Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

dołączam do kawki. Niewyspana bo spać posżłam koło 1...Z bolącym krzyzem tak że schylać się nie mogę. Meble skręcone ale nic nie poukładane. Dzisiaj czeka mnie sprzątanko, układanie w szafkach itd. Ale najpierw muszę isc na masaż do taty mojego ( co za szczęście że ma wolne:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Pogoda piękna za oknem, słońce świeci, tylko nie wiem jak z temperaturą. Wczoraj gnaliśmy do carrefoura po choinkę, a się okazał, ze to od dziś są takie, które nam się podobają :D Jak pech to pech, zimno było Inka pod koniec nam prawie usnęła i taka zabawa.... Podobam się Wam w wersji 6- latki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie zdjęcia sprzed iluś tam lat sa w sumie na swój spobób zabawne, ale za to jaka pamiątka:) Ja jak moja kolezanka umieściła zdjęcie kalsowe i się zobaczyłam to ataku śmiechu dostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną było podobnie, jak się zobaczyłam w siódmej klasie i jak zobaczyłam swoje \"czadowe gacie\" to pół dnia się śmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak byliśmy w podstawówce to byliśmy przekonani, że modnie się ubieramy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja już odrobiona, wczoraj powieśiliśmy półki w pokoiku poukładałam sobie w szafkach. Sprzątałam do 22 ale efekt zadowala:) Dzisiaj się będe relaksowac:) Dołaczam do kawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie już pierwszy krok w porządkach świątecznych, ja się zabieram od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>|^^^^^^^^^^^^^^^||......|"\\ >| ZIMNA WÓDKA..||......||'""|""\\__,_ >| ______________ ||__..|I__|__I___ |) >|(@) |(@)"""**|(@)(@)********* |(@) > Witajcie Dziewczynki...Jak zwykle pierwsze na stanowiskach...;) Pracusie...;) Ja jeszcze nie zrobiłam nawet kawy...leń ze mnie...Szkoda, żę nie mogę się jeszcze wysłużyć dziećmi w tych sprawach:P Zdradźcie co kupujecie swoim Panom na Mikołaja...? Ja planuję jakies perfumy. Banalne i egoistyczne bo chcę by pachniał czymś nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu kupiłam zestaw kosmetyków z Avonu. Ale nie do konca z katalogu bo moja siostar jest konsultantką i mam dostęp do kosmetyków też innych niż w aktalgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Mój mikołaj sam sobie kupi prezent, bo sam sobie wypatrzył i co Mu zrobić ? Kłopot z głowy....Pozdrawiam... A ja napisałam odpowiednio wczesnie list do mikołaja i czekam do świąt na efekty, chyba, że przyjdzie z rózgą do mnie to Go pogonię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sobie Kasiu zażyczyłaś jeśli można wiedzieć?? Ja nie wiem co dostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nad czym myślę...? Zastanawiam się czy jakiś prezent szczególnie utkwił mi w pamięci... W święta w \'81r przekonana byłam, że nie będzie pod choinką prezentów (z różnych powodów) i znalazłam pod tą choinką niespodziewanie ciapy...do dzisiaj pamiętam jak bardzo się wtedy ucieszyłam... To były czasy, potrafiliśmy się cieszyć z banana, pomaranczy...ze świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie Dziulaa masz rację...teraz jak już wszystkiego jest pod dostatkiem to nie to samo. Muszę jeszcze pomyśleć nad prezentami dla rodziców i siostry na gwiazdkę. Ojej zapomniałam o psie...hahahahahhaha:D Jakiegoś doła ogólnego mam ostatnio, ale przez te meble od poniedziałku nie drzemałam popołudniu i oby tak dalej trzymać. Dzisaj popołudniu idę do rodziców w odwiedziny bo coś ostatnio ich zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała to święta znaczy Wigilię zawsze spędzaliśmy z siostrą mojej mamy i babcią..... Pamiętam, ze zawsze szybko jedliśmy, żeby dostać się do prezentów...Od cioci dostawaliśmy drobne upominki, a nasze prezenty od rodziców czekały na nas w domu... Kiedyś dostałam dużą szmacianą lalkę, ale na jej widok tak płakałam, że mama wymieniła na inny prezent... Teraz Inka ma podobną, dostała na roczek i bardzo Ją lubi....No i oczywiście przychodził mikołaj w postaci przebranego mojego wujka, ale kto to wiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w restauracji zamówił obiad i jadł. Przy pierwszym daniu okropnie chlipał, a przy drugim strasznie bekał. Gdy przyszło zapłacić rachunek, kelner mówi: - 1 złoty za pierwsze danie + 50 groszy za chlipanie, 2 złote za drugie danie + 50 groszy za bekanie. Razem 4 złote. Facet daje 5 złotych i mówi: - Reszty nie trzeba. Za złotówkę jeszcze sobie popierdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoi na dyskotece dwóch chłopaków: - Jak ty podrywasz te wszystkie dziewczyny? - Zaraz ci pokaże podszedł do dziewczyny i mówi: - Wybierz liczbę od 1 do 10. - 5! - Gratuluję wygrałaś, a nagrodą jest randka ze mną. Drugi chłopak widząc jak kolega tańczy już z dziewczyną pomyślał: - Aa też tak zrobię. Podchodzi do dziewczyny i mówi: - Wybierz liczbę od 1 do 10 - 2! Przykro mi przegrałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze współczującą miną. -I co?! Co z nią, panie doktorze. -Cóż...Żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: żona, niestety będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych. - Oczywiście, oczywiście - na to mąż. -Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesięcznie. -Tak, tak... - kiwa głową mąż. -Konieczne będzie pobyt w sanatorium, które zajmuje się tego typu urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje. Koszt sanatorium - 10 tysięcy... -Boże... - Tak mi przykro...To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje również leków, które przepiszemy pańskiej żonie, a to bardzo drogie leki.. -Ile? - blednie mąż. -Miesięcznie 12 - 15 tysięcy złotych. -Jezuu... - Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już się może pan dogadać. Myślę, że znajdzie pan kogoś za 10 zł za godzinę... Cisza. Mąż chowa twarz w dłoniach. Nagle lekarz wybucha serdecznym śmiechem, klepie męża po ramieniu: - Żartowałem!! ..Nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet ze złotą rybką do onkologa. Wchodzi. Milczy. Onkolog również milczy. Patrzą na siebie pytająco. - Kicha. - wydusza z siebie wreszcie facet. - Słucham? - Kicha. - Jaka znowu kicha? - Rybka kicha. Chora jest znaczy się. - Panie, coś pan! Jak rybka może panu kichać? A w ogóle ja jestem onkologiem, czemu przynosi pan do mnie chorą rybkę? - Kolega pana zareklamował. Podobno raka pan wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa dwóch przyjaciółek: -Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko :Co jest do żarcia zeżre i idzie spać -Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowna satynową czarną koszulkę , czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego czarną maskę. Wieczorem jak przyszedł z pracy i mnie w tym zobaczył to mówię ci . Spotykają się po kilku dniach: -I co, pomogło!? -Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu, patrzy na mnie i wali tekst: -Cześć Zorro co jest do żarcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m,am ale niektóre nieprzyzwoite:) też chcecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, szczególnie te nieprzyzwoite...:D Kasia, dlaczego bałas się lalki, była duża czy mało urodziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×