Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Super Kasiu, ja jade ale za dwa tygodnie:) a gdzie jedziecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie...to już przesada...!!!!!! Człowiek się wypisuje, poci a tu wpis znika...ech...co za czasy...:( miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak po weekendzie ?? Mam wyjazd się udał, co poniektórzy się popalili... A słońca było dokładnie z 4 godz, ale wypoczynek przy szumie fal bezcenny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend udany...;) Dzisiejsza pogoda mnie dobija: leje i 16st...\"lato\"...współczuję tym co na wakacjach... Kawka na stole...zapraszam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas tez weekend jak najbarzdiej udany. W piątek był mały wypadzik na piwko:) ( ja oczywiście autem wiec nie piłam:):)) w sobotę pieczonki, a wczoraj zrobiliśmy sobie wypad do rodziny pod Kraków ( przy okazji odwiedzając mamę moją bo jest tam na urlopie) . Piesek się ywbiegał, ja troszkę poopalałam , pooddychałam świeżym powietzrem, Daniel poleniuchował. A dzisiaj coś mnie gardło pobolewa. I pogoda do du....juz mam nerwy....śliczne lato mamy... W przyszłym piatek wyjeżdżamy, mam nadzieje, ze pogoda będzie ładna. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze to ja jakoś nad wyraz rodzinna, bo Inka nie spędziła całego dnia bez nas.... Ale jak się nie ma kogoś pod bokiem do pomocy to tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to udanej zabawy Dziulaa Ci życzę:) pogoda znowu do kitu....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nidłlugo zadebiutujecie...spędzicie bez siebie nie jeden dzień...przedszkole tuż tuż...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa to Ty będziesz w moich rejonach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeżdżaj Edyto na Paprocany....;) w weekend ma być latoooo :D nareszcie...Oby prognozy się sprawdziły!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mówi się do Paprocan...? :P nie wiem...nie moje rejony...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że pierwszy raz słyszę nazwę tej miejścowości...:) Mam nadzieję, że pogoda się poprawi bo obawiam się żeby taka jak jest nie była jak wyjade na wakacje... Jeszcze tylko tydzień i dwa dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Dziewczynki... Coś mi się wydaje, że już żyjecie zbliżającymi się urlopami...;) U mnie nareszcie słonko, do tego wielka wilgotnośc po wczorajszych burzach i silny wiatr...są szanse na lato...oby prognozy się nie myliły... Zapraszam na kawkę....może nawet znajdę do niej jakieś fajne ciasteczko...;) buźka...;) p.s. ja oczywiście jutro jadę do Tychów...słowo się rzekło...hurrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja to już jedną noga jestem na urlopie...już się normalnie doczekać nie mogę. Kupiłam wczoraj leżak na plażę, kurtkę przecowdeszczową, i kostium kąpielowy ( już mam 4...;) )Także jestem przygotowana. Jeszcze tydzien i wyjeżdzam w siną dal:D A tak na poważnie to przed wyjazdem w przyszły piątek będe miała masę pracy bo będe wystawiała Fv wiec nie wiem na którą się wyrobię do domu, co by z czystym sumieniem iśc na urlop. Wiec dobrze by było jak w czwartek już będe spakowana:) Psa zostawiam u mamy, i już mam problem jak On bez Nas wytrzyma...( i ja bez niego) masakra, jaki człowiek jest głupi i się do zwierząt przyzwyczaja. Kiedyś jakby mi ktoś tak powiedział to bym się smiała:) No już nie zanudzam:):) kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla poprawy humoru: \"Mam psa labradora i właśnie kupowałem worek Pedigree Pal w supermarkecie czekając w kolejce do kasy. Kobieta za mną zapytała czy mam psa (!). Bez zastanowienia odpowiedziałem, że nie i właśnie ponownie rozpoczynam dietę Pedigree Pal. Chociaż nie powinienem, bo ostatnio wylądowałem w szpitalu. Ale zdołałem zgubić ponad 20 kg zanim obudziłem się na oddziale intensywnej terapii z rurami w większości moich otworów i z igłami w obydwu ramionach. Powiedziałem jej, że jest to w sumie idealna dieta i należy mieć zawsze wyładowane kieszenie bryłkami Pedigree Pal i zjadać jedna lub dwie gdy poczujesz głód. Jest to żywność zawierająca wszystkie składniki niezbędne do życia i mam zamiar znowu ja zastosować. Muszę zaznaczyć, że teraz wszyscy w kolejce byli oczarowani moją opowieścią, zwłaszcza wysoki facet za tą kobietą. Zszokowana, zapytała, czy dlatego wylądowałem na intensywnej terapii, bo zatrułem się pożywieniem dla psów. Powiedziałem jej, że nie. Po prostu usiadłem na ulicy, by wylizać sobie jajka i samochód mnie uderzył\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu za ciszaaaaa? Wróciłam z Tychów...było zaje....ście!!! za rok też jadę...;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, że się dobrze bawiłaś. Ja mam ostatnio jakies zakręcone dni... Mało że trzeba się szykować na wakacje, pakować to my sobie umysleliśmy oglądanie aut...i całe wczorajsze popołudnie jeżdzilismy po salonach. Jak wrócimy to moze coś kupimy....:) A tak poza tym to śłonko świeci, opaliłam się w niedziele na działce że do dziś mnie ramiona bolą. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... A mnie te upały wykończą, głowa codziennie boli od czasu, jak się zaczęły upały...U nas wczoraj na termometrze było 41 stopni....Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upały męczą też, ale chciałabym żeby tak było jeszcze przez 2 tygodnie:) A glowa mnie też pobolewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, nie martw się o pogode...ma być gorąco do końca sierpnia, o ile w tv mówią prawdę ;) Kombinuję wyjazd na Chorwację, może macie jakąś fajną metę w tamtych stronach? Kawka...mrozona...zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja niestety nie mam. Nie ma to jak obudzić się z bólem głowy, i nie wiem czy za długo spałam czy co... Ale tabletka zażyta wiec może przejdze... kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z rana zawsze musi być:) Nuda jak cholera u mnie w pracy...Za to w piatek nie wiem na którą się wyrobię, tyle będe miała zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, udanego wypoczynku...Ja też już zaczęłam odliczać i powoli biorę się za listę rzeczy do zabrania, za tydz do Bydgoszczy, a 13 ruszamy w świat :-) Dziulaa, coś nas zaniedbujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również Kasiu życzę udanego wypoczynku. Wczoraj zaczęłam się pakować i przy połowie rzeczy zabrakło mi miejsca w torbie:D:D cisiaj popołudniu ciag dalszy...a póki co kawka i biore sie za Fv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×