Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Cześć. Ja idę napewno glosować. Ostatnimi czasy nie chodziłam i teraz stwierdziłam że pójde na każde głosowanie. No zimno...miąłam zamarznięte szyby w aucie musiałam skrobać. Brrr... Grzeję się kawką...Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zaczyna się zima. W marcu czeka mnie ślub. Moja siostra wychodzi za mąż :) Ale tylko będzie cywily i przyjęcie na 20 osób. Jej wybór. Ja to bym taki z pompą chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile miałaś gości Kasiula? Ja nie mówię, że będe miała wesele na 150 osób, ale na 20 tez nie. Moja siostra będzie miała tylko obiad i jakiś deser potem. Ja chce mieć zabawę całą noc. Ja chce białą suknię i kościelny.Ona tylko cywilnu. No są gusta i guściki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gości miałam 48 osób, też chciałam zabawę całą noc, a goście zbierali się już po pierwszej w nocy, ślub miałam konkordatowy bez potrzeby jeżdżenia do urzędu, nie miałam studia fotograficznego (wszystko w plenerze), suknie miałam ecru, a też chciałam białą, ale nie było tego modelu w bieli co mi się podobał, także nie napalaj się zbytnio na wszystko, żebyś potem nie miała niepotrzebnych rozczarowań. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu za rady:) się w praniu okaże jak to bedzie. Na chwilę obecną wzięłam się za 1 rozdział teoretyczny magistra. Dobrze ze mam teraz luzik to mogę to robić w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mieliśmy coś trochę ponad 40 0sób na weselu, ślubowalismy w lipcu, więc wszyscy przesądni zeszli nam z drogi i mogliśmy ustalić sobie godzinę ślubu jaką chcieliśmy (jedyny ślub tego dnia). Suknie miałam szyć, ale weszłam po dodatki do sukni do salonu i jedna suknia mnie oczarowała do tego stopnia, że ją kupiłam...Goście bawili się do 5 rano, na weselu grała i śpiewała moja koleżnka ze studiów....Ach jest co wspominać...Najgorzej wkurzał mnie kamerzysta, ale moja mama nie chciała odpuścić i musiał być...Teraz pokazuję płytę Inez a Ona pyta a MIMI ? czyli w wolnym tłumaczeniu gdzie Ona ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a od czego test ciążowy ??????? Ja zrobiłam w dniu, w którym powinnam dostać, ale to było tylko dl a potwierdzenia tezy :D Pochwal się, jak już będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sceptycznie do tego podchodzę, bo jestem pierwszy miesiąc po odstawieniu tabletek i nie weim kiedy dostanę okres. Jestem skąpa, jak nie dostanę do końca tygodnia to dopiero kupię. Będziecie drugie w kolejności, pierwsza będzie moja druga połowa (jak będzie rzeczywiście tak daleko), a na razie czekamy na kicie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie to ja akurat Ci nie pomogę:) Tak rozdział najpardziej interesujący:o Oby tylko do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobre podeście do sprawy jak dla mnie:) Skończyłam na dzisiaj pisanie. Przynajmniej w pracy. Chyba muszę się przejść po biurze bo aż mnie kark boli od ślęczenia nad tym komputerem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona informatyka
Witam ! Cos ostatnio wcześnie wstaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×