Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Witajcie o poranku... Ale mamy dzisiaj mgłę! Ogrodu nie widać... Przywitałam się i zmykam na kawkę...Głowa mi pęka przez tą pogodę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Ja dzisiaj tylko się przywitam i idę dalej zdychać, mam tylko nadzieję, że dziś wcześniej wyjdę. Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie...Wygląda na to, że większość z nas teraz zmaga się z tym samym zdychaniem. Może to kogoś pocieszy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie...Wygląda na to, że większość z nas teraz zmaga się z tym samym zdychaniem. Może to kogoś pocieszy...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie entuzjazm??:) Głowa do góry i uśmiechać się proszę:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój entuzjazm zapodział się gdzieś w gęstej mgle... Niestety, odzyskam go dopiero po Nowym Roku, Swięta źle na mnie działają... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coraz rzadziej sie tutaj kobietki pokazujecie.....coraz bardziej pustawo jest.... Ja kończe powoli pracę i zbieram się do domku....Milego dnia 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, to chyba te \"trudne\" dni tak na nas wpływają... Ja zdycham, Helga też cierpiąca...idę się znieczulić, a co? Może pomoże, na pewno nie zaszkodzi!!! :) Miłego wieczoru... Liczę na to,że jutro będzie lepiej...🌻 Mgła nie daje za wygraną, niewiele widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem spaghetti na obiad jakkolwiek by to się pisalo. Z sosem i kawałkami piersi kurczaka, mniam mniam... Co sądzicie o tym pomyśle ? www.21steps.com Jakże łatwo i jakże trudno jest zarobić milion dolarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wspomniec o jedzeniu a już topik się ożywia...:D Wygląda na to, że wszyscy jesteśmy łakomczuchami...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . mgła za oknem, ja nie za bardzo wyspana...ehhh...Ale kawka zrobiona ...mam nadzieję , że poprawi mi humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dula 🌻 Ja też już przy kawusi, próbująć się obudzić. Ale nie chce mi się nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki... Żeby Wam było raźniej ;) podłączę się do porannej kawy... Mgła nadal się utrzymuje, świata nie widać...Dziwnie. Kark mnie boli, muszę skoczyc na jakiś masaż...Głową się nie przejmuję, pewnie przestanie boleć jak golnę z Wami kawkę... Miłego dzionka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary-mary hahaha;) ja już w pracy...kolejna kawka się robi:) Co do wróżb ...oczywiście mogę sobie powróżyć ale nie wierze w takie rzeczy;) jeszcze tylko dizsiaj , jutro i piątek....i WEEKEND...no no ale optymistka jestem ....Tydzień dopiero w połowie a ja juz o weekendzie:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróżyc możemy..Może jakieś czary pomogą na ta nasza codzienność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja nie wiedziałam, ze 29;) Mozemy sobie powrózyć...a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak to do roboty, zabawy nigdy za wiele!!! Co przygotować, świeczkę? ;) Tak naprawdę kompletnie nie pamiętam jak to się robiło...Ostatnio wróżłam sobie w liceum...Oj jak to było dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę, że tak na powaznie zajęłyście się tym wróżeniem:D Piętnasta się zbliża, więc zbieram się powoli do domku.... Jeszcze 2 dni i weekend:D Pozdrawiam i miłego popoludnia oraz wieczoru Wam życzę🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nadal cisza...dziewczyny zasnęłyście przy tym wróżeniu ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takiego lenia, że nie chce mi się ani wróżyc ani nawet spać...Najchętniej siadłabym i gapiła się bezmyslnie przed siebie... To pewnie sprawka tej dziwnej pogody...Znowu świat zasłoniła gęsta mgła...Czas jakby sie zatrzymał. 🌻 te wróżby to chyba bardziej dla panienek niż mężatek, z tego co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×