Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Dziś do 18 ... Dula - damy radę .... damy radę ...... damy radeee....... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Miał być piękny poniedziałek, niestety słonko schowało się za chmury i zrobiło się buro...nie lubię jak jest buro :( Ide w końcu na śniadanie, głupia jestem : najpierw praca potem jedzenie...to się więcej nie powtórzy!!! Jeeeeśććććććććććććććććććććććććććć!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa pojedzona już? Co miałaś dobrego? Coś mi się chce ale nie wiem co, moze mnie zainspirujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja tez bym coś zjadłam...Od 6 rano jestem tylko o kawce;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez chce do pracy :( szukam juz prawie drugi miesiac i nic ciekawego nie ma tlko pzredstawiciele handlowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak to wlasnie jest...Ci co są w pracy chcieliby troszkę wolnego a Ci co nie mają pracy chcieliby miec ja bardzo...ech..życie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam tosty z białym serkiem i dżemem truskawkowym od Mamusi...:) Popiłam kawką, nadal jednak usypiam na stojąco! Co za dziwny dzień! chyba troche poćwiczę, póki Mała śpi...Czas zabrać się za siebie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa będziesz ćwiczyc??:) Ja to mam do ćwiczeń w domu strasznie słomiany zapał....2 dni ćwiczeń i sobie \"zapominam\" albo mi się nie chce:D Niesystematyczna jestem starsznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem niesystematyczna, chociaż pochwalę się, że wczoraj ćwiczyłam przez godzinę a to dlatego ze mam zamiar zrobić szpagat i to mnie mobilizuje:P Dziulaa masz jakiś specjalny zestaw ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś ruch jak w ulu a mnie się dziś taaak nic nie chce. Błąd - spać mi się chce 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem dzisiaj bardzo senna....Ta pogoda tez się przyczynia do tego, że cczujemy się tak a nie inaczej...A jeszcze mamuśka chciała żebym ją wzieła po pracy na zakupy do IKEII no więc musze jechac:) może też coś mi się spodoba i sobie kupie , poprawiajac sobie tym humor?!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw ćwiczeń mam, zapału niestety nie mam...dzisiaj wystartowałam, ale nie wiem czy jutro powtórzę...? Ja mam zamiar popracować nad brzuchem...zobaczymy. Znowu jestem głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym jedzeniem to też masakra - ciagle bym jadła a nie chce mi się nic szykować. Oczywiście nadmierny apetyt też można zwalić na pogodę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Ty akurat możesz sobie jeść do woli :D Ja mam bez przerwy ochotę na jakieś pyszne cisto....Kto mi coś podrzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede jechała do sklepu zaniedługo to mogę Ci Dziulaa kupić jakies pyszne ciacho...;) A brzuch to też jedyne miejsce na moim ciele z którego chciałabym coik zrzucić:) całe szczęscie ze nieduzo:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mogę, ale robić mi się nie chce a jestem zmuszona! Wzięłam sobie dziś do pracy pół chleba, pomidora, sery i kurcze nic tylko biegam robić sobie kanapeczki. Dojadam jeszcze czekoladkami, ciasteczkami, mleczkiem w tubce, zupkami chińskimi... trochę tego tu zachomikowałam. A teraz naszła mnie ochota na chrupki orzechowe... ehh ciężkie to życie:P Przyznam się wam że dziś rano stanęłam na wagę i szok – 56 kilo – tyle to jeszcze w swojej karierze nie ważyłam, jeszcze trochę i na dietę będę musiała przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te długaśne, jesienne wieczory mnie wykończą...😭 Nuda i dłużyzna! Coś bym pochrupała, ale nie mam nic na co mam ochotę...:( Zjadłabym na przykład gofra... Aaaa Dula, to Ty masz gofrownicę? Podsyłałam Ci przepis na gofry, rzeczywiście dobre były? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Kawka zrobiona...Mgła taka za oknem że samochodu za blokiem an parkingu nie widze... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się:) Idę zrobić mega mocną kawę i można zacząć dzień 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy...tez wyspana...:) tyle że pogoda znowu jest senna:Dalbo ja taki leń jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem , jaki bocian, jaka morfologia??? Ja jeszcze przed śniadaniem, przed kawą. do tego niewyspana...Mała wstała dzisiaj o 5.15 😭 Tak więc Duleńko kochana, pogoń tego bociana...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia tutaj chce mi powiedzieć że jestem w ciąży tak?:) \"Obawiam\" się że jednak nic z tego...;) Bocian został przegoniony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień spadł mi z serca...Po pierwsze z powodu przegonionego bociana (najpierw szkoła potem dzieci :) ), po drugie z powodu odzyskanego topiku...ufffffffffffffffffffffffTylko mi dzisiaj natchnienia brak :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty, dasz radę;) Wybij browca szklankę i idz na rymowankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×