Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

haha skoro takie ćwiczenia tez zaliczamy to ja wczoraj też ćwiczyłam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to ja dawno nie cwiczyłam, dlatego jest zmuszona szukać innych sposobów na aktywność fizyczną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie gardło...mam kaszel...Chyba jakaś choroba mnie bierze:( Dziulaa Ty masz w ten weekend zjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjazd mam a jakże, już się nie mogę doczekać...I nie o szkołę chodzi tylko o to co będzie potem...;) Nie, nie, nawet się nie próbujcie domyslać...po prostu jadę do Ikei, potem może jakiś ciuszek zakupię...ale to dopiero w sobotę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, Dula, naszprycuj się czym się da...Na maxa a choroba sama pójdzie... A jeśli o ćwiczenia chodzi to wygląda na to, że się zmówiłyśmy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem prawdę: nigdy jeszcze nie byłem w Ikei :) Ale oni mają tylko 7 sklepów w Polsce, więc nie ma co się dziwić, że nie natrafiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah....takie zgodne jesteśmy....no proszę;) Zaarz jade do domku i będę się faszerowała lekami...Mam nadzieje, że mi się uda uniknąć choroby. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat byłam w Ikei i to nie raz...do tego stopnia ze czasami to nawet nie chce i się tam juz jechać:D A to tylko dlatego, ze IKEA jest oddalona ode mnie o jakieś 17 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak, zę jadę do Ikei pierwszy raz...Większość mebli w domu mam stamtąd...cieszę się bo jestem tam rzadko a bardzo lubię przywieżć sobie stamtąd jakiś drobiazg...Teraz potrzebuję zasłony, karnisz, i takie tam przeróżne duperele... Swego czasu Dula, podobnie jak Ty miałam dosyc tego miejsca...ale to mija...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam- jesli mozecie prosze zerknac na mój link nizej- dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu dobre pytanie...;) Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie....:D Ale ćwiczyć to chyba tzreba systematycznie prawda?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry... W taką pogodę to najlepiej się śpi... A ja już musiałam wstać... Kto pije kawkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny... U mnie leje deszcz...podleje kwitnące stokrotki...;) Chętnie napiję się z Wami kawy bo głowa mi pęka...😭 Wygląda na to, że będę prasowała cały dzien, taaaakie mam zaległości.....:( miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy...przed komputerem oczywście z kubkiem kawki w rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote na mega hamburgera, albo pizze grecką, albo frytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Helga...Nawet mi nie mów bo nie jadłam śniadania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam zapytać... Która wczoraj ćwiczyła??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa roztargałam spodnie, pociagnełam za szlufke i poszło 😭 Kutwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, jakie dodatki ma pizza grecka? Ja wczoraj jeździłam 15 min. na Orbitreku...;) ;) ;) a potem udałam się grzecznie do łóżeczka (wcześniej zahaczajac o prysznic, rzecz jansa...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ser feta, oliwki czarne i zielone, pomidor, zioła - pychota nad pychotami, zawsze ja zamawiam z telepizzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie pomyślalam:) Owych ćwiczen i u mnie nie było:) Ciekawe czy Kasia się wyćwiczyła:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×