Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Tak Helga pracuje:) Tylko jak to mówi Mój Szef bedziemy robić remont biura:D:D:D Więc może być ciekawie i śmeisznie:)Pytanie tylko czy uda Nam się to zrobic:) Hega na aquaareobiku napewno bedzie super:) Głowa zaczyna mnie spowrotem boleć...ziewam co pół minuty...usypiam na stojąco...Nienawidzę takiej pogody!!!!! P.S. Właśnie sobie zdałam sprawę, ze tylko narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się ja też tak robię. Kurcze szczególnie, że ostatnio mam takiego pecha ze szok. Od paru dni myślałam ze to już koniec \"niespodzianek\" a tu niestety, znowu sie posypało, teraz to już na poważnie:( Mam tylko nadzieję ze uda mi się to jakoś rozwiązać, musi. Najgorsze, że zapomnieć o problemach można tylko na chwilę, joga, aquarobik, pub, jakieś spotkania ze znajomymi a potem znowu myślenie i kombinowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm wiesz co, szkoda sie nawet rozpisywać. Generalnie wali się każda dziedzina mojego życia, ale teraz najgorzej jest w pracy. Nie chcę opisywać szczegółów w każdym razie moja współpracownica wzięła z kasy bardzo dużą ilość gotówki. Dowiedziałam sie jeszcze nieoficjalnie, że ma zamiar zwolnić się z pracy i wyjechać, szkoda tylko ze mnie o tym nie poinformowała. Cholernie się boję ze nie zwróci tej kasy, że się wymiga i przy okazji mnie wrobi, myślę ze jest do tego zdolna, niestety. Teraz pluję sobie w brodę że od razu tego nie załatwiłam ale tak to jest jak się wierzy ludziom na słowo:( Dziś czeka mnie poważna rozmowa, oby tylko zakończyła się pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!! 🖐️ Zarobiona jestem strasznie, do tego chora córcia... Ale nie narzekajmy... Keks się udał, zaraz zabieram się za struclę makową, ona pewnie też się uda...zawsze się udaje czemu tym razem miałoby byc innaczej? Pogoda kiepska, mało świąteczna, jakoś dziwnie słucha się kolęd kiedy za oknem pada deszcz... Helga mów szybko co się dzieje może coś zaradzimy...zawsze co trzy głowy to nie jedna...;) Czekam na wrażenia z aquarobiku...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieciekawie Helga...Trzymamy za Ciebie dzisiaj kciuki !!!!Daj znać zanc potem jak poszło... ze tez tacy ludzię chodzą po świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Helga...Przecież to nie Ty wzięłaś te pieniądze, masz czyste sumienie więc się nie martw...rozmowa na pewno wyjaśni sprawę, daj znać co się okazało...Trzymam mocno kciuki!!! 🌻 I jeszcze jedno...zawsze po kiepskich dniach przychodzą lepsze, trzeba cierpliwie czekać...Będzie dobrze!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja, ale jak to udowodnię. Ale będzie ok, na pewno, mam plan awaryjny;) Zresztą masz rację Dziulaa przecież nie można być cały czas pod wozem prawa?:) Ale przyznam, że teraz bardziej niż aquarobik przydało by mi się jakieś boksowanie, ooo to jest myśl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że jest, może gdybym od razu zareagowała sytuacja wyglądałaby trochę inaczej. Dziś dowiem się, na czym stoję i jakie ona ma zamiary. Muszę jej postawić ultimatum, jeśli się nie dostosuje to trudno, faktycznie to zgłoszę nawet jeśli ja także będę musiała ponieść jakieś konsekwencje. W końcu ją kryłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZĘ rzeczywiscie sytuacja skomplikowana....ale mocno wierze w to że sobie poradzisz...!:) Czekamy na dobre wiesci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tym ;) Ale nie, nie potrafiłabym, na razie spróbuję innych metod, dam wam znać jutro jak wygląda sprawa. A teraz może coś bardziej optymistycznego, jakie prezenty kupiłyście rodzince?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: Mojemu kupiłam kurtkę.... Mamie bluzkę.... Tacie koszulę.... Oprócz tego kupiłam im lampę do pokoju. Siostra z moim \"przyszłym\";) szwagrem dostana Lampę....troszkę inną niż rodzice...Oprócz tego \"Szawagier\" rękawiczki a siostra szalik:) Ciekawe tylko co ja dostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu...za drugim razem mi wyszło ze jestem Aniołkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa zrób sobie jeszcze raz....Za każdym razem dają inne pytanie...może nie wszystkie ale większość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki!!! Zapracowany mam dzisiaj...Wy pewnie też :) Sprzątam, robię sałatkę jarzynową, przygotowuję lukier na keksy i strucle... Mała nadal gorączkuje więc jeszcze czeka mnie wizyta u lekarza... Helga, niecierpliwie czekam na wieści od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jejku ale sie niewyspałam!!!! Do tego posypał Nam sie komputer u Daniela i prosto z pracy jade z informatykiem do Nas....Cholera nie dość ze jest tyle zajęc to jeszcze komputer.........No ale to narzędzie pracy mojego.... Glowa chyba mnie znowu zaczyna boleć...robie kawkę może przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięłam \"dzień\" oczywiście... Dula idę z Tobą na kawę, moja głowa też pęka...Taka pogoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dziulaa pijemy kawkę....pracujemy i czekamy na wieści od Helgi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dosiadam się z kawą :) Damian w pracy, po 12 mają Wigilię i do domu :) Zrobił wczoraj małej aniołka na chionkę, ja dla przeciwwagi zrobię diabełka ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije juz drugą kawę...zarz ma przyejchać szef z żona i ma być mała imprezka:) ciekawe....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja 🖐️ Dula dzięki za kartkę, rewelacyjna jest:D DeGie, nie mogłabym nie rozwiązać ;) Kasa podobno ma być na dniach, współpracownica czeka na przelew z banku, oby to była prawda. Na zajęciach nie byłam, poszłam ze znajomymi do knajpy na piwo. Na pewno zacznę chodzić od stycznia. Jestem już dziś padnięta straszliwie, myślę tylko o tym żeby iść spać. Będę tu dopiero w czwartek, buźka robaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako ze nie będzie mnie przed Świetami zyczę Wam Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×