Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Oj to napewno dzisiaj do klubu lenia ja się zaliczam....Mam strasznego...Chce do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam swoją kandydaturę do Klubu Lenia... Kawe wypiłam, ale nie ruszyłam tortu czekaoladowego, który tkwi w lodówce...Mam silną wolę...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochane, widzę, że macie mega lenia...Ciemno, łucho, pusto...brrr. Wracać mi tu bo padnę z nudów...:P Helga!!! Długo jeszcze będziesz urlopować...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Lenia to ja mam chyba i dzisiaj;) Ale będe się go musiała szybko pozbyc bo tak za długo nie można:D Zapraszam na kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja...🖐️ Dzieci zrobiły mi znowu pobudkę o 6...😭 nie wytrzymam tego dłużej.... Mam więc dzisiaj kolejny śpiący i leniwy dzień a pogoda sprzyja temu leniuchowaniu bo za oknem szaro i wietrznie...:( Miłego dnia a kawy na razie nie pije bo mi jakoś ciężko na sercu...Odczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w pracy...Chyba kolejny dzień nudów się zapowiada... Za oknem zimno...brrr...śnieg ma padać.... Kawkę pije...bo bez niej byłoby ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Już wróciłam z co prawda zbyt krótkiego ale jakże owocnego urlopu;) Na początek muszę się wam pochwalić, zapisałam się na studia, to po pierwsze. Po drugie w końcu sie przełamałam i zaczęłam sama jeździć samochodem:D (nadmienię ze prawo jazdy mam już prawie 6 lat) Teraz wracam do pracy 😭, chyba ze macie ochotę na kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:D Ja ci powiem jak ona nie chce, nie będę taka:P Socjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ciekawy kierunek... Juz z góry Ci zyczę powodzenia i wytrwałości....bo będzie Ci potzrebna:) Odliczam czas....chce już do domu...Chyba będe dzisiaj leżała bo coś nie najlepiej się czuje...I jeszcze jest tak okropnie zimno wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Fakt że zimno, a jutro ma spaść śnieg 😭 W sumie to dziś miał spaść ale jak narazie to ani go widu ani słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa mam do ciebie gigantyczną prośbę! Kiedyś wysyłałaś mi linka do piosenki, w teledysku występują dwa roboty, taka romantic song;) Pamiętasz może tytuł albo wykonawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś chętny na gorącą kawkę?:) Jejku jak zimno, masakrator:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=LACaaychqJI&search=Toyota%3Cbr%20/%3E Posłuchajcie sobie jeszcze raz...;) U nas zima...Miałam jechać na badania, ale strach mnie ogarnął...Ślisko, niewiele widać tak sypie, odczekam...będzie lepiej ...:) Siedzę więc w domciu, zaraz zrobię sobie kawusię by Helga nie musiała sama pić... Miłego dnia...Ciekawe czy Dula dotarła do pracy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jestem dziś 1 :P Inka dziś miała pobudkę o 3:30 i przyszła do naszego łóżka, rozpychała się nie muszę mówić jak ;) Zbliża się zima, już chłodno na dworze...Po południu mamy kolędę.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No to zima przyszła na całego...Auto odśniezałam 15 minut... bardzo ślisko jest...średnia prędkość na trasie szybkiego ruchu wynosi 60km/h :) A ile wypadków....ehhh...Ja chce słońce!!! A tak apropo Dziulaa też miałam strach w oczach jak wsiadałam do auta...no ale cóż jak mus to mus:) Idę sobie kawkę zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda się gotuje na kawkę...Wcale mi się ta pogoda nie podoba...Choć pewnie ludzie zauważają duzo plusów, jak choćby wyjazd na narty... Też bym sobie pojechała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa - brunet też tam jest, dla każdego coś miłego:P \"...ciagle pada śnieg, niech zasypie nas...\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, żę temu blondynowi błoby dużo lepiej w ciemnych włosach niż w tym malowanym ,słomkowym kolorze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Dziulaa nie znasz się:P Blondynowi jest cudnie w tych włosach, a cała uroda bruneta tkwi w długości (długości włosów oczywiście);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałabym raczej że ciekawe, takie inne, podoba mi się. A co do drugiego zdania masz 100% rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam czasu pooglądać tych mężczyzn o których tak piszecie:) Troszkę pracy mi się zebrało ale to ma swoje plusy...czas szybciej mija....Jeszcze troszkę i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×