Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

a tam od razu z batem...Obijaj sie poki możesz:Dpotem może nie być możliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie nie mogę, muszę zrobić parę rzeczy... Dobra daję sobie czas do 11 a potem biorę się za wszystko bo się nie wyrobie, to sie nazywa odczuwać przesilenie wiosenne w zimie:P Dula jak sie pokaże tu miedzy 11 a 13 to mnie wygoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga po 13 jest...możesz się już pojawić:) jeszcze 1,5 h i weekend w pełni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze poskromiłyście lenia i cięzko pracujecie:) A ja się dalej obijam a co:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, macie jakąś perfumerię, którą możecie polecić...? (internetową oczywiście...) Ja nie pracuję, objadam się plackami ziemniaczanymi autorstwa Mojego...Niezłe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety Dziulaa nie pomoge Ci bo nigdy nie korzystałam z usług perfumerii internetowych... Już po obiadku...teraz kąpiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Hehe tak się wczoraj zapracowałam, ze zapomniałam o kafe, straszne :P Jest ktoś chętny na kawkę?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miło że jesteś, juz myślałam że przydzie mi tu dziś samej siedzieć. Udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski...🖐️ Helga, Dula, poczta poszła...:)) Ale wieje! Makabra... Kawa wypita, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale leniwy dzień, właściwie już kolejny z rzędu...Tu cisza i spokój, wszyscy śpią bo co innego można robić w taką pogodę...? No, może pracować...co nie Helga? ;) Oj chyba zrobię sobie kolejną kawkę...miałam dzisaj pobudkę o 6...a przyczyna tej pobudki teraz słodko śpi...Mała cwaniara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym przypominam skromnie i z pewną dozą nieśmiałości że obiecałaś nam przesłać zdjęcie z nową fryzurą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, nową fryzurę miałam jeden dzień, raczej wieczór...Potem wszystko wróciło do normy ;) Przykro mi...Następnym razem jak dam sobie wyprasować włosy zrobię fotkę natychmiast...:) Poszukam czegoś fajnego i Ci wyślę (jak znajdę...) byś się nie nudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Nie no dziulaa rozwaliłaś mnie na łopatki a ja nie mogę tak bezkarnie leżeć tu i parskać smiechem:D:D:D Regina wymiata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane:) Ale imprezowy weekend był....A wczoraj to już przeszliśmy samych siebie....Bawiliśmy się do 5 rano:D Oczywiscie musiałam potem pomyć naczynia, uprzatnać troszkę...bo strasznie nie lubie zostawiać sobie tego na rano.... Wstałam dzisiaj przed 13....głowa boli....chyba mam kaca:D Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Na dzwiach urzędu wisi komunikat o silnych wiatrach... Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe niom i poszukam innej pracki, gdzie nie będzie wywiewało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ci się dziulaa rym spodobał :D \\_/P ---> kawka Założę się ze w domu, w łóżku pod pierzyna nie wieje 😭 Dziulaa idę Ci pomachać na gg i wracam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam.... W pracy...z kawką przed monitorem.... Nie znoszę poniedziałków:( A mnie Helga czemu nie pomachałas na GG?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×