Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Helga pączkiem się zajada...Oj zazdroszczę...trudna rada 😭 Odchudzanie rozpoczęłam a więc pączki odsunęłam... ;) Jak już schudnę kilo cztery to się nażrę, do cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak twoje ćwiczenia, nadal jesteś systematyczna czy na dobrych chęciach się skończyło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolała frytki, ostatnio robiłam je sobie razem z warzywami z patelni, pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie cztery pączki tylko \" jak już schudne kilo cztery, to się nażrę...\" czyli jak schudnę 4 kilo...oj Laski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, nadal ćwiczę...a co ...:) Nie wierzyłyście we mnie? Nieładnie...a jak tam aqua...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście że wierzyłyśmy, ja wierzyłam w was obie:) Jak dotrę na aqua to dam ci znać, na razie jakoś mi sie to nie udaje, twierdzę że to przez złośliwość rzeczy martwych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, od jutra urlop...Miłego odpoczynku!!! Odezwij się...jakimś cudem z Krakowa...:) albo z Żabki...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na co mi przyszło na stare lata...siedzę po nocy nad książką i usiłuję zrozumieć Kuhna...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dziulaa uczyłas sie wieczorem??Bo nie wiem co to Kuhn..... Pije kawkę....Za oknem szaro, buro i nijako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula...Thomas S.Kuhn...sprawdź na google...ale nigdy nie kupuj jego książek, choć są tacy co pewnie zatłukliby mnie za to co piszę...;) Facet może i ma rację, na pewno był mądry, ale fatalnie pisał...Trudno sie w tym jego pisaniu odnaleźć, przynajmniej mi...Bardzo trudno...:( Musze się napić kawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast wczoraj kupiłam sobie nowy telefon i miałam zajęcie całe popołudnie i wieczór....Ze też takie skomplikowane telefony teraz robią;) Już w prAcy jestem....oczywiscie z kawka prezd kompem;) Aaa zapomniałam Wam napisać ze juz prawie na całej podłodze w kuchni mamy juz kafelki....jeszcze tylko ściany....:) Nawet szybko sobie radzi ten kafelkarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jako pierwsza... Inka miała pobudkę w nocy, więc teraz jeszcze śpi sobie... Ja wypiję kawę i zjem śniadanie z mężem i pomyślę, że dziś pogoda jest podła...Cały czas pada deszcz...Wbrew pogodzie posadzę kwiatka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam Nic się Kasiu nie martw u mnie tez leje jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienka w wieku 30 lat idzie po plazy i nagle zobaczyla stara butelke. Podniosla, potarla i z butelki wydobyl sie duszek. Panienka pyta: - Czy bede miala trzy zyczenia? Duszek: - Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spelniajacy tylko jedno zyczenie Panienka bez wahania: - To prosze o pokoj na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mape Duszku? Chce zeby te wszystkie kraje przestaly ze soba walczyc, zeby Zydzi i Arabowie pokochali sie miedzy soba i zeby kochali Amerykanow i odwrotnie i zeby wszyscy tam zyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzyl na mape i mowi: - Kobieto badz rozsadna, te kraje sie bija i nienawidza od tysiecy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce tez nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie az tak dobry. Nie sadze zebym mogl to zrobic. Pomysl i daj jakies sensowne zyczenie. Panienka pomyslala przez chwile i mowi: - No dobrze, przez cale zycie chcialam spotkac wlasciwego mezczyzne zeby wyjsc za niego za maz. Wiesz, takiego ktory bedzie mnie kochal, szanowal, bronil, dobrze zarabial i oddawal pieniadze, nie pil, nie palil, pomagal przy dzieciach, w gotowaniu i sprzataniu, byl swietny w lozku, byl wierny i nie patrzyl tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam zyczenie Duszek pokrecil glowa z niedowierzaniem gleboko westchnal i powiedzial: - Pokaz mi Kobieto te cholerna mape jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student oblewa kolokwium z logiki. Mówi do profesora: to bez sensu, pan sie na mnie uwzial ! Sam pan cos z tego rozumie? Profesor: - Oczywiscie, wszystko - inaczej nie bylbym profesorem. Student: - Skoro tak pan twierdzi, to zadam panu pytanie - jesli pan na nie odpowie wpisze mi pan dwóje. Ale jesli nie bedzie pan znal odpowiedzi, wpisze mi pan \"celujacy\". Profesor: - Dobrze, ide na taki uklad. Student: - A zatem: co jest legalne ale nielogiczne, nielegalne ale logiczne oraz ani logiczne ani legalne? Profesor zastanawial sie, zastanawial i nie umial odpowiedziec na pytanie. Wpisal studentowi ocene \"celujacy\" i zaraz potem zadzwonil do swojego najlepszego studenta z tym samym pytaniem. Ten odpowiedzial natychmiast: - Pan ma 63 lata i 35-letnia zone, jest to legalne ale nielogiczne. Pana zona ma 23-letniego kochanka - jest to co prawda logiczne, ale nielegalne. Pan wpisuje kochankowi swojej zony do indeksu \"celujacy\", mimo ze nie powinien byl zaliczyc przedmiotu - i to jest ani logiczne ani legalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Kawał super... Ale pospałam...od 22;30 od 7:30 ;) w nocy tylko raz mnie obudził huk...Grad tak uderzał w parapet że nie iwedziąłam co sie dzieje.... Nieładna ta pogoda... Az strach wyjść do auta....Mam nadzieje ze go nie poobijało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo, ale wieje...Zaraz stracę dach [beksa} Takiego wiatru, jak tu mieszkam, nie mieliśmy... Dula, jak Twoje auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto ok...Nawet stało na swoim miejscu i nie zauważyłam na nim żadnych szkód.... Ale tragicznie się jeździ...wieje, dmucha....brrr Drzewa poprzewracane, rózne rzeczy leżą na drogach....Meksyk.... Napiłabym się kawy ale nie ma mi kto wody do czajnika przynieść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czas ożywić topik...!!! Weekend zleciał nie wiadomo kiedy...oddałam referat, ponudziłam sie na statystyce, zrobiłam zakupy, niezdrowo pojadłam w Mac\'u (feee), mam wyrzuty sumienia... Dzisiaj u nas słonko, ale okropnie wieje...siedzimy więc chyba w domu...a po południu należy uczcić dzień Dziadka...:) miłego dnia...Zasiadam do kawy i leczę, że ktoś się ze mną napije...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam... Po weekendzie nieciekawie....Zero wypoczynku... Czekam z niecierpliwością na piątek;) Podobno od jutra ma padać śnieg! Dołączam się do kawki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×