Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

U mnie też nudy - ale trzeba poudawać ze się pracuje a to jest jeszcze bardziej męczace 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie Helga....Chociaz ja chwilowo jestem sama w biurze....Pozostaje net, który również się nudzi:o No ale nie narzekajmy...zawsze mogłoby być gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje, trzeba się cieszyć tym co się ma, a do końca zostały tylko 3 godziny:) Hmm można też zjeść coś dobrego w ramach zabicia czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie do końca zostały jeszcze 4 godziny...ale dam radę:) Popołudniu wybieramy się na zakupy to przynajmniej bede miala zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie a co masz zamiar kupić?:) Ja byłam na zakupach wczoraj, wypłata przyszła dzień wcześniej:) Kupiłam sobie sukienkę, jest śliczna, co prawda na lato ale stwierdziłam ze muszę ją mieć bo potem już takiej nie znajdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga na lato będzie jak znalazł...:) Na zakupy jade z moim....takie zakupy do domu... Kafelki do kuchni i ogólnie wyposażenie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czyli będziesz miała remont - już współczuję sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na spacerze z Inką i zastanawiałam się czy to rzeczywiście jest zima ?? W domu trochę sprzątnięte...W sobotę wybieramy się do piramidy solnej, będziemy wdychać solankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga ale tylko kuchnia na szczęście:) Jeszzce ona została i mam nadzieje, że sprawnie i szybko pójdzie... Potem jeszcze łazienka...ale to za jakiś czas na razie jets ok:) a potem się wyprowadzam od rodziców...Mysle że koło marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie, które sprzedałam będzie lub już jest całe (poza łazienką) remontowane...Radość tym większa, że sąsiadka zza ściany \"umilała\" nam całe życie...Ale będzie miała minę jak zaczną skuwać płytki w kuchni i wymeiniać rury... Szkoda, że nie będę tego widziała.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdemu zdarzaja się tacy \"mili\" sasiedzi....to jest najgorsze....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Po ciężkiej nocy i początku dnia jest coraz lepiej...Zbijamy Inez temp, na moje oko idą kolejne zęby...jak syt się nie poprawi jutro do lekarza....Ja myślę, że jutro to już pokaże się ten niedobry ząbek, który robi nam tyle zamieszania....Dopijam kawę.. Pozdrawiam i kwiat na ozdobę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słonko świeci, ja wyspana...miły dzionek się zapowiada:) Pije kawkę, kto się dołączy??:) Pozdrawiam i miłego dnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cisza i pustka... Helga, Dziulaa gdzie się podziewacie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na wezwanie:) Dziś niestety nie będę miała czasu na kafe bo musze w końcu odpowiedzieć na pisma z ZUSu, zaczynają mnie bezlitośnie ścigać i poganiać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski!!! 🖐️ Zmarnowałam pół dnia na walkę z moim nowym programem antywirusowym...Okiełznałam go...a jakże...:D Padam na nos po tej nierównej walce...Czas na jakieś przyjemności...;) {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzionek zlecial...:( Jutro piatek a to oznacza, że weekend tuż, tuż...;) To zasadzę kwiatka z tej radości...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zleciał i to bardzo szybko, ja na dzis skończyłam, lecę jeszcze tylko na pocztę i do domciu:) A w weekend pracuje 😭 Za to potem mam urlop od 17 do 23 - to mnie pociesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten deszczowy poranek i zapraszam na kawkę...:) Dzisiaj to już się chyba przespałam:D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pijemy Helga:) Dzisiaj mojemu koledze z pracy urodziła się druga córka...:)Też chyba bedzie picie:D A zgadnijcie ile jest roznicy miedzy tymi jego dwoma córkami....12 MIESIECY... Dobre nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrobiłabym z dwójką dzieci z taką małą różnicą wieku... Heja! U nas pada, wieje okropnie, mam wrqżenie, że dach zaraz sobie gdzieś poleci...Okropnie. Trawa za to soczysta jak w maju...:D Mała zasuwa po domu w moich butach, Synio na chorobowym, mam wesolo...:) Helga zapodziałam rymy, dasz mi link, bom leniwa...? ;) miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze Madziu nie mam dzieci, ale tez wydaje mi sie że byłoby ciężko.... No ale cóz.... Wybieram się w Dzień Kobiet na babską imprezę ze stiptizem:D Idziecie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pracujecie ciężko to ja też zajmę się czymś pożytecznym bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do napisania długiego maila, niby nie praca a przyjemność, ale sie zmachalam...Idę na kawkę, już czas...;) Dzięki za link...Tylko się nie przepracowujcie, dzisiaj piątek... Chętnie posżlabym na tę babską imprezę, Helga Ty się ząłapiesz, bo masz blisko a ja...? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja też odpadam, w weekend szykuje mi sie praca😭 Kurka do pracy weź sie helga, DO PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga ale ta impreza jest dopiero w marcu:D A z racji tego ze chcetnych jest masa, bilety tzreba kupic do 15 stycznia:) obijam sie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa no chyba ze tak:P Też się obijam, szukam chętnego do stanięcia nademną z batem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×