe na temat.pisz na temat.nie oceniaj ,nie krytykuj .nie widziales zadnej z nas .i bardzo czesto wlasnie nie ma to nic wspolnego z wygladem zewnetrznym.nie mam zamiaru ci nic udowadniac ,i nawet mi sie nie chce,ale bys sie zdziwil jesli chodzi o moj wyglad zewnetrzny.bo twoja teoria w takim razie ma sie jak gowno do twarogu.ze ktos musi wygladac jak worek dlatego siedzi sam. a mam wrazenie ze ty akurat jestes karlowaty z wielkim kulfonem,ale w domu nie siedzisz chociaz?jak jest sobota to co robisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×