Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Oj, smutno tu będzie bez Was Dziwewuszki... Wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok!!! 😘 Swięta niech minął Wam wesoło, w spokoju, rodzinnej atmosferze. Pod choinką niech czekają na Was cudowne prezenty. Śledzik wigilijny niech smakuje jak nigdy dotąd a śpiew kolęd niech umili Wam wieczór........ Nowy Rok niech przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ja również dołączam się do życzeń...WESOŁYCH ŚWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU. Leze juz sobie w łózeczku z laptopem na kolanach:)oczy mi isę juz zamykaja....trzeba isc spac bo rano mamuska chciala zebym jechala z nia do sklepu:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padnięta... Jak co roku do wigilijnego stołu zasiądę resztką sił...O jedzeniu nie ma mowy, tyle się tego napróbowałam, że bokami wychodzi... Cicho tu, nikogo nie ma i wcale mnie to nie dziwi...:D Buziaczki dla tych co tu jeszcze zajrzą...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy!!! Koniec lenistwa, Święta się skończyły.... Czas pomyśleć o Sylwestrze:D Jestem zmęczona, przejedzona, zastały mi się kości, tyłek boli ...to wszystko jest konsekwencją siedzenia za stołem to tu to tam i objadania sie pysznościami... A jaka jestem rozleniwiona...:) Ciężko będzie zabrać się za codzienne obowiązki... Za oknem paskudnie, zimno, szaro...brrrrrrrrrrrr... Życzę Wam miłego dnia!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Ja juz Dziulaa dzisiaj w pracy byłam, ale z racji wykonywanych zajęć nie miałam dostępu do neta;) Święta i po Świętach...wielkie obżarstwo i lenistwo....Jestem dzisiaj gorzej zmęczona niż przed Świętami:D Jakie plany na Sylwestra??Ja wybieram się do Krakowa:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem niewyspana.....:( do tego ta szara pogoda. zimno. Wieje...Nie chce się wychodzić z domu... Tutaj nadal pusto...:( aż dziwnie...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziulaa ja nawet pospałam...u Nas tez zimno chociaż słoneczko świeci....Więc jest w miare przyjemnie... Zasiadłam na chwilkę z kawką i dalej do pracy....Ale jutro chyba wolne więc zapał jest;) Miłego dzionka 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Helga 🖐️ Jak po Świętach? A co właściwie planujesz na Sylwestra? Ja zostaję jeszcze w tym roku w domu, ale za to za rok...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę,że powoli tutaj staje się spowrotem gwarno;) Posprzątane w biurze na tip-top.....teraz kaweczka i do domu zaniedługo:) A jutro....WOLNE.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula czy Ty nie przesadzasz? Przed Świętami sprzątanie, po Świętach znowu...? Daj już spokój...:D Zazdroszczę Ci Sylwestra w Krakowie...Wybierasz się na Rynek? Jeśli tak to mam nadzieję, że nie będzie padał deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sprzątać pomagałam facetom....w szafkach z częściami komputerowymi....Ale ono potrafią bałaganu narobić...:) Taki żywot kobiet:) Tak wybieramy się na rynek a potem do lokalu....Tylko jest pewien problem....Nie mamy noclegów i sama nie wiem czy szukac czegoś czy poprostu ejchać autem i wracac po zabawie...To wszystko przez to że tak naprawde sami nie wiedzieismy co chcemy robić w Sylwestra,....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj Edytko noclegu!!! Właściwie daleko macie do Krakowa? 🌻 Dawno nie było kwiatków...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa do Krakowa ode mnie jest około 70 km....blisko:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam się, odpoczęłam i dłuuugi weekend przede mną;) Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Dziewczyny!!! Ale paskudna pogoda! zimno, wieje, szaro...chyba czas przyzwyczaić się do tej szarości...:( Znowu jestem senna...moze czas na kawnkę? Kto chętny? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:D U nas też jest zimno ale fajnie śnieg popruszył, tyle że jest chlapa a ja akurat wczoraj oddałam moje jedyne nieprzemakalne buty do szewca 😭 Dzięki bogu za kaloryfer, właśnie suszę na nim skarpetki. Święta minęły troszkę pracowicie, w pierwszy dzień pomagałam bratowej w Żabce, od 6 do 23 masakra stać tyle godzin na kasie i szok że tyle ludzi przychodzi - wiadomo po co :/ Za to w drugi dzień leżałam do góry brzuchem i się opychałam :D Na Sylwestra miałam sporo planów ale chyba żaden nie wypali, miałam jechać do Warszawy, potem do Krakowa, ewentualnie do Sosnowca, miała być też impreza na miejscu... w efekcie chyba też zostanę w domu, sama jeszcze do końca nie wiem, pewno będę wiedziała w niedziele. Dziulaa a może ta kawka być z czymś mocniejszym na rozgrzanie, przydałaby sie kropelka rumu...:classic_cool: Aaa Dula jakbym się jednak wybrała do Krakowa to kto wie, może sie tam spotkamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Helga no nie ma problemu....chceszs mój nr tel żeby się ze mną skontaktować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że się umawiacie na sylwestrowy wieczór...Za rok i ja do Was dołączę w Krakowie, chyba, że wtedy to Wy bedziecie siedziały w domu z małym dzieckiem ;) Kto wie...:D Oj, żeby tylko nie padało!!! Helga dobrze się rozgrzej bo cię rozbierze jekieś przeziębionko...Kawa z rumem, czemu nie? Kiedyś piłam z malibu, całkiem niezła...subtelniejszy smaczek (choć to też rum tylko z kokosa...:) ), chyba się nie mylę? Ja po Świętach nadal nie mogę dojść do siebie...To trochę potrwa zanim odchoruję to zabieganie, jeżdżenie, jedzenie...Za rok wyjeżdżam na Święta w góry, niech się dzieje co chce!!! Mam tego dosyć! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm Malibu uwielbiam, i nie mylisz się:) Dzieki za reniferka, jest rewelacyjny ale najbardziej urzekły mnie jego eee dzwoneczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za chwilkę uciekam, życzę wam więc aby przyszły rok był o wiele lepszy od mijającego, by był pełen ciepła, miłości i zrozumienia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga Tobie również życzę udanej zabawy Sylwestrowej oraz Szczęśliwego i Udanego Nowego Roku:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga...Spóźniłam się? Najlepsze życzenia na Nowy Rok...niech pojawi się Ktoś czuły, kochający i uczciwy...;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny... Włąsciwie to pewnie nikogo już tu nie będzie...no chyba, że Edytka odeśpi wczorajszy bankiet i się pojawi...;) Helga już weekenduje, Kasia i De Gie nadal poza zasięgiem, reszta zagubionych nie moze się odnaleźć...Ależ tu pusto. Biegnę pod prysznic i zorganizuję sobie mały maratonik po sklepach...:D buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dziulaa odepałam jak nigdy:) od 1 w nocy do 12 w poludnie:) Teraz przygotowania do Sylwestra:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×